Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не иска да запали
#1

След рут и сложен ром 2.0 на клоуди опитах рестарт и вече не иска да се включи изобщо.Пратих го за гаранция от там ми го върнаха включен и с отпаднала гаранция :wall: заради руута с направена диагностика и с обяснението рутването е причина за не включването на телефона може да си работи но изключи ли се не се знае дали ще включи,сега е пак същото изключих го за да сложа сим картата и дотам не иска да се включи изобщо/пробвам всякаква комбинация на бутоните един,два,три/.Знае ли някой метод дори с отваряне на телефона да го включа,явно има някакъв вариант щом са го подкарали в сервиза.При свързване със зарядно или комп не отчита нищо все едно е умрял телефона.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
Аксесоари
#2

В даунлоуд муд не влиза ли или в рековери?Виж тук как да влезеш даунлоуд муд - https://www.androidbg.com/forum/topic881...lg-g2.html

Ако влезеш може да се върнеш на стоков ром ,както е написано в същата тема.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Телефона е умрял не реагира изобщо все едно няма ток.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#4

Какво става когато го включиш в зарядното? Ако и тогава не се случва нищо, значи нещо хардуерно се е прецакало.
Цитирай
#5

Мина диагностика в К енд К всичко хардуерно е 6 даже е с чисто нов дисплей и батерия,затова ми го върнаха включен,казаха че с рутването някаква защита се е прецакала и дори и те не поемат гаранция ако тръгнат да слагат стоков ром дали ще се получи или не,ако си сложа картата и тръгне може да работи две, три години само да не се изключва.Днес ще го разглобявам да видим като извадя батерията и я сложа пак дали няма да зацепи.Друго засега не се сещам.Преди малко го отворих изключих батерията почаках 5 минути и я включих след това тръгна с едновременно натискане на пауър и намаляне.Изключих го и пак същото,отваряне вадене на кабела на батерията и тръгва.Явно ще се ползва така.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#6

И какво излиза, че Г2 има хардуерен руут чек? Нещо не ми се вярва. И щом го има, как са го подкарали? Флашни му друг софт, щом си намерил начин да го пуснеш с комбинация от бутони.
Цитирай
#7

Не съм го пуснал с комбинация след изкарване на кабела на батерията така запали.Обаче се появи друг дефект не иска да пълни батерията ,показва че зарежда но процентите падат.Дадох хард ресет и пак угасна сега пак го отворих ще пробвам да вляза в доунлауд мод за да сложа стоков ром.За съжаление не иска да влиза нито в рековъри нито в даунлоуд :wall:Оправи се след разглобяване на съставни части и сглобяване тръгна си с пауър бутона.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#8

здравейте и от мене. прочетох почти всички теми , казвам почти всички, и никаде не видях проблем като моя а в тази тема ми сес трува най близкия проблем до моя. та проблема ми е следния. почвам по отдалеко. първо ми се счупи дисплея. занесох го на рамонт опрвиха го съответно срещу 200 лв. след седмица пак го счупих и вече не ми се даваха пак 200 лв и решихме с един приятел да си го сменим сами понеже тои имаш някви познания + помощ от тубата и го сменихме. работише си но батерията взе да ми пада доста бързоо и реших да му сменя батерията, след смяната телефона поработи няколко седмици и огасна като докато работише с новата батерия тя ми държеше около 3 4аса. та сега вече на основния проблем. след като огасна по вече не искаше да зацепи. единствения признак на телефона е че почваше да мига червения индикатор горе и до там. реших че батерията е била не сполучлива и си казах по вече няма да се занимавам с този телефон. но след 2-3 месеца пак реших да се пробвам да го подкарам и той пък взе че се включи но отново за 3 часа и дотам. после пак не иска да се включи. пак същото. само червения индикатор мига. пак се навих да дам още 30 лв за нова батерия . вчера я слагам но при нея даже и червения индикатор не иска да зацепи въпреки че стоя 24 4аса в зарядното . извадих най новата и сложих предната батерия поне при нея ми свети индикатораа. но до там . пробвах всички комбинаци със задните бутони но нито в рековери нито в данлоуд мод не иска да влезне. задържал съм бутоните и по 2 мин и нищо няма лого няма нищо , просто индикатора си мига и до там. ако някой знае кво може да е много ще се радвам. за сервизи и такива работи не искам и да си помислям  извън гаранция е а и съм в чужбина така че ако мойе нещо сам да направя с ваша помощ ок . благодаря предварително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)