Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3 Compact
#1

Тук е мястото за обсъждане, показване и съвети за аксесоари на Z3 compact
Цитирай
Аксесоари
#2

Днес пристигна това . Много качествено, а доставката беше светкавична (може би защото е от Европа).
Цитирай
#3

Явно нямам късмет с белите телефони.
Имам няколко изключително качествени аксесоара за бял z3 compact.
Ако някой има интерес, може да ми пише на ЛС.
ПП. Не мога да редактирам предния пост, който е мой, затова пиша нов. Ако някой модератор има желание, може да ги обедини. Smile
Цитирай
#4

Аз си взех зарядно, така наречената докинг станция и работи супер с 2 накрайника за телефон с кейс и телефон без.
Цитирай
#5

Взех си тези работи:

http://www.ebay.com/itm/221550091355?_tr...EBIDX%3AIT
чакам го, още не е пристигнало, с отлични отзиви в амазон-а за него.

силиконов кейс:
http://www.ebay.com/itm/251666497003?_tr...EBIDX%3AIT

стъклен протектор:
http://www.ebay.com/itm/281443813208?_tr...EBIDX%3AIT

Кейса и протекторът съм ги сложил и сега съм много по-спокоен за сигурността на телефона ми.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#6

Ако си взема силиконовия кейс - дали ще мога да го зареждам на док станцията?
Би ли премерил/да речем с шублер/ колко става дебелината?

 Sony Xperia XZ Premium 9 Pie
Xperia™ Z3 Compact, Lollipop 5.1.1
Цитирай
#7

valboss написа:Ако си взема силиконовия кейс - дали ще мога да го зареждам на док станцията?
Би ли премерил/да речем с шублер/ колко става дебелината?

Днес пристигна кабелчето:
[Изображение: DSC_0114.JPG]

Спокойно се зарежда през кейса, като даже остават още 2-3мм свободно пространство.
Нямам представа какви са размери на магнита в док-станцията. Нямаше ли 2 варианта - с и без кейс?

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#8

Има две вложки, обозначени както ти казваш - за соло тел и за комплект със кейс.
Разликата е около мм.
Аз съм сложил по широката, щото имам протектор на екрана и в тясната вложка влиза много плътно.
Сега искам да взема силиконов тънък гръб, че да мога да използвам стойката без да препилвам вложката.
От тук ми обещаха за другата седмица - http://casebg.net/z3-compact/2997--mercu...mpact.html

 Sony Xperia XZ Premium 9 Pie
Xperia™ Z3 Compact, Lollipop 5.1.1
Цитирай
#9

Georgepetrov137 написа:Днес пристигна кабелчето:


Магнита здрав ли е?
Цитирай
#10

GH0STFACE написа:
Georgepetrov137 написа:Днес пристигна кабелчето:


Магнита здрав ли е?

Да, много здраво хваща и дупките съвпадат точно. Когато зарежда свети червено, като се зареди напълно - синьо.

Видях го в тази тема, коментар 3:
http://forum.xda-developers.com/z3-compa...s-t2893418

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#11

Сега въпроса е дали този кабел зарежда толкова бързо, колкото с оригинален кабел? Или е бавна работа?
Цитирай
#12

GH0STFACE написа:Сега въпроса е дали този кабел зарежда толкова бързо, колкото с оригинален кабел? Или е бавна работа?
Аз нямах късмета да попадна на кабел който да зарежда бързо.При два закупени кабела и двата зареждаха за по 6-7 часа.Разбира се ,засилих ги в коша(40лв на вятъра).
Съвета ми е да не си давате парите за тези бокл*ци,вземете си оригинална док станция и не се занимавайте с глупости Smile
Тези кабели на които пише "Sony" не са оригинални,Sony не продават магнитни кабели Big Grin

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#13

Гледам от Magnector X са много доволни хората. И от кабелите и от адапторите, но са си цифромания.
Цитирай
#14

Утре ще ви кажа дали зарежда добре. Сложих го за малко и за няколко минути вдигна с 2-3%, така, че сигурно си зарежда добре. А за кабелите с марка Сони и аз четох лоши работи. Всичко го има в амазон-а и от коментарите може да се разбере кое що за стока е.



Впечатления - кабелът зарежда толкова бързо, колкото и през USB-то. Магнитът хваща добре. Препоръчвам го - за 7-8$ върши идеална работа.


[note=Модератор] 8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото! [/note]

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#15

Вчера пристигнаха протекторите от ибей. Предни и задни, комплект. Матови.
Тръгнах да ги слагам с малки резерви, защото поръчах съвсем обикновени.
Горещо препоръчвам!
Телефонът стана много приятен за хващане като я няма хлъзгавината.
На белият дори не личи, че има протектор отзад!
От предния също съм доволна, не променя цветовете (на хтц-то не бях доволна, защото разликата с и без протектор беше доста осезаема).
Цитирай
#16

Откъде и колко струва магнитния чарджър?

Knighthood for CBE David Gilmour and OBE Ryan Giggs.
Цитирай
#17

Оригинална докстанция dk48 има в Сони центровете, 79лв.
В ибей е доста по-евтина. Намира се и тук таме из бг сайтовете на малко по-ниска цена.
Имай предвид, че Сони нямат оригинален магнитен кабел за z3/z3 compact. Не съм чувала добри мнения за китайските заместители.
Цитирай
#18

deyan4 написа:Откъде и колко струва магнитния чарджър?


Разгледай темата за аксесоари. Доволен съм от кабела.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#19

Georgepetrov137 написа:Моят досега няма такъв проблем, доста здраво стоят и двете клапи затворени, даже трудно се отварят. Но зареждам с кабел за магнитно зареждане.
Не съм правил тест още колко е водоустойчив, интересно някой дали е пробвал и какъв е резултата.

Аз също ще си купувам магнитен док, последно нямаха такъв в Сони центъра където ходя. Криви са им капачките за затваряне, ползвам телефона от около 3 седмици, не съм отварял капака много. В мрежата са пропищяли ... доста се издразних, това е е реален бъг в устройството.
Цитирай
#20

^ Това е Sony Center в Пловдив. Ако не си от там, може online да поръчаш до където си искаш: http://dekom.bg/index.php?page=product_d...65a08be2c6
Цитирай
#21

Док станцията е най-евтина в Технополис - 65 лв. Smile

http://www.technopolis.bg/b2c/details/59...48-SONY-Z3

Моята си я взех оттам.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#22

Моите капаци съм ги отваряла само за да сложа сим картата и да пробвам водоустойчивостта Lol Lol
Мисля това да им е.
Не знам за вас, но аз никога не улучвам магнитите от първия път.
Най-якото е, че може да се зарежда с калъфа.
Някой попадал ли е на приличен кар кит?
Цитирай
#23

Някой да знае нещо за този смарт часовник Sony Smart Watch 2 конкретно ме интересува дали може като ти звъни телефона да вдигнеш от него като си го допреш до ухото без да си с handsfree? И дали ще излиза нов модел с камера на часовника като при Samsung
Цитирай
#24

И на двете питания отговора е: Не може/Няма

За първото има Smart Band Talk
Цитирай
#25

Получих си задния протектор Nillkin Frosted Matte Hard Cover Case и Magnetic USB Charging Cable Adapter from Ebay ! Много съм доволен и от двете , протектора пасва идеално , а зарядното магнит си зарежда както нормалното !
Останаха ми излишни едно силиконово калъфче TPU Cellularline и скрийн протектор high clear Nillkin ,ако някой се интересува да пише на л.с.

Xperia™ Z3 Compact
Xperia™ sola
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)