Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте, надявам се да сте изкарали добре Коледата Smile

Имам въпрос към тези които имат официален андроид 4.4 на idol 2 (руския май също се води официален). В настройките има ли опция за активиране на LTE (4G мрежа)? При моя андроид 4.2 няма такава опция, има само WCDMA (3G). При техническите характеристики никъде не пише да има, но все пак да попитам Smile
Цитирай
Аксесоари

Здравей! Това е хардуерна екстра която тези телефони не притежават. Затова е невъзможно да ползваме 4г мрежата.

|Alcatel idol 2|
Цитирай

Здравейте, имам сериозен проблем с Idol 2. Смених го с P9 lite и го давам на малкия от време на време да гледа разни клипчета. Така в един хубав ден телефона почна да се рестартира постоянно, веднага го преинсталирах и пак се случи същата работа. Сложих му 4.4 и се закрепи, след няколко дни реших, че нищо му няма и му върнах оригиналния софт и отново рестарт след рестарт, докато не падне батерията. Сега отново му сложих 4.4 и вече два дни няма нито един рестарт, натоварвах го максимално нарочно: приложения, игри, клипове - няма проблем. Не мога да си обясня на какво се дължи това, някакви предположения?
Цялата тази история се случи седмица, след като му изтече гаранцията.

HUAWEI P20 lite
Цитирай

(2017-01-05, 17:06:41)bstorm написа:  Здравейте, имам сериозен проблем с Idol 2. Смених го с P9 lite и го давам на малкия от време на време да гледа разни клипчета. Така в един хубав ден телефона почна да се рестартира постоянно, веднага го преинсталирах и пак се случи същата работа. Сложих му 4.4 и се закрепи, след няколко дни реших, че нищо му няма и му върнах оригиналния софт и отново рестарт след рестарт, докато не падне батерията. Сега отново му сложих 4.4 и вече два дни няма нито един рестарт, натоварвах го максимално нарочно: приложения, игри, клипове - няма проблем. Не мога да си обясня на какво се дължи това, някакви предположения?
Цялата тази история се случи седмица, след като му изтече гаранцията.
Абсолютно същото се случи с моя телефон. Тъкмо изтече гаранцията и почнаха едни рестарти и се ядосвах и аз скочих на  P9 lite
Вече спокоен, почнах да го човъркам и естествено първото което нещо, което махнах беше шитнята Фейсбук ....и о чудо ! 
Телефона спря да се рестартира и сега си работи добре Smile
Цитирай

Здравейте, преди няколко дена си сложих официалния андроид 4.4, определено се държи малко по-добре от 4.2, батерията ми вече държи поне 2 пъти повече време, а пък накъсването - малко е намаляло, но за съжаление не достатъчно, и сега ми е интересно какво трябва да направя за да намаля този лаг - с някакви оптимизации (видях че има едно приложение Pimp my Rom, но май нищо не прави) или да сложа къстъм ROM - тук ще попитам: кой е най-лекия и оптимизиран? (разбира се - трябва да е по-добре от оригиналния 4.4). И дали има голям ефект?, иначе няма смисъл да си играя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)