Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излезе Gingerbread 2.3.6 ! (Update на темата 27.03.13)

didoroki написа:
Globlin написа:какво е това киес
Ясноо ето къде е проблема... Big Grin

Съжалявам да, в мен е била грешката, поразрових се и прочетох за киес, след което го инсталирах и всичко се получи.
Цитирай
Аксесоари

Проблем ли е ако нямам SD карта ? И какво ще рече това - "За останалите не-root-нати телефони наберете този код: *2767*3855#"
Цитирай

PandaDNB написа:Проблем ли е ако нямам SD карта ? И какво ще рече това - "За останалите не-root-нати телефони наберете този код: *2767*3855#"

Не. Означава, че трябва да набереш този код (както набираш телефонни номера от клавиатурата). Самия код е зануляване до фабрични настройки, т.е. телефона става като нов от магазина (софтуерно имам предвид).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте,снощи тръгнах да си качвам някой от последните ромове пуснати в sammobile -последният полски от10.2013г. Той е в архива с един файл,дръпнах си и odin3.0.9 ,и в опътването пише да не се слага чафка на ре-партишъна, така и направих .Спрях си кииса от таскмениджъра,одина разпозна телефона и додох СТАРТ . О чудо - УМРЯ .Преди това бях с 2.3.6 пуснат в първия пост , качен по инструкциити в поста.Дали умря от това че го правих без чафка на ре-партишана . Някъде бях чел нещо, че като се сменя рома - от ром с три фаила,с ром с един файл , трябвало нещо да се прави. Кажете МОЛЯ къде съм сгрешил.
Извинявам се прадварително ,ако някой друг е питал същото втемата,но нямах време да прочета цялата .

Galaxy NOTE II / MI3
Цитирай

В какъв смисъл умря...какво прави я опиши подробно...светва ли екрана или стои на логото...в download влизаш ли??А в recovery ??

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Одина изписа -failed .Като изклучих тела от компа Smile ,на дисплея се появиха едни компютърче и телефонче .И си остана до там. След 5 махания на батерията най-накрая успях да го вкарам в данлоад режим и качих успешно старият си ром(от първият пост)

Galaxy NOTE II / MI3
Цитирай

gabimarto написа:Одина изписа -failed .Като изклучих тела от компа Smile ,на дисплея се появиха едни компютърче и телефонче .И си остана до там. След 5 махания на батерията най-накрая успях да го вкарам в данлоад режим и качих успешно старият си ром(от първият пост)

Ами той е последния официален за Galaxy S и по-нов няма от него (JWB), а къде си намерил "по-нови" в sammobile не знам.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Да JWB е последния.Горе пуснатия е от март 2013 и е с CSC-JW2.Има един който е от10.2013 и той е JWB но с CSC- JV3 .И исках да го кача него само защото е с по нова дата на издаване и да вида как се качват тези с един фаил- и най-вероятно няма да има никаква разлика с горепосочения.

Galaxy NOTE II / MI3
Цитирай

gabimarto написа:Да JWB е последния.Горе пуснатия е от март 2013 и е с CSC-JW2.Има един който е от10.2013 и той е JWB но с CSC- JV3 .И исках да го кача него само защото е с по нова дата на издаване и да вида как се качват тези с един фаил- и най-вероятно няма да има никаква разлика с горепосочения.

Бъркаш се, заради цифричката накрая, защото CSC-JV3 е по-старо от CSC-JW2, а по азбучен ред W е след V.
По принцип, ако е само 1 файл (*.tar или *.tar.md5) го задаваш като PDA в Odin БЕЗ отметка на repartition!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Когато изключвам екрана иконите на батерията и обхвата им се разваля качеството (имат така наречените артефакти)
при вас така ли е?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)