Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с фабричните настройки
#1

Таблета не иска да върн фабричните настройки, пробвах всичко от менюто,ребут,upgrade android не става пази си некви си негови настройки и не мога да махна нищо ,включва се седи 5 мин и се реснеее. И пак си седат настроиките
Цитирай
Аксесоари
#2

Тези неща през менюто на рекавърито ли ги пробваш?
Пробва ли от настройките на таблета - Backup and reset ?

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Да
....

И от 2те

[note=vladdark]Нарушена т.8 от правилата на форума.[/note]
Цитирай
#4


Здравей колега. Значи таблета ми е Samsung Galaxy tab GT-P5100 купуван от Глобул преди 2г. свалих един РОМ от руски сайт P5100XXDMI2_P5100OXADMI2_XEF, чаках го 1 час да се качи през ODIN, всичко завърши нормално, а в таблета никаква разлика, нищо не се е изтрило, всичко както преди. Къде бъркам?

Включвам таблета в режим downloading , закачам го през один, през Бутона PDA зареждам директорията където е РОМА давам старт и чакам докато завърши инсталацията. Прави същите номера като на колегата, който е писал във форума? рестартира се след 5 минути и си пази настройките в него.

Помогни ми ако е удобно. Благодаря.
Цитирай
#5

(2014-10-26, 18:17:51)darkyto написа:  Таблета не иска да върн фабричните настройки, пробвах всичко от менюто,ребут,upgrade android не става пази си некви си негови настройки и не мога да махна нищо ,включва се седи 5 мин и се реснеее. И пак си седат настроиките

Имам същия проблем. Много пъти е правил подобни проблеми с постоянен рестарт, но съм успявала да го върна към фабричните настройки и всичко след това е точно. Този път обаче правя всичко както преди, но като се включи всички стари настройки и приложения си стоят и след около 20-30 секунди отново се рестартира..
Цитирай
#6

Какъв модел е таблета?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Моят е Samsung Galaxy Tab 2 10.1 / GT-P5100


Забележка от модератор : Цитирането на последното мнение в темата е забранено.

Цитирай
#8

Здравейте, вчера се сблъсках със същия проблем, рестартиране на всеки 2 минути и невъзможност да направя хард ресет. През настройките бутонът не реагира, а хардуерния ресет завършва успешно, но след рестарта, нищо не е променено. Опитах се да флашна през один, но два пъти ми дава грешка и нищо не става. Опитвам да флашна 4.2.2 с один 3.10.
Моделът е p5100. Ако някой е успял да реши този проблем, ще съм благодарен на малко помощ.


Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Таблетът беше на ремонт и ми казаха че е повредена паметта. Цената за поправка беше горе долу колкото за нов. Този отива на боклука.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)