Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

нова системна актуализация на Huawei p 7
#1

от днес има нова актуализация добавен е нов бутон за умен калъф.онлайн е локала процедурата трае около 10/ 15 мин .подобрения по поларис WiFi нова икона с user guide
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми напиши какво,как къде?
От къде се сваля,как се ъпдейтва,онлайн ли е,локал ли е?
Има ли го на update.zip?
Цитирай
#3

теглете спокойно не се притеснявайте системните актуализации не са за лошо
Цитирай
#4

Еххх , одеве тъкмо проверявах кога ще получим EMUI 3.0 , щото гледам китайските Р7-ци вече го имат , и телефона вика - "има нов ъпдейт" ! Викам си - еее, ей го идва 3.0 ... да ама , ядец ... Няма го още .

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#5

след 25 ноември трябва да очакваме ама не знам дали ще има ъпдейт до андроид 5
Цитирай
#6

litmos написа:от днес има нова актуализация добавен е нов бутон за умен калъф.онлайн е локала процедурата трае около 10/ 15 мин .подобрения по поларис WiFi нова икона с user guide
Не знам какъв какъв е добавения бутон, но телефона и сега си работи без грешка с умния калъф.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#7

Кой номер е тази актуализация,какво пише?
Цитирай
#8

[Изображение: 034296057-big.jpg?r=0]

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#9

litmos написа:от днес има нова актуализация добавен е нов бутон за умен калъф.онлайн е локала процедурата трае около 10/ 15 мин .подобрения по поларис WiFi нова икона с user guide
изчистен е бъг с бутона палитра не изчезва вече
Цитирай
#10

Колеги, какъв е този умен калъф?

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#11

http://www.amazon.co.uk/Golden-Screen-Pr...B00LGWHS0Q

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#12

има такива в ebay разгледайте ги от 8 до 13 долара
Цитирай
#13

при мен пък не открива нови актуализации... при мен ли ще да е проблема ?
Цитирай
#14

Откъде ти е закупен телефона?

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#15

от... вече теленор Smile
Цитирай
#16

И моя е от теленор , дойде ъпдейта миналата седмица още.
Някой видя ли това :
http://en.ui.vmall.com/plugin.php?id=hwd...ail&mid=71
Свалих го , но не го разпознава като валиден ъпдейт.
Някой знае ли кога да чакаме EMUI3.0 - говори се за 25 ноември за P7-L10?
Цитирай
#17

1 Какви са предимствата на актуализиране EMUI на телефона ми?

(1) Най-новата версия на EMUI е най-оптимизирано един.
(2) Вашият телефон може да осигури повече функции, след като се актуализира.
2 Какви са рисковете?

Все още няма рискове в теория. Актуализиране на системата може да доведе до някои неудобства. Файлът актуализация може да бъде много голям. Добро състояние на мрежата е задължително. Такси за пренос на данни могат да бъдат високи.
3 Как мога да актуализирам EMUI?

Можете да го актуализирате онлайн или чрез използване на микроб карта.
4 Колко време отнема да се актуализира EMUI?

Без да се времето за подготовка предвид, актуализация с помощта на микроб карта не по-дълъг от 10 минути отнема, а времето, необходимо за онлайн актуализация зависи от състоянието на мрежата.
5 Какви са предпазните мерки, преди да се актуализират EMUI?

(1) Трябва да архивирате данните от телефона си (като контакти и съобщения).
(2) Изготвяне на микроб карта, която има свободно пространство от 2 GB. Не е нужно да форматирате микроб карта.
(3) За да се избегнат повреди, причинени от ниско ниво на батерията, заредете телефона си с най-малко ниво на 50% батерия.
(4) Ако се използва актуализация OTA, съветваме ви да включите WLAN на телефона си, за да се предотвратят прекомерни такси за пренос на данни, причинени от големи файлове.
(5) За актуализация с помощта на микроб карта, уверете се, че микроб карта е четене и писане, както и че капацитетът на съхранение на микроб карта е достатъчна.
6 My актуализация failed.Why?

(1) мощност на вашия телефон батерията е недостатъчно.
(2) В изтеглен файл за актуализация, е неправилно.
(3) пространство за съхранение на вашия телефон е недостатъчен.
(4) микроб карта е повреден или с лошо качество, и четене на данни е прекъснато.
(5) Състоянието на мрежата е толкова лошо, че актуализацията файл не може да бъде изтеглен.
7 Как да потърсят помощ, ако срещнете актуализация проблеми?

[note=dp4u4umi6ev]Другия път се постарай малко повече ,с преводача е лесно ,но и понякога неразбираемо!!![/note]
Цитирай
#18

http://en.ui.vmall.com/plugin.php?id=hwdownload

Това за нашите телефони ли вече ?

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#19

Моя грешка извинете Offtopic

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#20

DIMM написа:http://en.ui.vmall.com/plugin.php?id=hwdownload

Това за нашите телефони ли вече ?

... и ако да, как да се инсталира?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#21

bobyn написа:
DIMM написа:http://en.ui.vmall.com/plugin.php?id=hwdownload

Това за нашите телефони ли вече ?

... и ако да, как да се инсталира?

Ха де ! Е това и аз питам - като го сваля , как се инсталира ?? На тъпият им сайт не пише как става , а телефонът не реагира на този файл ...

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#22

стига бързайте по горе в постовете е описано това е за китай
Цитирай
#23

Не е за Китай, това е кърнъл за разработчици или ако някой му се занимава да прави къстъм ромове, ъпдейт до EMUI 3.0 евентуално декември, вчера пуснаха ОТА за китайските версии
Цитирай
#24

Здравейте, колеги,
С китайски P7 L00 съм (Dual sim), от който съм много доволен като изключим разните китайски писания, които се появяват тук там по менютата, въпреки сменения език. Именно във връзка с такъв проблем пиша - след последната актуализация на 26.11 в call list-a, както и в самите контакти почна да се появява китайски текст точно до видът номер (mobile, work, other, etc.), който всъщност се превежда "България" от китайски. Това важи само за контакти, на които имам country code в номера (+359). На другите, които са тип 088... си излиза mobile Bulgaria на английски, което си е съвсем в реда на нещата. Явно апаратът мисли, че съм китаец и ако контактът ми е с country code, се чувства длъжен да ми каже на китайски коя е страната... Някой да има идея откъде да изключа тази идентификация на номерата или поне как да я показва на английски, за да изглежда по - човешки?
Мерси предварително Smile
Цитирай
#25

Трябва да ти е руутнат телефонът .. ако е, влизаш в system>build.prop , и там търсиш ro.product.locale.region=CN и го променяш на ro.product.locale.region=BG и няма да ти излизат китайските символи в повиквания Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)