Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари

Не знам какво търсиш ,за да го коментираме. Имам 14 калъфа за ноута, от тях 4 оригинални на Самсунг и ако ми кажеш какво търсиш и до каква сума си склонен да инвестираш, мога да ти прероръчам съответен модел и сайт в БГ от където да си го купиш.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
Аксесоари

Търсех калъф , който се отваря като книга...
Е взех калъфа днес дойде и съм доволен !

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Здравейте колеги. Някой да знае бг.сайт за поръчка на Uag калъф или нещо подобно..



Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

UAG си поръчах директно от техния сайт. 40 долара, ако помня добре. Нямаше проблеми с доставката, между другото влиза в цената. Страхотен калъф, чак ще ми е мъчно за него, като тръгна да сменям телефона Smile
Цитирай

Хахах нали. Просто не ми се занимава да го поръчвам от вън та за това попитах,може някой да знае нещо. Доста търсих но не намирам вариант от тук,явно е загубена кауза

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Тука има!
http://www.mobilebulgaria.com/accessorie...0%B5%D0%BD

https://www.google.bg/?gws_rd=ssl#safe=a...ung+note+4

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Петър Иванов, в mobilebulgaria реално го нямат в наличност. Апропо, точно този модел за Note 4 не съществува, както много добре се вижда от сайта на UAG:
https://urbanarmorgear.com/collections/s...te-4-cases

Всеки сам да си прави изводите...
Цитирай

Мм да,варианта е от вън. Благодаря все пак на отзовалите се.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Здравейте. Интересува ме дали самсунг продават само кабела за зареждане без зарядното, и ако да къде? Искам да е оригинален че много съм си патил от китайските боклуци Big Grin.  Друг въпрос. Купувах кейс който беше в две части: метален бъмпър и пластмасов гръб. Та металния бъмпър ми олющи лайсната която е отпред под екрана и сега е на петна Big Grin. Някъде могат ли да ми я боядисат или не знам какво да се направи за да я оправят, и някой друг имал ли е същия проблем?
Цитирай

(2016-08-08, 23:14:25)rumco7 написа:  Здравейте. Интересува ме дали самсунг продават само кабела за зареждане без зарядното, и ако да къде? Искам да е оригинален че много съм си патил от китайските боклуци Big Grin.  Друг въпрос. Купувах кейс който беше в две части: метален бъмпър и пластмасов гръб. Та металния бъмпър ми олющи лайсната която е отпред под екрана и сега е на петна Big Grin. Някъде могат ли да ми я боядисат или не знам какво да се направи за да я оправят, и някой друг имал ли е същия проблем?
В Технополис има, но цената е близо 30 лв., което според мен е много само за кабел, за това си взех зарядно за кола със фаст чардж за 43 лв.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

Здравейте, наскоро си взех Ноут 4ката, много добро телефонче. Първоначално си мислех да го ползвам без стъкло или протектор(заради писалката), но днес забелязах драскотини по екрана и се ядосах. Може ли да ми препоръчате някое добро стъкло, или ако не работи писалката протектор? Също и ако някой знае прозрачен калъф, който пази и камерата, сегашният ми го подариха като вземах тела и не е нищо особено. Smile По принцип мисля да поръчвам от aliexpress, че е по-евтино, но ако е хубаво може и от тука.
Цитирай

Стъкло TIPX, ако все още го има в dice.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2016-08-07, 19:30:55)bavarec6 написа:  Хахах нали. Просто не ми се занимава да го поръчвам от вън та за това попитах,може някой да знае нещо. Доста търсих но не намирам вариант от тук,явно е загубена кауза



Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Аз съм с UAG на Note 4 i S4. Разтърси се, има ги по нашите сайтове.
Цитирай

здравейте колеги, може ли някой да ми каже точния модел на този кейс за ноут 4?  благодаря Smile 

http://prikachi.com/images.php?images/658/9042658y.png

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай

Телефона от снимката е Note 5

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2017-02-16, 00:08:11)GT написа:  Телефона от снимката е Note 5
оле да, като се загледах в кейса отдолу Sad обявен е за ноут 4 в обявата и се подведох, извинявам се Smile

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай

https://chargetie.bg/collections/note-4/...ung-note-4 Колеги,какво смятате за този калъф?

Samsung Galaxy Note 4 Bronze&Gold Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S9+ Sunrise Gold
Цитирай

Поредната имитация на Spigen neo hybrid.....
Цитирай

@allusion - Имах такъв и на живо не изглежда така, снимките са ретуширани. Пластмасата си е евтинка...

Освен това, прави телефона по-тежък, но това може и да е предимство в зависимост от това как предпочиташ ти.

Що се отнася до това дали пази - пази, и то много добре. На 2 пъти отърва лайсната на телефона и дори не се надраска (моя беше сребрист).

Телефонa ми се търкаляше с него из джобовете, и макар да е направен сравнително добре, Power бутона (който е към протектора) изпадна някъде и така и не го открих.

Съпругата ми има точно този златния, при нея този проблем не се появи, но тя явно си къта повече телефона отколкото аз Smile

В крайна сметка - ако искаш да разнообразиш и нямаш големи очаквания - вземай, струва си тия парички, но НЕ ОЧАКВАЙ премиум качество, просто не е такова.

Поздрави
Цитирай

@TheFixer Благодаря ти,за адекватния отговор! Smile Хубава вечер

Samsung Galaxy Note 4 Bronze&Gold Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S9+ Sunrise Gold
Цитирай

Здравейте
Търся си оригинален флип кейс за модела
Ако на някой му се намира,да пише ЛС
Цитирай

(2017-10-29, 20:33:47)lost in написа:  Здравейте
Търся си оригинален флип кейс за модела
Ако на някой му се намира,да пише ЛС
Ако си от София, отиди в магазина на Samsung в THE MALL има доста голям избор, а също така за около 30-тина лева в Технополис има, но мисля че само сини са останали.

☆RuShY☆
•SamSunG NoTe 8• & •SamSunG NoTe 4•

☆ SamSung S23 Ultra ☆
Цитирай

В Плд съм
Тук дали няма магазин на Samsung ?
Цитирай

(2017-10-30, 18:21:51)lost in написа:  В Плд съм
Тук дали няма магазин на Samsung ?
Звънни на самсунг и ще те упътят към оторизиран сервиз/магазин. В Пловдив не може да няма.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)