Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lenovo a606 мнения
#76

(2015-01-09, 15:48:24)harvester написа:  Човека пита за лок скрийна, а не за тапета. И аз не съм открил начин, освен смяна на темата.

На кое казваш лок скрин? Sleepy
Цитирай
Аксесоари
#77

Ами на лок скрийна Big Grin

Това дето се появява когато натиснеш бутона за отключване.
Цитирай
#78

Здравейте пичове! днес го закупих от зората всичко работи прекрасно много съм доволен от него работи бързо никакви игри нему насичат ,Gps-то работи идеално направо е супер!
Стана голям смях вечерта както най-хубавично си го разцъквах пуснах го ,защото ми умаляха ръцете и в следвствие на натискане назад бутона спря да ми работи тоест 3те по-долу отидох в теленор да тествам друга бройка.На нея работиха бутоните ,защото беше поставен на стойка някаква там яко хванат и бачкаше ядосах се и отидох до Пловдив в магазина казвам им значи като не ми е в ръката бутоните спират и ми отговарят те всичките спират даде ми мостра без стойка и спряха каза ми ,че на стойката бутоните продължават да си работят исках да споделя с вас моя също го сложих на стойка и той не спира има си този модел някакъв сензор.
Цитирай
#79

(2015-01-10, 14:06:33)CraZy-BoY! написа:  Здравейте пичове! днес го закупих от зората всичко работи прекрасно много съм доволен от него работи бързо никакви игри нему насичат ,Gps-то работи идеално направо е супер!
Стана голям смях вечерта както най-хубавично си го разцъквах пуснах го ,защото ми умаляха ръцете и в следвствие на натискане назад бутона спря да ми работи тоест 3те по-долу отидох в теленор да тествам друга бройка.На нея работиха бутоните ,защото беше поставен на стойка някаква там яко хванат и бачкаше ядосах се и отидох до Пловдив в магазина казвам им значи като не ми е в ръката бутоните спират и ми отговарят те всичките спират даде ми мостра без стойка и спряха каза ми ,че на стойката бутоните продължават да си работят исках да споделя с вас моя също го сложих на стойка и той не спира има си този модел някакъв сензор.

Моите си бачкат като го сложа на бюрото,малко трудно зацепват но си работят.
Някой пробвали е радиото,да каже как се чува през слушалките?
Цитирай
#80

(2015-01-10, 14:43:29)dindan написа:  
(2015-01-10, 14:06:33)CraZy-BoY! написа:  Здравейте пичове! днес го закупих от зората всичко работи прекрасно много съм доволен от него работи бързо никакви игри нему насичат ,Gps-то работи идеално направо е супер!
Стана голям смях вечерта както най-хубавично си го разцъквах пуснах го ,защото ми умаляха ръцете и в следвствие на натискане назад бутона спря да ми работи тоест 3те по-долу отидох в теленор да тествам друга бройка.На нея работиха бутоните ,защото беше поставен на стойка някаква там яко хванат и бачкаше ядосах се и отидох до Пловдив в магазина казвам им значи като не ми е в ръката бутоните спират и ми отговарят те всичките спират даде ми мостра без стойка и спряха каза ми ,че на стойката бутоните продължават да си работят исках да споделя с вас моя също го сложих на стойка и той не спира има си този модел някакъв сензор.

Моите си бачкат като го сложа на бюрото,малко трудно зацепват но си работят.
Някой пробвали е радиото,да каже как се чува през слушалките?
Да като е на твърдо като на стойката на теленор хванат продължават бутоните да реагират няма ли добър допир отзад от ръка метал ,който добре да действа спират има си сензор този модел всички броики са така.
Цитирай
#81

Вчера ъпдрйтнах на жената телефона. Получи някакъв OTA ъпдейт,но нямам идея за какво е. Ще видим дали ще ъпдейтнат до близалката.
Ъпдейта беше в размер 77МБ. Проверете и вие вашите апаратчета за ъпдейт.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#82

(2015-01-11, 10:33:49)tda написа:  Вчера ъпдрйтнах на жената телефона. Получи някакъв OTA ъпдейт,но нямам идея за какво е. Ще видим дали ще ъпдейтнат до близалката.
Ъпдейта беше в размер 77МБ. Проверете и вие вашите апаратчета за ъпдейт.
На мен ми дойде същия размер преди 20 дена не е близалката подобряване на стабилносста на ос-а изчистване на бъгове и update на повечето му вградени приложения.
Цитирай
#83

Колкото и рекламно да звучи този телефон за 1 месец ,нито веднъж не е забил.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#84

(2015-01-11, 13:40:46)tda написа:  Колкото и рекламно да звучи този телефон за 1 месец ,нито веднъж не е забил.
Аз го ползвам вече близо 4 месеца и отгоре и нито един път не е лагнал забил върха на сладоледа и батерията много държи!
Цитирай
#85

(2015-01-11, 14:08:29)CraZy-BoY! написа:  
(2015-01-11, 13:40:46)tda написа:  Колкото и рекламно да звучи този телефон за 1 месец ,нито веднъж не е забил.
Аз го ползвам вече близо 4 и нито един път не е лагнал забил върха на сладоледа и батерията много държи!

Да,колега ! Батерията е много доволна!


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#86

само дано да пуснат близалка и за нас такъв готин телефон пък да е със слаба поддръжка от леново или от някой къстъм разработчик кофти..

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#87
Exclamation 

Какво да ви кажа един от най-добрите флагмени на 2014! Висок клас.
Хайде модераторите направете ни раздел има над 12 и огтгоре потребитела ,който го притежават!
Цитирай
#88

Здравейте! Angel Нова съм и не знам къде да питам затова ще си повторя въпроса и тук, пък дано някой ми отговори Smile Телефона е супер, но има нещо странно. Докато стои заключен си светва сам от време на време и си изгасва и нищо. Понякога светва често, друг път много рядко, не мога да го засека. Ако някой има идея защо го прави ще се радвам да ме светне и мене Big Grin Big Grin
Цитирай
#89

И при мен е така има си някакъви сензори !
Цитирай
#90

Никой не казва за радиото.
Как се чува през слушалките?
Цитирай
#91

Честно казано със слушалките на Леново не съм пробвала радиото,защото дори музиката се чува слабо. Слушам музика със слушалки на Алкател. Чува се много по-силно..
Цитирай
#92

Абе май е проблем звука в тез евтините леновота. Нещо за обхвата да каже някой, как е извън града, че S660 се отказах заради проблемите с 900МХц.
Цитирай
#93

Абе моя как няма никакви проблеми?
Цитирай
#94

Слушалките не са най-силната страна на телефона. Тези,които идват в комплекта определено не струват,но ползваме такива от самсунг и нещата са супер. Така,че опитайте с други слушалки-определено има голяма промяна в звука.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#95

Моя как няма никакви проблеми ловя си от далече wi-fi?
Цитирай
#96

(2015-01-16, 19:57:36)tda написа:  Слушалките не са най-силната страна на телефона. Тези,които идват в комплекта определено не струват,но ползваме такива от самсунг и нещата са супер. Така,че опитайте с други слушалки-определено има голяма промяна в звука.
Но някой слушал ли е радио,нещо не се получава когато се превключи на режим слушалки,когато е на високоговорител се чува и от двете места
Цитирай
#97

(2015-01-16, 20:32:27)CraZy-BoY! написа:  Моя как няма никакви проблеми ловя си от далече wi-fi?

За завиждане си.. на колко метра горе долу ти избягва от рутера ? 
Цитирай
#98

Ами горе долу като се отдалеча на 10/11 метра е с половин черта още малко ида ли ту го хваща ту загуби при мен е нормално не мисля ,че имаш дефект имаш най-вероятно проблем с рутера у вас! при други рутери така ли е? направи хард ресет .
Цитирай
#99

И аз нямам проблеми, просто това светване от време на време,което не знам от къде идва Smile

Lenovo A606
Цитирай

(2015-01-16, 22:32:26)CraZy-BoY! написа:  Ами горе долу като се отдалеча на 10/11 метра е с половин черта още малко ида ли ту го хваща ту загуби при мен е нормално не мисля ,че имаш дефект имаш най-вероятно проблем с рутера у вас! при други рутери така ли е? направи хард ресет .



Телефона е ходил 2 пъти в сервиз вече и немогат да го оправят проблема...Тествах го със същия в магазина им и има коренна разлика в сигнала.Рутера си ми е наред , доста неща ползвам на него и си работят.

И то 10-11 метра не са кой знае какво Big Grin Имам едно престижио което е възможно с най-силния обхват който съм виждал някога.На 30 метра някъде...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)