Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lenovo a606 мнения
#51

Аммм последен въпрос Big Grin на тоя модел можели също да се прилага Go launcher ( аз сум използвала на предишния си телефон Huawei ) Дали и за този ще може?
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз вчера свалих някакъв , просто ей така да видя дали ще стане , но нямах време да го нагласям.Би трябвало да стане Big Grin
Цитирай
#53

чек да те потормозя още малко така и така отговаряш хахахах
защо не светят сензорните бутони на телефона и тази малка ""лампичка"" точно до предната камеря не би ли трябвало да свети при известия и тем подобни ,поне моите не светят?
Цитирай
#54

Колеги препоръчвам да си свалите lenovo super camera. Инсталира се като нормално апк. Значително повишава качеството на снимките. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#55

toninceto911 написа:чек да те потормозя още малко така и така отговаряш хахахах
защо не светят сензорните бутони на телефона и тази малка ""лампичка"" точно до предната камеря не би ли трябвало да свети при известия и тем подобни ,поне моите не светят?

хахх няма проблем Big Grin ще те разочаровам , но мисля че няма индикатор за известия и тем подобни.А това за подсведката си нормално.На някой модели не вграждат LED-чета..ноо това да проблема Big Grin

ии благодаря ти , ще си го сваля Smile
Цитирай
#56

да ше минем и без това Dance Big Grin Big Grin
Благодаря все пак
Цитирай
#57

Свиква се Big Grin По-кофтито е , че бутоните са с разменени места спрямо бившото ми (в момента пак настоящо сони) Big Grin
Цитирай
#58

да и това е така Big Grin
Цитирай
#59

tda написа:Колеги препоръчвам да си свалите lenovo super camera. Инсталира се като нормално апк. Значително повишава качеството на снимките. Smile
В гугъл плей излизат много такива програми но леново супер камера няма
да не си я теглил от друго място
Цитирай
#60

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2706891 Мисля от тук беше. Пробвай най-новата версия.Инсталира се като нормално апк.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#61

Аз си взех това Леново и съм доволен докато не стиганх до радиото,като сложа слушаките и не се чува,като сменя на високоговорител се чува и през тя и през телефона.
Нещо аз ли бъркам или е дефект?
Отделно,е чняма RDS но то ва не е болка за умиране
Цитирай
#62

Я вижте на какво попаднах - на този му светят бутончетата Huh
[Изображение: 63276486_1_800x600_chisto-nov-lenovo-a60...rev004.jpg]
Цитирай
#63

Интересно! Трябва да се види дали не е колаж. Ще потърся в хда за повече инфо.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#64

(2015-01-03, 08:54:23)tda написа:  Интересно! Трябва да се види дали не е колаж. Ще потърся в хда за повече
 Не светят,това е картинка,на всички картинки просто са показани бутоните,ходих в Теленор и проверих
Цитирай
#65

Да това е ясно,защото и аз ходих след това до теленор да видя изложения телефон,но не светеха бутоните. Иначе щях веднага да им го върна ...размина им се Big Grin


(2015-01-03, 17:50:24)dindan написа:  
(2015-01-03, 08:54:23)tda написа:  Интересно! Трябва да се види дали не е колаж. Ще потърся в хда за повече
 Не светят,това е картинка,на всички картинки просто са показани бутоните,ходих в Теленор и проверих


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#66

някой случайно да знае дали ще има лолипоп и за нас ?

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#67

Искам да попитам има ли някакъв шанс всички тези икони да ги вкарам в меню копчето в средата което като го натисна да ми отваря меню благодаря предварително!!!
Цитирай
#68
Big Grin 

(2015-01-04, 23:08:13)resta написа:  Искам да попитам има ли някакъв шанс всички тези икони да ги вкарам в меню копчето в средата което като го натисна да ми отваря меню благодаря предварително!!!

То баш това си му е менюто.Като го отключиш..няма друго    Smile
Цитирай
#69

аз мислех че може да се вкара някак си в меню а как мога да си сложа моя снимка на лок скрина ?
Цитирай
#70

(2015-01-05, 07:23:21)resta написа:  аз мислех че може да се вкара някак си в меню а как мога да си сложа моя снимка на лок скрина ?
Няма ли такава опция в Настройки-->Дисплей?

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#71

(2015-01-05, 10:08:37)[15]Peshew написа:  
(2015-01-05, 07:23:21)resta написа:  аз мислех че може да се вкара някак си в меню а как мога да си сложа моя снимка на лок скрина ?
Няма ли такава опция в Настройки-->Дисплей?

Не рових се мн има само тема и тапет и снимката на лок скр ми е от темата
Цитирай
#72

(2015-01-04, 23:08:13)resta написа:  Искам да попитам има ли някакъв шанс всички тези икони да ги вкарам в меню копчето в средата което като го натисна да ми отваря меню благодаря предварително!!!

На Home бутона не може, но можеш да си сложиш някакъв лънчър и да имаш меню бутон на екрана. Аз ползвам Nova Launcher.
Цитирай
#73

(2015-01-05, 13:46:44)harvester написа:  
(2015-01-04, 23:08:13)resta написа:  Искам да попитам има ли някакъв шанс всички тези икони да ги вкарам в меню копчето в средата което като го натисна да ми отваря меню благодаря предварително!!!

На Home бутона не може, но можеш да си сложиш някакъв лънчър и да имаш меню бутон на екрана. Аз ползвам Nova Launcher.

Mersi mnogo
Цитирай
#74

(2015-01-05, 13:29:56)resta написа:  
(2015-01-05, 10:08:37)[15]Peshew написа:  
(2015-01-05, 07:23:21)resta написа:  аз мислех че може да се вкара някак си в меню а как мога да си сложа моя снимка на лок скрина ?
Няма ли такава опция в Настройки-->Дисплей?

Не рових се мн има само тема и тапет и снимката на лок скр ми е от темата

Има,аз съм си сложил
Настройки-дисплей-тапет и там ти предлага галерия,др. тапети
Избери си от галерията
Цитирай
#75

Човека пита за лок скрийна, а не за тапета. И аз не съм открил начин, освен смяна на темата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)