Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УРОК] Флаш на Къстъм Ром като запазваме KNOX 0x0
#26

Някои от ромовете са обновени / следете линковете в оригиналната им тема /

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
Аксесоари
#27

Линковете в първият пост не работят.Аз съм със GNG8,може ли да сваля последният голдън ай от официалната тема и да го сложа него,но той е за GNK4?
Цитирай
#28

Влизаш в темата в XDA и има линкове. Може да не е последният GOLDENEYE ама нищо. Само да не е 49. Иначе онзи от темата съм ти написал как се слага.
Цитирай
#29

Така,след час ще го сложа голдън ай,че свалях 49,но ти като каза да не слагам последният,другият който намерих беше 48.Тела ми се скапа,прехвърлях един файл за Гармин(3.5гб),от лаптопа на тела през ЮСБ-то и зацикли,дадох му кенсъл,но след това картата не я разпознаваше тела както и друга една.В лапропа си работят.Та,да мина на интересното,след ресети и тн..не стана да ми разпознае картата и рекох ще си го флашна на ново и така и така ще го флашвам,ще си сложа и голдън ай.Всичко ОК,обаче,когато трябваше да флашна другият модем при който ми изчезва Уайфито,не стана така.Имах си безжичен нет.Бах рекох ще флашна на ново целият ром пък със Один 3.07(преди това беше с 3.09).Същата работа,викам така ще го правя,само ще спра уайфито,че да не прави някакъв конфликт на тауррута и воала стана си пак.Тела се рутна,даже махнах и кнокс-а със скрипта от хда темата.Та това ми е интересното,че не можах да флашна този модем ФНБ1 и пак си стана и със ГНГ8.Сега чакам да се свали голдън ай да си го сложа.
ПП Кнокса си ми остана 0х0  Tongue
ПП2 Май трябваше да пиша в другата тема,много се извинявам,ако някой може да ми прехвърли мнението там.

v.48 GNK4 ми е всичко с изключение на буутлоудера,останал си ми е GNG8.Мога ли да го флашна и него без да съсипя кнокс брояча?
Цитирай
#30

Ами не се занимавай ако нямаш проблеми. Като излезе новата версия за флаш с мобилния один 49.1 може да си сложиш нея. Аз никога не съм се занимавал обаче да флашвам така и не мога да знам тънкостите тук така да го кажа. Но ползвай 48 за сега, няма да останеш разочарован Wink
Цитирай
#31

Знам че можеби не е тук мястото, но имам проблем с  последния Golden eye rom (губи обхват и неиска да се регистрира автоматично в мрежата). Изпробвах ЦМ 12.1 проблем с мрежата няма, но телефонът започна да грее... Моля да ми препоръчате читав къстъм ром за 9505
Цитирай
#32

[Изображение: 58387971cc53f2dd.PNG]


Тук си избираш >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=650683

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

mladen4ooo
Най-добри са Империум 11 и Албе 6 . И от лично ползване и от други мнения./това е мое мнение разбира се /.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)