Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с инсталирането на кернел!
#1

Здравейте,проблемът ми е следния слагам ftf файлът в Firmware на флаштула давам флаш мод избирам кернела и правя стъпките който ме кара флаштула и ми дава ерор (ще прикача снимка).Моля помогнете Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурен ли си че нещо кабела ти не е повреден ? / btw сигурен ли си че правиш всичко както трябва ? .. защото в противен случай или нещо кърнала ти е проблемен или има проблем с драйвърите на програмата ... вариантите за този проблем може да са много. Най-накрая след много опити ако не става...Вземи през SEUS върни стоковия ром и опитай стъпка по стъпка на ново /
Цитирай
#3

Да абсолютно сигурен съм че правя всичко правилно пробвал съм няколко пъти.Кабела ми е нов.аз съм отще на стоков ром сега ще слагам друг и ми трябва кернел наа 14 а немога да го сложа има ли начин да го инсталирам през регавърито ?
Цитирай
#4

попринцип не съм много вещ в тази насока но със СИГУРНОСТ знам че през рекавъри няма как да флашнеш кернел .. все пак това е платформата в/у която се инсталира ром-а .. няма как през рекавъри
Цитирай
#5

а сигурен ли си че си отключил Bootloader-а
Цитирай
#6

мм аз попринцип знам че боотлодера веднъж отключен той неможе да се заключи но незнам по компетентните от мен да кажат.
Цитирай
#7

хах ами то вече всички изоставиха този раздел ... Big Grin
Цитирай
#8

Дано да не са всички :Д
Цитирай
#9

Добре ако немога да сложа този кернел който ми трябва мога ли да инсталирам Рома без този кернел и какво ще стане ??
Цитирай
#10

Инсталирал ли си drivers от папката Flashtool\drivers.
В противен случай инсталирай универсалните drivers. adb universal drivers for android.

В отговор на въпроса ти(софт брик) Smile Оправя се чрез SEUS или отново чрез flashtool като инсталираш официалния фирм(ftf)

П.П. Не беше необходимо да отваряш нова тема. Има теми относно флаш, отбелязани са като важни малко по-горе.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#11

Извинявам се че съм направил друга тема!Пробвах да сложа адб универсал драйвъри но пак не става ? По друг начин или с друга програма става ли да се инсталира този кернел или само с флаштул става ?
Цитирай
#12

Чрез Odin 1.85 мисля, че можеше да се инсталира ftf.
Ако не стане пробвай с по-нова или по-стара версия на flashtool


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#13

ммм разбрах че този проблем е от Bootloader-a Smile Благодаря на всички Smile
Цитирай
#14

И аз благодаря. Помогнахте ми
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)