Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излезе Gingerbread 2.3.6 ! (Update на темата 27.03.13)
#26

Някой може ли фа ми каже кой фаил каде да заредя в ODIN
Цитирай
Аксесоари
#27

Ще изчакам отзиви относно въпросните проблеми с батерията и тогава ще го сложа. Дано вече всичко е наред Dance
Цитирай
#28

merso написа:Някой може ли фа ми каже кой фаил каде да заредя в ODIN
PIT: s1_odin_20100512.pit (repartition ON)
PDA: CODE_I9000XXJVP_CL264642_REV03_user_low_ship.tar.md5
Phone: MODEM_I9000XXJVP_REV_00_CL1019177.tar.md5
CSC: GT-I9000-CSC-MULTI-OXAJVP.tar.md5

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#29

merso написа:Някой може ли фа ми каже кой фаил каде да заредя в ODIN
Ето как:

[Изображение: 90b72178adb23d89af20d395b00c21cc_120x90.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#30

Има ли значение с коя версия на ODIN се прави това и с какъв ром съм в момента (Darky 9.5)?

Не говори, освен ако не можеш да подобриш тишината ...
Цитирай
#31

Vladd написа:Има ли значение с коя версия на ODIN се прави това и с какъв ром съм в момента (Darky 9.5)?

Няма значение - за предпочитане 1.7 и нагоре. Няма значение и това, че си с Дарки 9.5

LG G4
Цитирай
#32

oberon75 написа:Вероятно ме бъркаш с някого, понеже досега не съм обсъждал драйвера Smile Но ще се радвам, ако наистина проблема е оправен.

https://www.androidbg.com/forum/topic111...a-sgs.html

Колегата май имаше предвид това.

И аз не съм имал проблеми с видеото на 2.3.3 - сток.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#33

Аз също не съм имал с 2.3.3, говорех за 2.3.4 cyanogenmod7
Цитирай
#34

dp4u4umi6ev написа:Аз съм с него и е добре поне на Квадрант изкарва доста точки ,но иначе няма кой знае какви разлики.Чакам Фицето да пусне неговата чиста версия и после Дарки да пипне.За сега се държи стабилно ще чакам да видя батерията дали няма да се издъни.
Са говорих с Ficeto! Ще има 10.2 за XXJVP! Smile - само да зачакат малко, за да видят дали има бъгове!
Иначе новия Dark Core 2.7.1, може да се изплющи на XXJVH !

:cheers:
Цитирай
#35

Благодаря на Centur
Цитирай
#36

s01o написа:Са говорих с Ficeto! Ще има 10.2 за XXJVP! Smile - само да зачакат малко, за да видят дали има бъгове!
Иначе новия Dark Core 2.7.1, може да се изплющи на XXJVH !

:cheers:

Да подразбирам ли, че ще мога да го изплющя и на JVO ? Rolleyes

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай
#37

artmika написа:
s01o написа:Са говорих с Ficeto! Ще има 10.2 за XXJVP! Smile - само да зачакат малко, за да видят дали има бъгове!
Иначе новия Dark Core 2.7.1, може да се изплющи на XXJVH !

:cheers:

Да подразбирам ли, че ще мога да го изплющя и на JVO ? Rolleyes
Ами що да не може!? - аз токущо го "изплющях" през "SGS Kernel flasher" на XXJVH !!! :thumbup:
Цитирай
#38

s01o написа:Ами що да не може!? - аз токущо го "изплющях" през "SGS Kernel flasher" на XXJVH !!! :thumbup:

Ми... ба ли го ... :rofl:
Ако JVH = JVO ...

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай
#39

Може ли някй да ми даде линк за сваляне на 2.3.4.Благодаря.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#40

svetlio1393 написа:Може ли някй да ми даде линк за сваляне на 2.3.4.Благодаря.
Заповядай! http://www.darkyrom.com/community/index....-rom.3519/
Цитирай
#41

Пф днеска към 5 часа сложих 2.3.3 и батерията ми падна за 6 часа и 35 минути... Добре ли е :rofl: :rofl: :rofl: Пф и като се има предвид, че не съм го разцъквал почти... То окей при 2.2.1 и за 4 часа съм я смъквал ама без да го пускам.. А сега в стендбай си е*ало сурата... Та дано 2.3.4 е по-добре по този показател Big Grin

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#42

2.3.4 Засега ми се вижда перфектен ,но да изчакаме и времето ще си покаже Big Grin .Единствените недостатъци са ,че няма българска клавиатура ,но пък има български език Big Grin ,а и CRT анимацията я няма.BTW Bulgarina keypad 2 e уникална :thumbup:
Забравих да спомена ,освен ,че е супер бърз ,изкарва над 2000 на Quadrant (с Dark Core ) !

Nokia N8 Blue
Цитирай
#43

s01o написа:
svetlio1393 написа:Може ли някй да ми даде линк за сваляне на 2.3.4.Благодаря.
Заповядай! http://www.darkyrom.com/community/index....-rom.3519/
Благодаря колега Smile

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#44

Мдааа, така е. Има нещо гнило в 2.3.3 с батерията... Аз направих 101 еквилибристики за да премахна дрейна и сега карам два дена без проблем, нормална работа с телефона. И все пак, лично мнение и наблюдение, забелязал съм, че след инсталация на нов РОМ, независимо дали стоков или къстъм, държеливостта на батерията се увеличава с времето. Не знам на какво се дължи, но е факт...

LG G4
Цитирай
#45

Вижте, знам че е описано на доста места, но все пак се стремим да сме максимално полезни.
Нека някой от вас, да напише подробно как се инсталира, на кое се прави backup и аз ще го добавя в първи пост.

Сигурен съм на 100 %, че така ще си спестим всички много главоболия. Който се навие, може и на ЛС да ми пише и аз ще го сложа в 1ви пост.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#46

В XDA вече започнаха да се оплакват от проблема с Android System. За съжаление не е отстранен.

Samsung Galaxy S - 2.3.5 I9000XXJVS
Цитирай
#47

Още едно мнение за 2.3.4 :

1. понякога "замръзва" за части от секундата при скрол, в галерията... това го забелязах и на 2.3.3. 2.2.1 се държи доста по - "мазно" специално в потребителския интерфейс.

2. За сметка на това - квадранта дава доста по-добри резултати от 2.2.1 и 2.3.3

3. 3 часа и нещо на батерия - почти не съм го ползвал - 89 %

4. Battery use: 42% display, 12 % Android system и МНОГО СТРАННО - Sygic - 11%
Sygic изобщо не съм го пускал днес, снощи го инсталирах и пуснах да видя дали работи, през нощта телефона се зареждаше, а сега 11 % батерия ???
Цитирай
#48

при 2.3.4 има ли я тая простотия да ти килва алармата като клиърнеш мемори Confusedtupid: :confused: Днеска Трябваше да стана в 7 за да уча за изпита, но не галактиката си спеше с мен Huh И са тряя директно да ходя на изпит :unknw: Как може такова нещо...

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#49

Jorkyyy написа:при 2.3.4 има ли я тая простотия да ти килва алармата като клиърнеш мемори Confusedtupid: :confused: Днеска Трябваше да стана в 7 за да уча за изпита, но не галактиката си спеше с мен Huh И са тряя директно да ходя на изпит :unknw: Как може такова нещо...
Абе чета вече доста постове за този рпоблем?! - е при мен що го няма!?
Darky's ROM v10.1 / JVH / DarkCore 2.7.1_JVP

снощи даже чистих рам и прочее ... имам си аларма без грижи! Всяка сутрин си ме буди, както е настроена!
Цитирай
#50

Jorkyyy написа:при 2.3.4 има ли я тая простотия да ти килва алармата като клиърнеш мемори Confusedtupid: :confused: Днеска Трябваше да стана в 7 за да уча за изпита, но не галактиката си спеше с мен Huh И са тряя директно да ходя на изпит :unknw: Как може такова нещо...
Абе чета вече доста постове за този рпоблем?! - е при мен що го няма!?
Darky's ROM v10.1 / JVH / DarkCore 2.7.1_JVP

Снощи даже чистих рам и прочее ... имам си аларма без грижи! Всяка сутрин си ме буди, както е настроена!

Обаче имам един друг странен BUG ! - галерията не иска и не иска да ми дисплейне снимките и това си е!? Все едно съм копнал там ".nomedia" фаил!
Не мога да разбера от какво се получава това и съм принуден да ползвам "QicPic" от маркета!

Ако някой е попадал на същия проблем - моля да сподели!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)