Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари
#1

Здравейте!
Покажете какви аксесоари купихте за това бижу.
Ето тези, които чакам аз:


Smart View Case

Bumper
Цитирай
Аксесоари
#2

Точно това търсех Bumper. lino мерси за идеята Smile Поръчах го и го чакам в момента. Все още не мога да намеря Car Holder. Ако някой има идея, да казва Rolleyes

Galaxy Note 4 :bow:; Galaxy Note 3 :bow:; Galaxy Note 10.1 N8013 :bow:; Galaxy Note; Galaxy S2
Цитирай
#3

Аз си взех официалния Protective cover, въпреки че още го чакам телефона от Теленор Big Grin


Samsung SM-G950F Galaxy S8 Midnight Black
Цитирай
#4

leppermesiah написа:Точно това търсех Bumper. lino мерси за идеята Smile Поръчах го и го чакам в момента. Все още не мога да намеря Car Holder. Ако някой има идея, да казва Rolleyes

Имам от този модел за Galaxy S. Елегантен е, но честно казано не бих го взел за Note 4, защото вендузата не винаги държи стабилно и няколко пъти се е отлепвала от стъклото. Виж и тези - http://www.mobilefun.co.uk/cat/Galaxy-No...olders.htm

Samsung Galaxy Note IV
Цитирай
#5

Този е ужасен. Вземете този, който продаваха виваком за СГС3. Стабилен и надежден, не се клати. Писал съм за него и в раздела за СГН3.

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcQpGJ4GBc8gfB73y3dLq9f...7rc-FJCKSt]
[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcShSmg-nvcj8sBvbj8PaYz...vFCz-RxuDA]
Цитирай
#6

Аз си взех тоя, въпреки че все още чакам и телефона Smile Между този в първият пост и този който аз си поръчах каква е разликата не видях само, че единия е fake а другия original?

http://www.ebay.com/itm/271635956839?_tr...EBIDX%3AIT

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#7

45 долара? Че то на тази цена може да се вземе същият калъф с капак за безжично зареждане.
Wireless Charging S-View Cover
Цитирай
#8

Супер много загрозяват телефона тези s-Cover-и :cheers: :cheers: :cheers:

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#9

tamada написа:45 долара? Че то на тази цена може да се вземе същият калъф с капак за безжично зареждане.
Wireless Charging S-View Cover

Ако сте се заглеждали в батерията на Note 4, не ви ли се струва че има залепена пластина на нея? Прилича на тази за Wireless Charging. Дали случайно не е това което си мисля? Dance Някой да го пробва ако има Charging Station под ръка.

Galaxy Note 4 :bow:; Galaxy Note 3 :bow:; Galaxy Note 10.1 N8013 :bow:; Galaxy Note; Galaxy S2
Цитирай
#10

tamada написа:45 долара? Че то на тази цена може да се вземе същият калъф с капак за безжично зареждане.
Wireless Charging S-View Cover

Ами аз такъв си поръчах, в БГ са по 100.00 лв.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#11

Аз ще го карам без калъфчета. Само чакам battery pack-a за ултимейт кеф Lol

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#12

leppermesiah написа:Точно това търсех Bumper. lino мерси за идеята Smile Поръчах го и го чакам в момента. Все още не мога да намеря Car Holder. Ако някой има идея, да казва Rolleyes
Днес ми го доставиха но на мен не ми харесва .Много е ръбест , трябва ми нещо по качествено.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#13

kliso написа:Аз си взех официалния Protective cover, въпреки че още го чакам телефона от Теленор Big Grin

Добро ли е качеството , къде го има наличен ?

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#14

Аз съм се спрял на Mercury Fancy diery, защото ми изглежда най-практичен за такъв голям телефон. Просто със силиконов кейс в джоба не знам как може да се носи това чудо. Но учудващо добре стои в ръката телефона, не намирам голяма разлика с предишната ми G2-ка, очаквах да е фрапантна разликата в усета за големина. За предишния Note 3 се предлагаха калъфи за колан, някой да е попадал на такива за Note 3?
Цитирай
#15

kliso написа:Аз си взех официалния Protective cover, въпреки че още го чакам телефона от Теленор Big Grin

От къде го поръча ,ако може инфо

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#16

Инфо от къде може да се вземе свястно и на добра цена Power Bank?

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#17

foxhd написа:Добро ли е качеството , къде го има наличен ?

ceclii написа:От къде го поръча ,ако може инфо

Качеството е добро. Утре като получа и телефона ще кача снимки. Поръчах го оттук http://www.ebay.co.uk/itm/351202717723?_...EBIDX%3AIT , но го има и в amazon.de по-евтин, както и в технополис, но само червен http://www.technopolis.bg/b2c/details/59...N910BREGWW.

Samsung SM-G950F Galaxy S8 Midnight Black
Цитирай
#18

Deluxe написа:Просто със силиконов кейс в джоба не знам как може да се носи това чудо.

Аз носих доста време Galaxy S3 със силиконов калъф - втори път не бих си купил. Да, при изпускане предпазва телефона повече, обаче де що има банкноти в джоба излизат заедно с телефона за радост на околните. Smile
Цитирай
#19

Здравейте,
телефона го имам от почти седмица, и гледам калъфи в технополис. Има два вида които са доста скъпи. Тези от ибей как си ги поръчвате?

Секс, Купон и Музика! FB...
Цитирай
#20

GNoteII написа:Здравейте,
телефона го имам от почти седмица, и гледам калъфи в технополис. Има два вида които са доста скъпи. Тези от ибей как си ги поръчвате?
Правиш си профил в ибей и пейпъл,регистрираш си картата в пейпъл...и те така

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#21

Аз си имам в пейпал, въпроса е, че мога да платя и да си чакам калъф с години...

Секс, Купон и Музика! FB...
Цитирай
#22

GNoteII написа:Аз си имам в пейпал, въпроса е, че мога да платя и да си чакам калъф с години...
Никой не казва,че трябва да чакаш години.Зависи от къде купуваш стоката,ако продавача примерно е базиран в Англия,за 5-7 дни поръчката ще е при теб,ама ако е от Хонг Конг,ще покараш 20-Ина дни!!!

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#23

GNoteII написа:Аз си имам в пейпал, въпроса е, че мога да платя и да си чакам калъф с години...

При пазаруване има разни защити от измама. Не са идеални, но в повечето случаи купувачът е малко по-защитен от продавача. Просто се подготви предварително - пълно е със съвети в българските форуми.
Цитирай
#24

s-view е на 75 лева в емаг, което си е изгодна оферта за тези., които ползват такъв тип тефтери.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#25

stamo1911 написа:s-view е на 75 лева в емаг, което си е изгодна оферта за тези., които ползват такъв тип тефтери.

http://www.emag.bg/protektor-samsung-s-v...DPHZ6BBBM/

За този ли става въпрос? Жалко аз поръчах моят на същата цена от ebay само че черен и има да го чакам 2 седмици още Sad

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)