Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A328 ROOT???
#1

Някой руутнал ли е този телефон успешно и как го е направил ???За А536 има руут а за А328 още няма пък са почти едни и същи телефоните???
Цитирай
Аксесоари
#2

Намерих нещо за руут на Lenovo A328 но няма много коментари някой българин ползвал ли го е ??? http://forum.xda-developers.com/apps/fra...t-t2918990
Цитирай
#3

Пробва ли с RootGenius ? Wink

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#4

azkompira написа:Пробва ли с RootGenius ? Wink

Преди да пробвам трябва да знам че работи поне от няколко човека така без информация няма да рискувам да си брикна телефона
Цитирай
#5

Dancho92 написа:
azkompira написа:Пробва ли с RootGenius ? Wink

Преди да пробвам трябва да знам че работи поне от няколко човека така без информация няма да рискувам да си брикна телефона
Това означава, че някой друг със същия телефон трябва да рискува неговия за да докаже ,че работи така ли?
Брика не е непоправим-с FlashTool се оправя.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#6

azkompira написа:
Dancho92 написа:
azkompira написа:Пробва ли с RootGenius ? Wink

Преди да пробвам трябва да знам че работи поне от няколко човека така без информация няма да рискувам да си брикна телефона
Това означава, че някой друг със същия телефон трябва да рискува неговия за да докаже ,че работи така ли?
Брика не е непоправим-с FlashTool се оправя.

В общи линии да
Цитирай
#7

В общи линии не смяташ ли, че е доста лицемерно от твоя страна. RootGenius-a по принцип работи на всички МТК платформи. Не се притеснявай от брик после се тегли официален ром и с FlashTool се флашва на телефона.Нищо сложно-действай смело.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#8

azkompira написа:В общи линии не смяташ ли, че е доста лицемерно от твоя страна. RootGenius-a по принцип работи на всички МТК платформи. Не се притеснявай от брик после се тегли официален ром и с FlashTool се флашва на телефона.Нищо сложно-действай смело.

Можеш ли да ми дадеш някакъв guide или линкове към програмите нужни за unbrick Flashtool и официалния ром откъде се тегли никога не съм руутвал или ънбриквал и нямам никаква представа от 3 седмици го имам телефона извинявам се просто съм предпазлив
Цитирай
#9

Ако разбираш руски чети http://androidp1.ru/poluchenie-root-lenovo-a328/ аз лично грам не вдявам :wall:

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#10

И аз не разбирам руски но не изглежда трудно ама пак няма никакви коментари
Цитирай
#11

И все пак някои рутна ли го вече и ако го е рутнал как?

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
#12

nikiww написа:И все пак някои рутна ли го вече и ако го е рутнал как?

Аз не съм защото ме е страх да не го прецакам Smile
Цитирай
#13

Рутването става с VROOT - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=503408
Коментари който иска да чете тук - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=608366
Цитирай
#14

След 2 дни мъки и аз го рутнах.Точно с Vroot.Но преди това се влиза в инженерното меню-*#*#3646633#*#*.После се отива до "Log and debugging(превърта се горната лента от менюто) и в "User2Root" се натиска върху Root.Включва се телефона в компа,инсталират се 5-6 драйвъра,пуска се Vroot и след цигара време си имам рутнат телефон.После малко игра с SD картата и нещата се получиха
Цитирай
#15

nikitod написа:След 2 дни мъки и аз го рутнах.Точно с Vroot.Но преди това се влиза в инженерното меню-*#*#3646633#*#*.После се отива до "Log and debugging(превърта се горната лента от менюто) и в "User2Root" се натиска върху Root.Включва се телефона в компа,инсталират се 5-6 драйвъра,пуска се Vroot и след цигара време си имам рутнат телефон.После малко игра с SD картата и нещата се получиха

Ако може дай линк към точната версия на Vroot благодаря Smile
Цитирай
#16

Колегата над мен я е посочил
Цитирай
#17

nikitod написа:Колегата над мен я е посочил

Защо се прави това "Но преди това се влиза в инженерното меню-*#*#3646633#*#*.После се отива до "Log and debugging(превърта се горната лента от менюто) и в "User2Root" се натиска върху Root." ??? И SuperSU после на англ ли е или на китаиски???
Цитирай
#18

Намерих го в чужд форум и ми помогна.И да-Super SU e kd китайски,но не ми пречи
Цитирай
#19

После може ли да се ънруутне при нужда от гаранционно обслужване и как??? Confusedleep:
Цитирай
#20

Някой друг руутна ли го с Vroot и има ли проблеми и трябва ли да ъпдеитна телефона преди да руутвам от както съм го купил съм го ъпдеитвал 1 път в началото преди околко месец???
Цитирай
#21

Dancho92 написа:После може ли да се ънруутне при нужда от гаранционно обслужване и как??? Confusedleep:
Да-флашва се с официален ROM и няма проблем-http://lenovo-forums.ru/topic/1775-проши...lash-tool/
Цитирай
#22

nikitod написа:След 2 дни мъки и аз го рутнах.Точно с Vroot.Но преди това се влиза в инженерното меню-*#*#3646633#*#*.После се отива до "Log and debugging(превърта се горната лента от менюто) и в "User2Root" се натиска върху Root.Включва се телефона в компа,инсталират се 5-6 драйвъра,пуска се Vroot и след цигара време си имам рутнат телефон.После малко игра с SD картата и нещата се получиха

Благодаря за полезното описание :cheers: , начина работи, бих добавил обаче един рестарт ненаписан в описанието. При мен ROOT се запази дори след нулиране на телефона. SuperSU от дадения по-горе линк при мен специално менюто е дори на български (след инсталация ми поиска актуализация, която разреших и тръгна с българско меню). Dance

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#23

Някой пробвал ли го е това?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#24

Купих си Lenovo A328 и на другия ден го рутнах по описанието на колегата nikitod . Въпроса ми към вас е : Как да увелича РАМ паметта и как да накарам приложенията да се инсталират или да се преместят на СД картата ?
Благодаря !
Цитирай
#25

(2015-02-12, 19:14:16)kalomiho написа:  Купих си Lenovo A328 и на другия ден го рутнах по описанието на колегата nikitod . Въпроса ми към вас е : Как да увелича РАМ паметта и как да накарам приложенията да се инсталират или да се преместят на СД картата ?
Благодаря !

Рам паметта се увеличава само ако деинсталираш някои приложения,в смисъл увеличава се свободната памет. Физически няма как да я увеличиш. За местене на приложения виж тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=59311

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)