Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения от закупилите Sony Xperia Z3 Compact.
#26

За да не създавам нова тема, да ви попитам според вас черен или оранжев цвят е по-хубав избор за мъж, оранжевия на снимки е хубав, но на ниво не го знам дали е от този оранжев, който отива по-към женската част или класическия черен цвят да се избира
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-05-21, 22:36:32)behwolf написа:  За да не създавам нова тема, да ви попитам според вас черен или оранжев цвят е по-хубав избор за мъж, оранжевия на снимки е хубав, но на ниво не го знам дали е от този оранжев, който отива по-към женската част или  класическия черен цвят да се избира

Щом се чудиш , взимай оранжевия ... Blush Blush
Cool
Цитирай
#28

Колега имам Z3. Доволен съм много откъм характеристики, батерия, дизайн. Единствен минус е стъкления заден капак, който при изтърване миналата седмица върху килим стана на паяжина. Съветвам те само едно: НАПРАВИ СИ ЗАСТАХОВКА на телефона задължително. Преди това имах Z-ка. Счупих му дисплея и айде 300 лева за диспей+отпадане на гаранцията. Затова пак ти казвам прави застраховка задължително!
Цитирай
#29

Здравейте,
доста гледах и сравнявах телефони и се спрях на този модел.Въпросът ми е дали имате някакви негативни отзиви и да ме посъветвате.
Z5 Compact ми идва леко скъпичък,за Z3 също се чудех,но най-вероятно ще бъде този Smile
Давайте мнения.
Цитирай
#30

Вземай го без да се замисляш. Уникален телефон.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#31

От година го имам и само суперлативи!

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#32

Освен всичко казано до тук голям плюс е изключителната му поддръжка във форума XDA .
Цитирай
#33

Здравейте колеги,

Видях че има подходяща тема и реших да ви питам няколко въпроса особено тези от вас които имат апарата от отдавна:

Има ли някакви проблеми относно сглобката, отлепящи се дисплеи/капаци?
Колко реално от вас имат спукати дисплеи и без да са изпускали апарата или да са го подагали на някакъв тип напрежение?
Има ли възможност за персонализации или пак трябва да се пипа по framework.apk?

Принципно съм фен на Сони но тая стъкления малко ме кара да се замисля за Samsung Galaxy Alpha самозаради този 'самоспукващ' се капак. На хартия са много близки и всеки си има предимства и недостатъци на практика кой ви допада повече?

Xperia Z3 Compact.
Цитирай
#34

@ Lancaster
Имам телефона от почти година. Работата му е страхотна, батерията държи средно 3 дни, ако не го ползвам много интензивно може да изкара и 5, което за съвременните телефони е просто супер. Единственият проблем, който съм имал е с отлепване на дисплея в горната част.
Телефона е купен от теленор и при всяка рекламация се отнасят доста коректно(учудващо), даже при последното влизане в сервиза подмениха без да е част от рекламацията целият страничен панел - капаците за усб, сд и сим карти, панела с бутоните за вкл./изкл., звук и камера.
Това със самоспукващия се заден или преден панел, на мен честно казано ми звучи малко като градска легенда...
Относно персонализацията, не съм си играл и не мога да дам мнение, освен че на мен GUI на Сони ми допада много  Heart  още от времето когато бяха Сони Ериксон, та не бих се впуснал в таз авантюра.
Определено мога да кажа, че ако всички останали предимства и недостатъци в двата телефона се елиминират, то преимуществото остава в Сони заради батерията! Със Самсунга ще се движиш като тролей - постоянно имаш нужда да си закачен за някой контакт...  Visslar  Angel  Lol

Sony® XPERIA™ XZ1 Compact - Pie 9 & Sony® XPERIA™ Z3 Tablet Compact - Marsmallow 6.0.1
Цитирай
#35

Ще повторя изказването си че: изпуснах го и за да не падне на земята си подложих крака и се получи нещо като ритник.., нищо не му се случи !Вече 14 месеца отвън е идеален, а отвътре още повече ! Без да съм ,,разбирач" си го персонализирам както ми харесва. Използвайки flashtool и zip recovery непрекъснато му сменям ромовете , кернелите и др. ..,телефончето си трае и все още ме понася - работи безотказно !
Цитирай
#36

Това чаках да чуя, скоро ще сменям подписа и почвам да спамя тук Big Grin

Xperia Z3 Compact.
Цитирай
#37

Взех червен за разнообразие, нямам забележки. Взех му и няколко противоударни калъфчета- силикон комбиниран с пластмаса.

Xperia SP+Z3 Compact
Цитирай
#38

Много добър андроид телефон, работи сравнително бързо, с добър живот на батерията. Камерата му малко куца, но то не може всичко да е идеално Smile
Цитирай
#39

Вчера си взех такъв телефон като нов,без абсолютно никакви забележки и съм изключително доволен,камерата и батерията,както и всичко останало са страхотни! Smile
Цитирай
#40

Аз се каня 2ра употреба да си взимам...
Дано да случа на бройка  Blush Angel

Нещо да посъветвате при огледа ми в Еконт?!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#41

(2016-10-30, 18:57:36)dingila написа:  Аз се каня 2ра употре*а да си взимам...
Дано да случа на бройка  Blush Angel

Нещо да посъветвате при огледа ми в Еконт?!

Например това: https://www.androidbg.com/How-to-buy-Sony-Xperia
Цитирай
#42

Това за мен е най-добрия телефон по отношение на размери , качество и цена. Не виждам кой знае какво в новите модели. Миналия ден го изпуснах  на плочките и първото, което ми мина през ума, че се е скапал и бях готов да си купя нов. Слава богу работи си прфектно
Цитирай
#43

Как да разбера дали батерито е заминало и лесно ли се сменя?

Sent from my D5803 using Tapatalk

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#44

(2016-11-01, 22:28:00)dingila написа:  Как да разбера дали батерито е заминало и лесно ли се сменя?

Sent from my D5803 using Tapatalk

Флашваш някой стоков софтуер и караш нормално няколко дни с него. Ако ти държи горе долу колкото е било нормално, ОК е. Ако пада рязко бързо...почнала е да си заминава.

Батерията се сменя така:

Цитирай
#45

Със 6.0.1 съм...
Има ли разлика от Lollipop и Marshmallow в батерията?

3 часа и малко на мобилен нет ги прави, не знам дали е добре?!

[Изображение: d71e76c069588c9235bfdd867204873c.jpg]

Също така как се разбира дали е отключен или заключен бутлоудъра?

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#46

Влез в темата за Ръководство за флаштуул и в инструкцията за отключване на BL виж как се влиза в сервизното меню и там ще видиш отключен ли е заключен ли е.
Цитирай
#47

Колеги, излезе ми оферта за 350 лв, с гаранция още 8 месеца, има леки драскотини/следи от употреба, но леки, заслужава ли си ? и ще получи ли андроид 7.0 ?
Цитирай
#48

Няма да получава 7.0.
Но виж в раздел купува продава, тук във форума. Има една обява за 280 лв на апарат на 1 година.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)