Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коментари за издръжливостта на батерията на Z3 compact
#1

Тук е мястото за обсъждане на живота на батерията на Z3 compact
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой има ли наблюдения върху зареждането с кабел и док станция?
Само веднъж съм зареждала с кабел и беше много бързо. (говоря за оригиналното микро юсб зарядно от комплекта).
Струва ми се малко по-бавно с магнитната докстанция.
Ще се радвам, ако някой има наблюдения, да сподели.
Цитирай
#3

2 дни без проблем изкара, като съм го ползвал смесено на wi-fi и 3G и съм провел 20-ина разговора средно по 3- 4 минути.
Цитирай
#4

72 ч. от 100 до 10% с включен Stamina mode Smile
Цитирай
#5

във вторник сутринта е изключен от зарядното, в момента е на 27%, с включена стамина и нонстоп skype и viber, бива Smile доволен съм, само дето има проблем с нотификациите на вибера отново, но се преживява
Цитирай
#6

Напоследък през нощта при включен стамина батерията почна да пада с около 10%. Деинсталирах facebook messenger и при изключени мобилен и WiFi тази сутрин не беше мръднала въобще от снощния процент. Явно месинджъриа дърпа здраво батерия и ресурси.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#7

Днес останах очарована. Използвах хубавото време и излязох с колелото. 45% батерия и включена стамина.
Ползвам SportyPal, която пък ползва активно GPS-а. Включен 3г и блутуут (заради гривната ми е постоянно включен).
Докато карам, слушам музика. Smile
За един час, при това потребление, батерията беше паднала само 5%.
Преди съм ползвала същата комбинация (без БТ само) на М7 и определено разликата е Huh Huh
Цитирай
#8

За пръв път такъв телефон, с такива параметри да ми държи толкова много батерията. Очарован съм.
Цитирай
#9

За батерията използвам :Battery Notifier Pro - непрекъснато за отчитане зарядката ; Battery Calibration Pro - веднъж месечно; Du battery Saver Pro - за оптимизиране и при зареждане. Батерията на Z3c по отношение на загряване и издържливост е много по-добра от използваните от мен до сега :HTC-D-S ; LG-4X-HD ;SGS4.
Цитирай
#10

Ето малко снимки относно издръжливостта на батерията.
Цитирай
#11

Колеги да използвам темата за батерията,за да не създавам нова,,за да ви попитам за зарядното.Та въпроса ми е слдния вашите зарядни загряват ли когато зареждате телефоните си,защото аз днес сутринта го пуснах за около 40-50 мин.да се заради за малко преди работа за първи път и когато го изключих беше доволно топло.Питам понеже на старото ми зарядно от сони ериксона нео в не е загрявало така колкото и дълго да го държя!
Цитирай
#12

На моето V редовно го прави. А понякога и целия телефон. Въпреки това проблеми не съм имал до сега, а стана почти на 2 години... Smile)) Не знам до колко е нормално иначе.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#13

Разбира се, че е нормално.
Ако телефона загрява когато се натовари,  то при зарядното е същото,  грее, защото има консуматор, в случая батерията.
При едновременно ползване на телефона,  в случая докато се зарежда, това прави зареждането да е с по - дълъг цикъл, а от там по - продължителното зареждане води и до допълнително повишаване на температурата на зарядното,  както и на самата батерия. 
Има консумация,  има и товар. Smile
Това е. 

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#14

Прав си, май на мене се е случвало основно когато съм го ползвал на зарядно. Иначе ако не го бутам мисля,че не се случва. Не се бях замислял и аз Smile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#15

Четвърти ден при нормално ползване, а още е на 27% батерията. Stamina mode. Изключен блутут, фейсбуци, актуализации и прочие.
Цитирай
#16

(2015-01-09, 17:49:38)fff написа:  Четвърти ден при нормално ползване, а още е на 27% батерията. Stamina mode. Изключен блутут, фейсбуци, актуализации и прочие.

Ха ха...това ли е нормалното ползване на смарт ??
Два дни си изкарва при мен със стамина, всичко вкючено и доста браузване в интернет.
Цитирай
#17

Днес направо го смачках. И още държи :-D :-D
При 7 часа екран, постоянен Интернет, БТ, малко навигация, определено съм впечатлена.
[Изображение: 0f8eaf6bb0ebc9fd42d7f9bcc65d6390.jpg]
Цитирай
#18

[Изображение: JhZmuVS_Fzy3CwBkczZAsSE-qascFavGaY1t0nUv...w1343-h488] 
Малко слабо ми се вижда, но поне един ден изкарва.

Samsung A52s 
Цитирай
#19

(2015-02-10, 21:23:55)ronzito_130 написа:  Малко слабо ми се вижда, но поне един ден изкарва.

Не си шеърнал правилно смимката и може би само ти си я виждаш.
Цитирай
#20

Да аз я виждам

https://www.dropbox.com/s/iz0s7a1efpbijm...7.png?dl=0

https://www.dropbox.com/s/attwkctjzl0ej2...6.png?dl=0

Сега дано да излизат. 

Samsung A52s 
Цитирай
#21


[Изображение: atork9.png]
Според мен това не е нормално! И още 3% надолу докато я кача и напиша този пост.

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#22

Няма смачкване тази батерия!


[Изображение: bb1aadda8a5262fdb3c156f7b910fec3.jpg]
[Изображение: 8cd68704134ae7246c5d3c3eb03cb3e1.jpg]
Цитирай
#23

Леле мале, след първото зареждане изкара доста...[Изображение: 5540294bdb754f903a879c5222ed58bf.jpg]
[Изображение: 5b6c4bb6cd48cc963449522d4ca8adf9.jpg]
[Изображение: 334297ea23216d98fe7c65653045c17d.jpg]

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#24

Ето при мен каква е ситуацията - това е със стамина мод и основно мобилен нет (стандартното ползване на телефона).


Прикачени файлове Миниатюри
   

Селянин е духовно състояние.
Цитирай
#25

Тая батерия няма бутане...[Изображение: cb032e7767fd5ec8969c17505aa63122.jpg][Изображение: b094013987838350e37ce0eb3ef79ef3.jpg][Изображение: 892ae3f2dc52dac0093718b519f41fe1.jpg]

Mi 11 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)