Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3 Compact
#51

Здравейте колеги,
Искам да ви помоля да постнете кой според вас е най-добрият case и най-добрият tempered glass. Christmas Christmas :cheers:
Цитирай
Аксесоари
#52

CubFAR написа:Здравейте колеги,
Искам да ви помоля да постнете кой според вас е най-добрият case и най-добрият tempered glass. Christmas Christmas :cheers:

Виж моите постнал съм ги по назад нямам забележки засега.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#53

Аз съм си поръчал този гръб,както и този кожен калъф.
За Дисплея съм си поръчал,закалено стъкло,ето този модел.

Все още чакам,протектора и кожения калъф,но задното гръбче ми харесва.Малко трудно се слага на телефона,но иначе нямам проблеми.Само се чудя,дали няма да повдига стъкления протектор?Чета в други форуми,че много от калъфите повдигат стъклените протектори.. :/
Цитирай
#54

Избрал си качествени продукти, но не разбрах защо ти трябва едновременно кейс и калъф. Няма да имаш проблем със стъкления протектор.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#55

Може ли някой да ми каже с какъв калъф ще може да се ползва телефона с оригиналната докинг станция за зареждане?
Аз имам един, който е добър, но със адаптера на дока за калъф не може да влезе и да се зарежда телефона.

Оригинален калъф ли да търся или някой да знае кой става :cheers:

Galaxy S7 / Sony Z3 compact
Цитирай
#56

Махни всички приставки, аз така зареждам с калъф. Smile
Цитирай
#57

Колеги,знае ли някой дали и къде по българските ширини,може да се намери скрийн протектор от това "темперирано" стъкло?

 
Huawei P20 Pro Black 
Sony XPERIA Z3 Compact - Lineage OS 16.0
Цитирай
#58

Колега почти на всякъде вече се предлагат. Дори тук в форума в раздела "Аксесоари и.." има оналйн магазини който предлагат.Най важното е когато го купуваш да е с заоблени ръбове!
Цитирай
#59

В olx има много обяви и цените са прилични.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#60

Обзаведох се с бял Z3 compact (понеже такъв намерих на прилична цена) и вече търся гръб и темперирано стъкло....проблема е че не искам гърба да я бял. Някой слягал ли е на бял телефон гръб - друг цвят, например черен. Дали ще му ходи или ще е кофти ? Някакви идеи ?



Цитирай
#61

Взех му кейс incipio dual pro. Това е най удароустойчивия който намерих да се предлага. Телефона ми е бял и взех черен, понеже бялото много се цапало. Ето така изглежда:
[Изображение: image.php?album_id=3199&image_id=45788]

И понеже няма отвор за магнитното зареждане се наложи да му направя малко тунинг. Вътрешната гума се реже лесно с ножче. Външната пластмаса обаче е много твърда. Наложи се да влезе в употреба дрелката и после поялника и ножчето за да дооформя отвора. Има леки забележки, ама няма да го водя на изложба Smile
[Изображение: image.php?album_id=3199&image_id=45789]

Магнитен кабел взех този: http://olx.bg/razprodazhba-sony-xperia-z...-i65244520
Магнита му е силен, обаче зарежда за бавно- 6-8 часа. Не е проблем, понеже го зареждам през ноща

P.s. На дисплея естествено съм залепил стъклен протектор. X-one за 20лв. Такъв имаше в магазина откъдето взех телефона
Цитирай
#62

А за тия протектори за които говорите като от стъкло наистина ли вършат добра работа? Чудя се ако си взема телефона мога ли да лепна отпред и отзад по едно такова и примерно да карам без калъф или пък с някое кожено калъфче с вървичка? ВИдях един такъв протектор, но само на дисплея на една S4-ка, не си личи много, но ми беше стрнанно като го натисках тъча. Във Виваком в момента нямам кой знае какъв избор от телефони и може накрая пак да съм със Сони, но ме притеснява тоя заден стъклен панел въпреки,че доста си пазя телефоните и от сега мисля по какъв начин да го защитя, а еститически да продължи да си изглежда добре. (капризи)  Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#63

Има файда определено от стъклени протектори. Виж темата за големия Z3 и ще разбереш. С тях може и без калъф или с джобче, както ти каза.

Sent from my Leo toy
Цитирай
#64

Здравейте колеги, може ли някой да ми каже магазин от който да закупя магнитен кабел за зареждане, правя услуга на приятел, но удрям на камък за сега. Предварително благодаря.
Цитирай
#65

http://www.citytel.bg/magnetic-charging-...z3-compact

Онлайн магазин е, но може да се купува и в офиса им. Най-отдолу на страницата го има и адреса (стига да си от София).

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#66

Супер, ще ми свърши работаSmile

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#67

(2015-01-20, 18:36:53)xn3k написа:  http://www.citytel.bg/magnetic-charging-...z3-compact

Онлайн магазин е, но може да се купува и в офиса им. Най-отдолу на страницата го има и адреса (стига да си от София).

А телефон някой вземал ли е от там? Чувам,че са коректни а цените им са трепач.... Smile 

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#68

Преди 2 години взех от тях една Lumia 800 и бях доволен. 6 месеца я ползвах преди да я продам и не е имала проблеми. Естествено за това време не ми се е налагало да ги търся за сервиз и не мога да кажа дали в това отношение са коректни. В момента имам няколко аксесоара на Sony купени пак от тях и също съм доволен. Кутийките си бяха запечатани, а не както в повечето техномагазини - разпечатани и намачкани.  Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#69

Благодаря ти! Ако не ми хареса избора и цените при подновяване и вземам свободно,  ще е сигурно от там. Най-ниските цени намирам там и в гет-а. А и доста хубави аксесоари има налични. Поздрави! Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#70

Мой съвет,от get.bg нищо не си купувай! Имал съм си работа с тях преди време, много са НЕ коректни!
За citytel, точно обратното -само положителни отзиви! Много любезни много добри цени и най важното, гаранционно са 6-ст!
Всичко това го казвам на база личен опит.
Цитирай
#71

Купих си тези темперирани стъкла:
http://www.ebay.co.uk/itm/391007165015?_...EBIDX%3AIT

Пасват добре, но забелязах че като се снима със светкавица се получава някакво отражение явно и снимките изглеждат сякаш има дим...Някой, ползваш подобни стъкла забелязал ли е такъв проблем?
Цитирай
#72

Здравейте, колеги! Преди, няколко дена и аз станах горд собственик, на това малко бижу.
Искам да попитам понеже и аз искам да си запазя капачетата. Какви док станции използвате?
Взех си една, но много трудно уцелвам пиновете за зареждането. Купих си я от OLX ето линка http://olx.bg/prodavam-doking-stantsiya-...-i67905926. Ако може да ми препоръчате по-добра която да влиза от първия път.
Цитирай
#73

Защо не си взе оригиналната на Сони, която е за z3/z3c? Аз ползвам нея и нямам проблем.
Цитирай
#74

(2015-01-26, 19:15:57)mazy написа:  Защо не си взе оригиналната на Сони, която е за z3/z3c? Аз ползвам нея и нямам проблем.

Така и ще направя, но продавачката от техномаркет каза, че нямат док станция за Z3 compact.
Имали само за голяма Z3-ка.
Цитирай
#75

Оффф, в тези техномагазини са много заспали! Facepalm1 За какво изобщо вземат заплати! Bu 
Както и да е, модела на оригиналната станция е DK48 и е подходяща и за двете Z3-ки. Аксесоара се продава с 4 приставки. Виж какво пише на кутията най-отдолу. На гърба също е упоменато, че двете вложки са за Z3, а другите 2 са за Compact-а.

[Изображение: c193.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)