Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lenovo a606 мнения
#26

Съгласен съм с колегата Lenovo-BG за раздел на А606. Модела се оказва изключително добър за цената си.

За бутоните обаче не съм напълно съгласен. На твърда повърхност работят (не заспиват), на възглавница не работят ( Confusedleep: ) ... има резон Tooth
За сравнение, на другия ми телефон (от подписа) сензорните бутони работят на всякаква повърхност.

Най- важното е, че работят докато е в ръцете ми. Tongue

Ако на колегата alesandar му се занимава нека и той сподели впечатленията си относно разсеяните бутони.

:cheers:

Lenovo A606 | Android 4.4.2 | 32GB microSDHC UHS-I class(10)
Dell Streak 5 | Android 2.3.7 CM7.2 | Internal Mem.: 8GB microSDHC class(10) / External Mem.: 16GB MicroSDHC class(4)
Цитирай
Аксесоари
#27

Jackal83 написа:Съгласен съм с колегата Lenovo-BG за раздел на А606. Модела се оказва изключително добър за цената си.

За бутоните обаче не съм напълно съгласен. На твърда повърхност работят (не заспиват), на възглавница не работят ( Confusedleep: ) ... има резон Tooth
За сравнение, на другия ми телефон (от подписа) сензорните бутони работят на всякаква повърхност.

Най- важното е, че работят докато е в ръцете ми. Tongue

Ако на колегата alesandar му се занимава нека и той сподели впечатленията си относно разсеяните бутони.

:cheers:
Eми аз за това ти казах ,че при мен е също като на този андройд маняк на възглавницата ми не работят а в ръката да! аз го мислех за дефект по-горе съм описал как е при мен така е направен сензора да не зачита като няма кожа отзад! сензор!
Айде сега остава и админите да ни зарадват с разделче за този красавец! и на мен предните ми телефони няма това и затова веднага за дефект го помислих но не!
Цитирай
#28

Здравейте днес и аз го взех найстина добра оферта за добра цена!
Погледнах това за сензорните бутони и при мен е така в възглавницата и на леглото работят малко и както вия казвате (Заспиват) така са си настроени сензорите Поздрави. Android :bow: :thumbup: :cheers:
Цитирай
#29

Колеги помогнете не мога да намеря от каде да си сваля теми заради вградения локар ако може ликн мерси предварително

Sony xperia u Android 2.3.7
Lenovo A606 Android 4.4.2
Цитирай
#30

maxbiker написа:Колеги помогнете не мога да намеря от каде да си сваля теми заради вградения локар ако може ликн мерси предварително
Искаш да кажеш Launcher слагай някой от Google Play.
Цитирай
#31

SaDPoWeR написа:Здравейте днес и аз го взех найстина добра оферта за добра цена!
Погледнах това за сензорните бутони и при мен е така в възглавницата и на леглото работят малко и както вия казвате (Заспиват) така са си настроени сензорите Поздрави. Android :bow: :thumbup: :cheers:
Ще направили някой админ раздел за нас?
Отностно бутоните видях одеве нашето леново със а536 натискаш ли ги без да ти е в ръката спират заспиват мисля ,че вече моделите от 2014 ще бъдат така.
Цитирай
#32

Някой може ли да ми каже как да си сменя локскрийна,откога се мъча. Blush
Цитирай
#33

Здравейте искам да попитам относноо Lenovo A606 н= този модел можели да прави Екранна снимка ,защото никъде не намирам някой можели да ми обясни Smile
Цитирай
#34

Може.Копчето за намаляне + бутона за отключване/заключване.
Цитирай
#35

Dance Dance Благодаря много ,а относно телефончето чудесен е Smile
Цитирай
#36

Искаше ми се и аз да кажа това :/ ..Като цяло съм доволен от телефона де , но имам проблем с wifi (предишната тема).
А приятел , мога ли да те попитам , добър ли ти е твоя сигнал ?
Цитирай
#37

а винаги ли прави Screenshot 1 път изпробвах и стана но когато реших да опитам пак нещо не се получава :/
Цитирай
#38

до сега нямам аз лично проблем с Wifi и като цяло с телефона..
Цитирай
#39

изчаквай 2-3 сек между скрийновете.А и още нещо да те питам , че като гледам само ти си активен в тоя раздел Big Grin Камерата уж е 8 , а от настройките най много може да се направи на 6 ?
Цитирай
#40

да изчаках даже минути ама нещо не ми се получава хаха
АМи да и аз това забелязах и се зачудих защо, ама и с тези MP прави добри снимки поне аз съм доволна
Цитирай
#41

Извинявай , всички обръщения от по-горе ги приеми в женски род Big Grin

Явно понякога нещо не уцелваш точно комбинацията за снимките , и на мен ми прави тези номерца.
Цитирай
#42

ххаха добре Big Grin
Ами да явно греша нещо ама така и неолучих до сега след 2рия Screenshot все ще стане Big Grin
Цитирай
#43

пробвай така : снимаш като натискаш 2-та бутона едновременно, докосваш малко дисплея напред назад и пак снимаш.При мен се получи..да не повярваш Big Grin
Цитирай
#44

и при мен ще му хвана цаката ама... нали тр се помъча малкоо :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Цитирай
#45

Здравейте. От скоро и аз имам този модел, и съм много доволен от него, само дето ме е старх да му правя упове защото не ги разбирам много, но за камерата мога да кажа че си е 8 Мрх. Но за да ги включите е неоходимо да ограничите снимката да не е на цял екран и тогава се появяват и 8Мрх в менюто , иначе си стоят до 6 .
Цитирай
#46

какво искаш да кажеш под упове ?
И един съвет - в камерата пуснете zero shutter delay , доста по-детайлно снима така
Цитирай
#47

Може лии въпросссс къде се намира това zero shutter delay Big Grin ahhahaha
Цитирай
#48

Камера -> доло в левия ъгъл 3-те точки , натискаш на иконката на фотоапарата и следва първото да е Big Grin Big Grin
Цитирай
#49

аа намерих си го сама малко странни настойки сякаш Big Grin ( поне за мен)
Цитирай
#50

ами различно си е и е трудно да се свикне , така е Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)