Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3
#1

Тук е мястото за обсъждане, показване и съвети за аксесоари на Z3
Цитирай
Аксесоари
#2

оказа се че док станцията от Z2 е по широка и стои много хлабаво нз Z3,и сега ще си взимам нова,но за модела само оригинални на сони на цена от 64лв ми се предлага,иначе магнитния кабел е същия,зарежда се без проблеми

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#3

имам оригинална докинг станция сони и китайска от ибей за 2паунда. ем китайската е по добра. оригиналната не зарежда като докинг станцията е вързана през юсб, само към контакта.

не е въпрос на пари ама някой продукти си е прецакване да се дава 10 пъти повече пари.
Цитирай
#4

В Бг засега не се предлага алтернатива,а от ибей не съм и не ми се занимава,а и на мен ми трябва само от 220в да ми зарежда

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#5

Видях на няколко места, че се предлагат гръбчета (case) за телефона. Според вас трябва ли да си купя протектор за предното стъкло?

Къде в Б-я се предлага магнитен кабел/накрайник (?) за зареждане?
Той може ли да се използва като зарядно от запалка на колата (посредством "конвертор" запалка-USB)? - Идеята ми е да се зарежда телефона магнитно от запалката, докато го използвам за навигация.

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#6

minmaxterix написа:Видях на няколко места, че се предлагат гръбчета (case) за телефона. Според вас трябва ли да си купя протектор за предното стъкло?

Къде в Б-я се предлага магнитен кабел/накрайник (?) за зареждане?
Той може ли да се използва като зарядно от запалка на колата (посредством "конвертор" запалка-USB)? - Идеята ми е да се зарежда телефона магнитно от запалката, докато го използвам за навигация.
Магнитен кабел можеш да си купиш от продавалник например,вървят около 15-20лв.С него ще можеш да си зареждаш и в колата телефона,стига зарядното да има USB изход.Хубаво ще е да си залепиш някакъв протектор(дори да е такъв за 5лв).

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#7

аз имам юсб конвертор за запалка с два изхода. магнитния кабел го ползвах цяло лято. екстра е с навигацията. кабели има по един-два паунда в ибей.
Цитирай
#8

В почти всеки един магазин за GSM аксесоари вече се предлагат както и онлайн

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#9

Те, тва чудо кога се очаква? И дали ще може да използва на други телефони? Имам в предвид задържането на телефона?

П.С: Телефона е в подпоса ми.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#10

Иване, задържането на телефона става чрез Suction cup, вижда се на картинката. Ако ти е равен гърба, ще стане.
Цитирай
#11

То задържането не е проблема, а това, че тази джаджа май ще му е абсолютно безполезна. Тя служи за захващане на контролера на конзолата. Той трябва да е свързан с телефона/таблета, а LG G3 няма необходимия софтуер и сертификат за това. За момента това го могат само устройствата от Z3 серията. Даже Z2 все още не се поддържа.

http://www.mobilebulgaria.com/news/32702...play-store

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#12

Аз му отговорих конкретно на въпроса със задържането. Ако беше попитал за Remote Play щях и аз да му кажа, че няма да стане.
Но, той може да иска просто да ползва PS4 джойстика, за да цъка Андроидски игри на телефона. Не е казал за какво му е точно Smile
Цитирай
#13

А как ще си свърже PS4 контролера с телефона? Възможно ли е изобщо? За това май пак е необходим софтуер на Sony. :unknw:
Не съм наясно с тези неща, но в Z3-ката има специални менюта за връзка.

[Изображение: c72ca6d1ef9e6381.png]

[Изображение: f05086d5e548510e.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#14

Има разни схеми за връзка с не Xperia устройства.

Примерно: [video]https://www.youtube.com/watch?v=RnvO8rGDAMg[/video]
Цитирай
#15

Знам че ще стане Offtopic ама да ви обясня за какво ми е Smile
От XDA вече са направили порт (PORT) (4.0+) (All Devices) (PS4 Remote Play Port), имам конзолата, имам контролера, нямам Сони Z3 затова чета и питам, следя темата за порта. И от днес има и Remote Play
Стискаме палци всичко да върви Smile
Мисля и тема да направя когато всичко е ясно Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#16

Здравейте колеги :cheers:
Поръчах от китайците защитно стъкло за моят Z3C, но това което получих е стъкло за Z3.
Та, с удоволствие бих зарадвал някои колега от форума с безплатно защитно стъкло за новият му Z3 Smile
Който го иска да пише, ще се видим и ще му го дам (става въпрос за София, за съжаление нямам време да пращам по еконт и тн.) :cheers:

edit: Подарено Smile

Sony Xperia Z3 Compact (Black)
Цитирай
#17

Днес пробвах MHL кабел, бачка само, че кофти телевизора е стар с 1080р. Днес си харесах един 50'' UHD за 900 € трябва да си го купя за да видия как е 4К видеото заснето с телефона.
Ето снимки не са много добро качество, снимани са с SE Neo

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#18

Нещо не мога да си намеря flicase черен за моя телефон ?! Някой да знае магазинв сф където ги има ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#19

Обади се в mobilepoint и ги питай за черен, защото на сайта пише, че имат бял, зелен и кафяв.
Мога да ти дам линк, но май не е разрешено. С Google лесно ще ги намериш. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#20

Има много линкове из форума към каквито си поискаш магазини. Стига да не е с очевидна цел реклама е ОК.

Флип - черен има в гет: http://get.bg/product_info.php?products_id=176351
Цитирай
#21

Ето го оригиналният с прозорчето:
http://www.mobilepoint.bg/shop/sony-case...xperia-z3/
В България май само този магазин го продава, защото не го намирам на друго място.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#22

И то на не лоша цена.

В Англия е 100 лв, в Германия 70.
Цитирай
#23

Има ли такава чудесия и за Z2 Tooth

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#24

Няма с прозорче за Z2 Smile

В ebay има неофициални с разни прозорчета: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=z...e&_sacat=0
Цитирай
#25

GH0STFACE написа:Няма с прозорче за Z2 Smile

В ebay има неофициални с разни прозорчета: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=z...e&_sacat=0
Жалко,аскесоарчето е яко и бих прежалил 60-70 кинта за един такъв калъф.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)