Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi M4 - Инфо за батерията
#26

явно има проблем щом се оплаквам Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-09-04, 16:00:37)falio написа:  @anatol06 със стейбъл рома нищо не ми я точи.
@lockup зависи кво прайш с телефона, 2 часа не мога да изкарам на asphalt airborne 8 Smile

Ами този резултат специално е от времето докато му се радвах и го ръчках постоянно ( преди 2 дни го взех ).Игри не играя , но ползвам всичките социални приложения малко разговори и слушане на музика от Youtube ( изгледах 4 песни и процентите на батерията не мръднаха - бях шокиран ), Wi-fi e постоянно пуснат заедно със всички локации. Не малко телефони са ми минали през ръцете и смея да твърдя , че този държи повече от Ноут 3ката и ЛГ Г2

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#28

На wifi държи да ама напрай същите операции на 3Г само. Зася единствено ноут3 то на 3г дъжи яко. Днеска напраих 20 минути на 3г+игра и паднаха 30%,а корпуса на телефона беше на над 50 градуса,до бутона на волумето може и 60 Big Grin. Грее кат някво AMD Big Grin
Цитирай
#29

Falio, това не е нормално. Много ти точи от батерията. На мен ми кара 4-5 часа на екран, при положение, че винаги ми е на максимум яркост. На 3G го ползвам постоянно. Играя много Clash of clans и не ми пада батерията. Вчера го махнах от зарядното в 5:00 и го сложих да се зарежда към 23:00 при положение, че ходих на работа 12 часа и съм го ползвал поне 3 часа на екран и 3G. Аз съм предоволен от батерията.
Цитирай
#30

Еми незнам кат го човъркам по-чест по малко държи повече. Ама 3 часа без да изгася почва да пада яко, явно е от температурата 35+градуса и като се натовари го осещам около 50 градуса в ръката Smile .. Clash и аз цъкам.
Пробвай го някой път колко време ще те изкара на clash of clans без да изгасяш екрана на 3г.
Цитирай
#31

[Изображение: f404825df15a06765e5fc32e49d2a957.jpg][Изображение: 8057037a1b4b4d7a8fc5da76a6a4a77e.jpg][Изображение: 6e7f1872710a1d7b2469d031c49e0603.jpg]

Спокойно можеше да изкара още час. Доста добре е батерията с последния ъпдейт.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#32

Е той може и 20 часа да изкара още на самолетен режим Smile Тествай го дали ще издържи 3 часа от 100% на - 3G+performance mode+asphalt8 без да загасва диспеля Smile Почва да грее мощно и от там идва проблема Smile
Цитирай
#33

На 3г спокойно прави по 4 до 5 часа. Игрички не играя, а пърформънс моуда не виждам смисъл от него. Имах предвид, че с последния ъпдейт батерията се върна към добрите си времена. Имше един период, в който беше доста зле заради ненужните и засрани ъпдейти.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#34

Не се оплаквам от батерията, стабилна е.. D_coffee


Прикачени файлове Миниатюри
           

 
Цитирай
#35

Вчера, след първо зареждане (с 2А зарядно, за 3,5ч качи до 99%). Гледах около час видео през браузера, в начаото на макс яркост....доста загря после малко брауз през wi-fi и гледам 70%
А от 5 до 0% доста го ровичках и не падаше лесно. Как мога да я тествам, че да сравним показанията?
Нощта спрях браузера и оставих само wi-fi. Нищо не съм му качвал. За за 6 1/2ч падна с 2%, което малко ме успокои. Вчера го взех, нов (3ГБ, Lte).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#36

Всичко е наред, добре държи батерията - няма повод за притеснение. Проверявай за екран, трябва да ти излезе поне към 4-5 часа.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#37

Батерията по документи и заради миуи7 трябва да кара. Вече си зависи за какво се ползва телефона.
И, разбира се, как се ползва.
Аз на белия ми играех постоянно clash of clans и зареждах задължително по един-два пъти, може би с marshmallow беше още по дълъг живота, ама global dev.
Цитирай
#38

Батерията вече е на 4% (два дни с не особено ползване) - къде мога да видя кое колко е черпило?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#39

Security - Battery - Battery use
Цитирай
#40

Ден и половина с постоянно включено 4г си изкарва при мен, ако почна да го ръчкам с някакви игри се поускорява, но ако е само фб, вайбър и някакви такива- ден и половина два издържа.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#41

@sylver88, напълно е нормално при такъв начин на използване. Ако  някои приложения ги оставиш изключени, може да изкара и повече дори.

 
Цитирай
#42
Photo 

Пичове, имам проблем. Нещо стана тази нощ, батерията на телефона падна много рязко,  преди лягане беше към 80%, изключих мобилни данни и уай файа, ама на сутринта беше 5%.


Прикачени файлове Миниатюри
       

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#43

@sylver88, с рестарт не се ли оправи проблема?

 
Цитирай
#44

И виж тия услуги на google...какво стартира с телефона.
Цитирай
#45

@sylver88, с коя версия на Андроид си в момента?

 
Цитирай
#46

Версията на адроида е 4.4.4, сега се зарежда ще видя дали тази нощ ще имам същия проблем.
Ето това показва за гугъл услугите.


Прикачени файлове Миниатюри
   

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#47

@sylver88, а ROMа е?

 
Цитирай
#48

Този на То от алиексперс

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#49

@sylver88, не знам с какъв го предлагат. Аз при подобни ситуации просто си префлашвах на ново ROMa през ъпдейтъра, при мен помагаше.

 
Цитирай
#50

Рестартирах го след като се зареди, и сега тия гугъл услигу се стопиха много като %. За 1 и 1/2 батерия падна с 3%, а през половината време беше с включено 4г.


Прикачени файлове Миниатюри
   

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)