Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Колеги, телефонът ми умря! Big Grin
Исках да актуализирам телефона с тази програмка Mobile Upgrade S 4.1.3 както @Iv@|\|0V! е споделил.
Свързах телефона, следвах стъпките на програмата и процесът започна съвсем нормално без никакви проблеми.
Но в един момент без да искам дръпнах usb кабела и всичко приключи. Big Grin От телефона ни вест, ни кост .. не иска да се включи. В програмата пише, че за рекънектване на връзката да се натисне бутона за вкл/изкл + volume+ .. да но не се получава. Програмата вече не го намира, а телефона не иска да се включи. Дори като го включвам да се зарежда не свети индикатора за батерията.
Някакви идеи какво да правя? Или направо в сервиз макар че ме е страх как ще ми го върнат. Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

И на мен ми се беше случил същото, задържах копчето за включване известно време и се включи, а и пробвай пак с програмата, като закачиш чува ли се звук, че е включен устройството към Пс. в краен случай вадиш батерията.
Цитирай
#53

Да както е казал по горе колегата задръж бутона за включване ,но мисля и бутона за усилване и ще тръгне.Аз също дръпнах кабела но тръгна после.Между другото за сега съм доволен от Idol_2__6037Y__Lollipop_Mod_V2__by_DUCA
Цитирай
#54

На магия се оправи Big Grin
Сигурно около 1 час се мъчих да го включа и не ставаше. Оставих го за 1 ден, защото се бях отчаял и се заканих да го нося в сервиз и преди да го занеса викам си що да не пробвам пак да го включа и тръгна. Smile
Благодаря за откликването ви.
Цитирай
#55

nick69 написа:Да както е казал по горе колегата задръж бутона за включване ,но мисля и бутона за усилване и ще тръгне.Аз също дръпнах кабела но тръгна после.Между другото за сега съм доволен от Idol_2__6037Y__Lollipop_Mod_V2__by_DUCA


Това всъщност реално ли е андроид 5 или просто са взети темите и иконите от нея?
Цитирай
#56

SystemError написа:
nick69 написа:Да както е казал по горе колегата задръж бутона за включване ,но мисля и бутона за усилване и ще тръгне.Аз също дръпнах кабела но тръгна после.Между другото за сега съм доволен от Idol_2__6037Y__Lollipop_Mod_V2__by_DUCA


Това всъщност реално ли е андроид 5 или просто са взети темите и иконите от нея?

Само изгледа на Android 5.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
#57

да.само изглежда на 5.Но е добър.
Цитирай
#58

Малък шанс за 5.0 за догодина Smile :capitulation: http://prikachi.com/images/999/7750999l.png
Цитирай
#59

mishoka787 написа:Малък шанс за 5.0 за догодина Smile :capitulation: http://prikachi.com/images/999/7750999l.png


Добре,че поне отговарят на имейлите, защото поддръжката им в сайта е под нула.
Или може би отговарят това, което ние искаме да чуем и да бавят докато телефона морално остарее и е за боклука с тая несменяема батерия. Все пак до края на годината има няма един месец! Като сметнем и празниците през, които няма да работят китайците какво остана? Lock

Може би отговарят с копи/пейст понеже надали сме единствените, които им мрънкат за 4.4. Crazy
Цитирай
#60

Батерията издържа повеце след упдате-а. Не съм го ползвал толкова интензивно последните дни, но по няколко разговора дневно и малко използване на интернет, докарва до +4 дни.
Цитирай
#61

SystemError написа:
mishoka787 написа:Малък шанс за 5.0 за догодина Smile :capitulation: http://prikachi.com/images/999/7750999l.png


Добре,че поне отговарят на имейлите, защото поддръжката им в сайта е под нула.
Или може би отговарят това, което ние искаме да чуем и да бавят докато телефона морално остарее и е за боклука с тая несменяема батерия. Все пак до края на годината има няма един месец! Като сметнем и празниците през, които няма да работят китайците какво остана? Lock

Може би отговарят с копи/пейст понеже надали сме единствените, които им мрънкат за 4.4. Crazy
все пак трябва да има поне един упдеит до 4.4 нали уж е нова 2 серия на идол незнам но преди имаше ли упдеит за стария идол
Цитирай
#62

mishoka787 написа:
SystemError написа:
mishoka787 написа:Малък шанс за 5.0 за догодина Smile :capitulation: http://prikachi.com/images/999/7750999l.png


Добре,че поне отговарят на имейлите, защото поддръжката им в сайта е под нула.
Или може би отговарят това, което ние искаме да чуем и да бавят докато телефона морално остарее и е за боклука с тая несменяема батерия. Все пак до края на годината има няма един месец! Като сметнем и празниците през, които няма да работят китайците какво остана? Lock

Може би отговарят с копи/пейст понеже надали сме единствените, които им мрънкат за 4.4. Crazy
все пак трябва да има поне един упдеит до 4.4 нали уж е нова 2 серия на идол незнам но преди имаше ли упдеит за стария идол

Доколкото знам Идола няма ъпдейт официален. Но като се замисля над пратения им имейл щом мислят за лолипоп значи може да не получим кит кат изобщо и да чакаме да цъфне дървото догодина, но кога точно пак няма да кажат. Все пак едно е да го мислят/плануват друго е да кажат, че категорично ще има ъпдейт с неясна дата!
Цитирай
#63

Каккви телефони има двуядрени с кит кат пък нашия няма
Цитирай
#64

Намерих нещо интересно в нета.

Android

http://www.50lollipop.org/mp3-0/alcatel-...-6130.html

Хайде сега рутнягите да мятат файловете и да пишат! :whistle:
Цитирай
#65

SystemError написа:Намерих нещо интересно в нета.

Android

http://www.50lollipop.org/mp3-0/alcatel-...-6130.html

Хайде сега рутнягите да мятат файловете и да пишат! Heart
Брат изпревари ме преди малко и аз това видях и тъкмо щях да ви го покажа и виядх че ти ме изпревари Smile ако го сложа ггубя гаранцията скоро няма да пробвам ще чакам за официален ако тои не излезе тогава вече ще се жертвам
Цитирай
#66

mishoka787 написа:
SystemError написа:Намерих нещо интересно в нета.

Android

http://www.50lollipop.org/mp3-0/alcatel-...-6130.html

Хайде сега рутнягите да мятат файловете и да пишат! Heart
Брат изпревари ме преди малко и аз това видях и тъкмо щях да ви го покажа и виядх че ти ме изпревари Smile ако го сложа ггубя гаранцията скоро няма да пробвам ще чакам за официален ако тои не излезе тогава вече ще се жертвам

Ако телефона ти е рутнат така или иначе губиш гаранцията. Също така телефоните могат и да се ънрутват, така че сервиза няма как да разбере че телефона е бил барнат. Въпрос на време (надявам се) някой тукашен да го пробва. Само се надявам колкото се може по бързо! Tooth. В този ред на мисли гаранцията хич не ме вълнува, в случай че китайците не изкарат до нова година 4.4 както са обещали.
Цитирай
#67

SystemError написа:
mishoka787 написа:
SystemError написа:Намерих нещо интересно в нета.

Android

http://www.50lollipop.org/mp3-0/alcatel-...-6130.html

Хайде сега рутнягите да мятат файловете и да пишат! Heart
Брат изпревари ме преди малко и аз това видях и тъкмо щях да ви го покажа и виядх че ти ме изпревари Smile ако го сложа ггубя гаранцията скоро няма да пробвам ще чакам за официален ако тои не излезе тогава вече ще се жертвам

Ако телефона ти е рутнат така или иначе губиш гаранцията. Също така телефоните могат и да се ънрутват, така че сервиза няма как да разбере че телефона е бил барнат. Въпрос на време (надявам се) някой тукашен да го пробва. Само се надявам колкото се може по бързо! Tooth. В този ред на мисли гаранцията хич не ме вълнува, в случай че китайците не изкарат до нова година 4.4 както са обещали.
И аз така ще чакам до новата година и после ще видим надявам се някои да ми помогне да го направя това
Цитирай
#68

След ъпдейта започна да се рестартира без причина по 2-3 пъти на ден.На някой друг да му се случва нещо подобно? :confused:
Цитирай
#69

regs1m написа:След ъпдейта започна да се рестартира без причина по 2-3 пъти на ден.На някой друг да му се случва нещо подобно? :confused:
След ъпдейта и моя се рестартира няколко пъти в рамките на 3-4 дни, преди няколко дни върнах фабричните настройки и уж се оправи.
Цитирай
#70

regs1m написа:След ъпдейта започна да се рестартира без причина по 2-3 пъти на ден.На някой друг да му се случва нещо подобно? :confused:
Влезте в хрековер то дай ресет и всичко ще се оправи
Цитирай
#71

Ресетнах го през рекавъри менюто и изтрих всичко от моята дейност и се спука от рестарти, около 15 един след друг и се стабилизира засега. Скъса ми нервите тоя ъпдейт. :wall:
Цитирай
#72

Вчера ми излезе известие за ъпдейт. С идол 2 мини съм. Някой има ли представа как работи и дали е 4.4 въобще? Никъде в нета не намирам нищо свързано с този телефон...

SAMSUNG GALAXY I5500 LG OPTIMUS 2x Alcatel Onetouch Idol 2 mini Lenovo a6000 Huawei Ascend G7
Цитирай
#73

колега темата е за идол 2 Smile
Цитирай
#74

Знам, но в останалите раздели няма никакви отзиви. Реших да попитам тук да Идол 2-ките са получили вече ъпдейта и как се държи телефона, тъй като е идентичен на минито.

SAMSUNG GALAXY I5500 LG OPTIMUS 2x Alcatel Onetouch Idol 2 mini Lenovo a6000 Huawei Ascend G7
Цитирай
#75

petar0404 написа:Знам, но в останалите раздели няма никакви отзиви. Реших да попитам тук да Идол 2-ките са получили вече ъпдейта и как се държи телефона, тъй като е идентичен на минито.
Еми моя упдейт ми хареса няма бъгове все още но най-много харесах че преди YouTube клиповете ми вървяха на 360p а сега след упдейта 480p единствения ми проблем е говорителя понякога брумчи и си пуска сам различни режима на звук Smile и пак темата за 4.4 май няма да получим упдейта скоро
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)