Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3
#76

xn3k написа:Да, през Miracast има лекo забавяне, но това е проблем на технологията, а не на телевизора или телефона ти.

Телевизора ти има BT ли? За това не мога да помогна, защото моя няма и не знам как става и дали изобщо е възможно. В упътването нищо ли не пише?
да,има вграден ВТ,от тела му давам да търси и ми намира тв под име BRAVIA,давам му да се сдвои,изписва ми кода който трябва да излезне на тв,но там такъв не излиза,пробвах и от ноте 3 и ноте 4 но без успех,от тв като дам да търси ВТ устройсва,търси но накрая пише не са намерени устройства,а в книжката не пише нищо.модела ми е 55Х8505В на тв

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари
#77

Хвърлих едно око на упътването и виж какво пише:

Цитат:Към телевизора можете да регистрирате само Bluetooth мишки (до Bluetooth версия 3.0).

http://pdf.crse.com/manuals/14HA230111/B...tooth.html

Варианта ти е само през Miracast.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#78

ето това ми е тв-то http://www.technomarket.bg/products/0913...x8505bbaep
това ми излиза на тв като търса ВТ устройства,но никъде не пише че е само за мишка

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#79

Да, линка, който съм ти дал е от упътването на същия телевизор и пише, че BT е само за мишки.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#80

xn3k написа:Да, линка, който съм ти дал е от упътването на същия телевизор и пише, че BT е само за мишки.
Странно,за мишка от комп ли?щото аз съм освен с нормалното дистанционно,имам тъчпад такова,но то си е през нет мрежата,другото което подкарах пак трудно,но стана е от тв да си влезна в медията на тела и да си пускам каквото искам

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#81

Да, можеш да свържеш обикновена РС мишка през ВТ, а освен това можеш да ползваш и обикновенна wireless клавиатура, която включваш в USB порта. Идеята е да си ползваш телевизора като комп за браузване в нета. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#82

Sokolchev написа:ето това ми е тв-то http://www.technomarket.bg/products/0913...x8505bbaep
това ми излиза на тв като търса ВТ устройства,но никъде не пише че е само за мишка

Както са ти показали - пише го в ръководството на телевизора, което ти имаш даже в хартиен вариант, но някой трябва да попрочете преди да пита. На телевизора няма място да пише, че става само за мишка и не става за телефон, хладилник, тостер... защото няма какво да правиш с тях на телевизора.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#83

silverfox написа:
Sokolchev написа:ето това ми е тв-то http://www.technomarket.bg/products/0913...x8505bbaep
това ми излиза на тв като търса ВТ устройства,но никъде не пише че е само за мишка

Както са ти показали - пише го в ръководството на телевизора, което ти имаш даже в хартиен вариант, но някой трябва да попрочете преди да пита. На телевизора няма място да пише, че става само за мишка и не става за телефон, хладилник, тостер... защото няма какво да правиш с тях на телевизора.
ако ще се заяждаме.....да ти дам ли книжката на тв,и да ми покажеш къде го пише,повярвай ми изчел съм двете страници на БГ които са решили да напишат и там даже и буква за ВТ не са казали!

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#84

Sokolchev написа:другото което подкарах пак трудно,но стана е от тв да си влезна в медията на тела и да си пускам каквото искам
Колега има и една програма PS3 Media Server с която можеш да влизаш от ТВ-то в компа и да правиш същото,както при телефона.
Честито за покупката.
ПП: Някой има ли представа дали док станцията от Z3 може да се ползва от Z2 ? Добре ли пасва.
Цитирай
#85

От z2 на z3 не става,имах я и я продадох,z3 е по тесен

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#86

Дойде ми магнитното зарядно,мога да кажа,че е супер.Струва си парите :thumbup:
Цитирай
#87

Sokolchev написа:...да ти дам ли книжката на тв,и да ми покажеш къде го пише,повярвай ми изчел съм двете страници на БГ които са решили да напишат и там даже и буква за ВТ не са казали!

Хартиените книжки вече са само бърз справочник за основните функции. На самия телевизор имаш електронен User Manual. Там нищо ли не пише? На моя телевизор, това упътване е адски подробно и богато. Имам го от 8-9 месеца и все още не съм изчел цялото. Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#88

Ами не пише и като цяло изчетох всичко от тв,но няма и няма

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#89

Здравейте. Да питам каква е разликата между този магнитен кабел за зареждане и обикновения? Как става зареждането с магнитния? Заслужава ли си да се купува магнитен и същото ли изпълнява като заряд?


Цитирай
#90

Разликата е, че не ти се налага да отваряш капачето за всяко зареждане и така се изключва възможността за повреда на уплътнението на въпросното капаче.
Цитирай
#91

dazery написа:Здравейте. Да питам каква е разликата между този магнитен кабел за зареждане и обикновения? Как става зареждането с магнитния? Заслужава ли си да се купува магнитен и същото ли изпълнява като заряд?

аз си взех това на Magtron X2 и е супер, магнита е силен и може да си зареждаш дори и кейс.
Цитирай
#92

Аз си поръчах днес ете това Smile http://www.ebay.com/itm/390970828849?_tr...EBIDX%3AIT
Докинг станция не ми трябва чак ЗА СЕГА Smile Ама може по нататък да си купя, не знам Smile А вие как го използвате, със или без протектори и кейсове ? На мен ми е толкова хубав като дизайн че хич не искам да го скривам зад калъфи разни ама и малко ме е шубе че с времето ще се понадере гръбчето и стъклото. Чудя се поне дали да не му бодна едно темперирано стъкло или въобще така голичък да го оставя.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#93

GH0STFACE написа:Разликата е, че не ти се налага да отваряш капачето за всяко зареждане и така се изключва възможността за повреда на уплътнението на въпросното капаче.
Благодаря за отговора. Има логика :thumbup: . По-добре ще е с този магнитен кабел.


Цитирай
#94

CuBG написа:... На мен ми е толкова хубав като дизайн че хич не искам да го скривам зад калъфи разни ама и малко ме е шубе че с времето ще се понадере гръбчето и стъклото...

:thumbup: И аз съм така. Адски ме радва дизайна и допира на пръстите до хладния метал и "мазното" стъкло. Не мисля да го крия в никакви калъфи и стъкла. Взел съм си телефон, в който съм влюбен визуално и искам да го докосвам...
... Боже, все едно за жена пиша! :facepalm: :wall:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#95

Насочил съм се към телефона, въпроса ми е: става ли магнитен кабел от Z1 на Z3 , понеже съм с единицата да знам дали да го продавам кабела с телефона или да си го запазя. Благодаря

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#96

Става.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#97

Първа жертва дадена. Стъкло за 25 лв си замина след челно падане върху паркет. По-добре от 300 лв дисплей де.

[Изображение: IMG_20141215_082848.jpg] [Изображение: IMG_20141215_082919.jpg]

Сега чакам новото да пристигне и тогава ще разлепям стария Smile
Цитирай
#98

Това стъклен панел ли е или само стъкло за дисплея?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#99

Темпериран стъклен протектор е.
Не знам какво е стъклен панел и има ли такова нещо.
Цитирай

Мисълта ми е обхваща ли и задната част на телефона като кейс или е само за предната част?

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)