Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Внимание!!! Отключването на Bootloader води до влошаване качеството на
#1

За повече инфо: https://www.androidbg.com/Xperia-Z3-unlo...r-DRM-lost
Цитирай
Аксесоари
#2

Независимо от това качеството е лошо със силно смущение.. Надявам се скоро да има Update и снимките да са raw format.
Цитирай
#3

Ъпдейт може и да има, но няма да са raw формат, повярвай.
Цитирай
#4

Ето пример след отключване на bootloader-a и загуба на DRM ключовете :

[Изображение: f3113c2c37273f08.JPG]

И пример след възтановяване на DRM ключовете (bootloader-a се заключва автоматично) :

[Изображение: e47aedeef557da67.JPG]

Снимките са правени при едни и същи условия без светкавица.

Е след този експеримент съответно отключих bootloader-a и върнах на CM12 Nightlies Storstark

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#5

А ако направиш метода за възстановяване на дрм функциите без да заключваш бл, не става ли номера?
Цитирай
#6

Някъдре в раздела на Z2 в Xda четох,че снимките ще са в raw формат при Lollipop.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#7

(2015-01-31, 17:15:26)GH0STFACE написа:  А ако направиш метода за възстановяване на дрм функциите без да заключваш бл, не става ли номера?

Не пробвах. Целта ми беше да върна телефона в фабрично състояние и да тествам TAbackup-a. И след това върнах CM12.

(2015-01-31, 17:20:31)Spellbound91 написа:  Някъдре в раздела на Z2 в Xda четох,че снимките ще са в raw формат при Lollipop.

RAW не се подържа (за сега) в СМ12. Трябват АРI-ta за камерата от Sony.

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#8

Тъй, като от днес и аз съм с CM12 на Z3-ката, питането ми е сега камерата нормално ли работи или не?

И ако искам да върна нещата сток, каква е обратната процедура. Сток ftf,през Flashtool, root достъп, и връщане на ТА ли(с TA-backup), което пък води до автоматично заключване на буутлоадера. Smile
Цитирай
#9

(2015-02-05, 17:23:04)hawaya написа:  Тъй, като от днес и аз съм с CM12 на Z3-ката, питането ми е сега камерата нормално ли работи или не?

И ако искам да върна нещата сток, каква е обратната процедура. Сток ftf,през Flashtool, root достъп, и връщане на ТА ли(с TA-backup), което пък води до автоматично заключване на буутлоадера. Smile
Точно това са стъпките.
Камерата би трябвало в момента да ти е с малко по лошо качество на тъмно. Има един мод за възстановяване на drm функциите в xda и всичко трябва да си бачка като при сток.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)