Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

нова системна актуализация на Huawei p 7
#76

Някой може ли да провери има ли подобрение на камерата при 3.0 ? Особено ме интересува снимането на клипове, че там положението е зле .
Цитирай
Аксесоари
#77

http://www.handy-faq.de/forum/huawei_asc...0_ota.html
Това е последното което намерих по темата
Цитирай
#78

Вчера си преинсталирах П7-цата с б131 и веднага проверих за ъпдейт и нямаше, днес на обет пак проверих и вече е наличен на ОТА б609 и сега тела ми го сваля. Ще пиша ако има проблеми с ъпдейта.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#79

И на колегата му се появи официално вече
Цитирай
#80

И при мен днес се обнови до b609, EMUI 3.0 Smile
Цитирай
#81

Колеги и на мен ми излезна b609 кажете мнение заслужава ли си има ли проблем със снимките както някой каза в предните постове да знам дали заради един изглед дали да тегля

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#82

Цял ден го ровичкам, с камерата нямам проблем ! Щом е актуализация,винаги актуализирам официалните ромове
Батерията като че ли се държи много по добре.
Времето ще покаже,обновявайте смело/
Цитирай
#83

Имаше проблем с камерата при бета версията

Има на моменти лагове но това не е от актуализацията не се заблуждавайте от харду..... на смарт фона
Цитирай
#84

Минало свършено време Smile
Цитирай
#85

Някой пробвал ли е дали работят лаунчарите в новата версия?
Някъде говореха ,че не могат да се ползват различните лаунчари.
Цитирай
#86

Аз бях писал, че на бетата камерата е смотана, но сега на официалния е супер. Снима даже по качествено от B131 emui2.3.
Забелязвам една идея по стабилна връзка с WIFI, плавна работа с ланчера, значително по меки цветове (не дразни очите). Имах затруднение само с преименуването на папките на началния екран, но се оправих Smile . На AnTuTu Benchmark v5 дава 28767 точки, срещу 28167 при B131 emui2.3 при P1080 на дисплея.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#87

Аз все още нямам официална актуализация !
Не съм качвал никаква бета,тела го купих преди седмица от Елит Мобил.
Някой да ме посъветва нещо?
Цитирай
#88

(2015-01-21, 10:15:16)kazak написа:  Аз все още нямам официална актуализация !
Не съм качвал никаква бета,тела го купих преди седмица от Елит Мобил.
Някой да ме посъветва нещо?

И аз не съм качвал никаква бета,бях със официалния  b133 (emui 2.3) и при ръчна проверка вчера ми показа актуализацията! Може би има забавяне понеже не е P7-L10 ,а е P7- L00
Ще дойде и при теб,просто всеки ден проверявай ръчно!
Поздрави!
Цитирай
#89

(2015-01-21, 11:10:01)lost in написа:  
(2015-01-21, 10:15:16)kazak написа:  Аз все още нямам официална актуализация !
Не съм качвал никаква бета,тела го купих преди седмица от Елит Мобил.
Някой да ме посъветва нещо?

И аз не съм качвал никаква бета,бях със официалния  b133 (emui 2.3) и при ръчна проверка вчера ми показа актуализацията!
Ще дойде и при теб,просто всеки ден проверявай ръчно!
Поздрави!

Един колега има като вашите телефони P7 и проверих дали има налична актуализация и му се появи B609.Телефона си бе на B133 emui 2.3.Актуализацията изписа че е налична от 16.01.2015г. Явно си я разпростряняват по етапно в БГ.Само не мога да разбера защо за моят модел G7 не пускат ъпдейта B248 който половин европа вече имат.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#90

Актуализирах вчера и нямах много време да го поразровя но на първо четене ми харесва само забелязах пише подобрен бутон палитра...е да ама той е орязан имаше калкулатор сега липсва и още две-три неща ги няма иначе добре е за сега остана ми проблема с местоположението което писах в отделната тема за другото ще пиша след като го поразровя

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#91

И аз получих днес актуализация!
Всичко е ок,ама лампичката ми не мига при получено известие от фейса да речем!Преди светеше в синьо!
Някой да има лек затова?
Цитирай
#92

За тези с проблемите е добре да архивирате и след което factory reset ,нещата би трябвало да се оправят
Аз нямах проблеми и въпреки това го направих!

(2015-01-22, 01:51:23)kazak написа:  И аз получих днес актуализация!
Всичко е ок,ама лампичката ми не мига при получено известие от фейса да речем!Преди светеше в синьо!
Някой да има лек затова?

Виж дали е включена опцията за лед индикаторна лампа,понеже вече има опция за включване и изключване на светлинното уведомление!
Цитирай
#93

Как се прави това фактори ресет да не стане на чорба всичко

HUAWEI ASCEND P7/HUAWEI P30 AURORA & Huawei Watch Gt 2 Pro Sport Night Black
Цитирай
#94

(2015-01-22, 12:58:26)gichaka написа:  Как се прави това фактори ресет да не стане на чорба всичко

Телефона ти се връща в положение все едно сега си го купил,но със вече новата актуализация!
Възстановяване до  фабрични настройки,намира се в менюто "архивиране и нулиране"
Цитирай
#95

(2015-01-22, 12:58:26)gichaka написа:  Как се прави това фактори ресет да не стане на чорба всичко
Да не забравиш да направиш и бекъп на данните, че се губят иначе след ресета.

 
Цитирай
#96

Задължително ли е преди Ъп-а да се прави фактори ресет? Всичките програми после наново ли ги инсталирам, или като направя бек-ъп а те се възстановяват после, благодаря.
П.П. Може ли някой да постне скрийншот от някое меню, напр. бързите команди, или настройки например. Един приятел си взе Г7 и да ви кажа не ми хареса интерфейса на това 3.0. Какво има повече и дали си заслужава?

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#97

и аз успешно успях да се докопам до б609 ... да питам някой който вече го е разчовъркал... на старото emui като влезеш в галерия и имаше опция за покажи/скрии албум ... тука не го намирам... има едно сейф но немога в него да ги вкарам по албуми ами ми мести снимките на едно... някой да му е открил цаката Smile ?
Цитирай
#98

Аз вчера актуализирах,но май си искам повече старата версия,бутон палитра-все едно в периода на кубизма съм попаднал,камера-за мен бяха доста по прегледни интелигентна снимка и т.н,шрифт за снайперст,опростен интерфейс,че чак прост,мога ли да се върна на старата версия,нямам нищо никъде създадено.Благодаря.
Цитирай
#99

(2015-01-23, 10:36:03)Gancho_ написа:  Аз вчера актуализирах,но май си искам повече старата версия,бутон палитра-все едно в периода на кубизма съм попаднал,камера-за мен бяха доста по прегледни интелигентна снимка и т.н,шрифт за снайперст,опростен интерфейс,че чак прост,мога ли да се върна на старата версия,нямам нищо никъде създадено.Благодаря.

Потвърждавам написаното- приложенията са орязани от към визия и функционалност. Как може да се върне старата версия?
Цитирай

(2015-01-23, 16:21:06)nikola66 написа:  
(2015-01-23, 10:36:03)Gancho_ написа:  Аз вчера актуализирах,но май си искам повече старата версия,бутон палитра-все едно в периода на кубизма съм попаднал,камера-за мен бяха доста по прегледни интелигентна снимка и т.н,шрифт за снайперст,опростен интерфейс,че чак прост,мога ли да се върна на старата версия,нямам нищо никъде създадено.Благодаря.

Потвърждавам написаното- приложенията са орязани от към визия и функционалност. Как може да се върне старата версия?

Някой може ли да постне един скрийншот на главния десктоп и меню настройка например с натиснат бутон на палитра. Благодаря. Искам да видя дали е същото като на Huawei G7 , ако е същото не ми трябва дългоочакваната актуализация Smile

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)