Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с обхвата
#26

Аз също съм на Мтел и нямам проблеми с обхвата

- -
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз съм на емтел и досега не съм имал проблеми с обхвата. Имам телефона от ноември месец
Цитирай
#28

Явно колегата tihomirdoshev не е черпил за новият си телефон и за това има проблеми с него Smile

- -
Цитирай
#29

Аз имам същите проблеми , но Съм на Глобул .
И мога да кажа , че определено е от телефона ,защото имам и S3 neo и там го няма този проблем .

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#30

Колеги и аз съм на Мтел и имам проблем с 3g-то на Note 4-ката... Не е нещо фрапантно, но дразни. На Note 3-ката нямам тоя проблем със същата карта, което ме навежда на мисълта, че е нещо от телефона  Huh А проблема всъщност е че, както си браузвам и 3g-го забива и отгоре под H светка само дясната стрелка... Като спра data-та я пусна отново се оправя, ама си е дразнещо. Днес ми се наложи 3,4 пъти да я правя тая процедура. 

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#31

Здравейте имам странен проблем. Не знам на какво се дължи. Нека обясня.
отключвам си телефона и ме е дисконектнало от wifi и след няколко секунди ме свързва. Това се случва доста често. Пимислих си, че е от рутера, но не. Днес на работа го забелязвам същото.
Ресетнах телефона, нямам нищо включено за пестене на енергия.
Цитирай
#32

(2015-01-26, 13:10:46)tank написа:  Здравейте имам странен проблем. Не знам на какво се дължи. Нека обясня.
отключвам си телефона и ме е дисконектнало от wifi и след няколко секунди ме свързва. Това се случва доста често. Пимислих си, че е от рутера, но не. Днес на работа го забелязвам същото.
Ресетнах телефона, нямам нищо включено за пестене на енергия.
Настройки - WiFi - Допълнителни - Остави WiFi по време на сън Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#33

(2015-01-23, 01:29:46)pufito написа:  Явно колегата tihomirdoshev не е черпил за новият си телефон и за това има проблеми с него Smile
Много понесоха тез от Мтел,защото нямаха черен апарат  наличен имаха само бял и там златен ли какъв се води.Този черния С 300 зора ми го намериха и явно са ме проклели тия от магазина ,но нали си плаща човек и то не малко пари може да определя парада..

Samsung Galaxy S 22 ultra 512 gb
Цитирай
#34

Колеги при вас някво развитие има ли... Аз вече се чудя какво да правя. Пробвах го телефона с вивакомска карта и уж няма проблем, но като го пусна без карта нали си лови няква мрежа за Emergancy call only и дори и тук пада от 4 на 2 черти обхвата, после пак стават 4... Накрая май ще се окаже, че си е за сервиз телефона Sad

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#35

(2015-01-30, 12:32:21)Jorkyyy написа:  Колеги при вас някво развитие има ли... Аз вече се чудя какво да правя. Пробвах го телефона с вивакомска карта и уж няма проблем, но като го пусна без карта нали си лови няква мрежа за Emergancy call only и дори и тук пада от 4 на 2 черти обхвата, после пак стават 4... Накрая май ще се окаже, че си е за сервиз телефона Sad

Колега как ще има обхват без карта? Поне при мен на който и телефон да е не съм видял обхват,спешния номер си е спешен,не се нуждае от карта,но горе си има Х и задраскана карта

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#36

Горе в ляво е задраскана картата, а в дясно си стоят 4-те черти. И при двата ми Ноут-а е така.

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#37

(2015-01-30, 13:24:00)Jorkyyy написа:  Горе в ляво е задраскана картата, а в дясно си стоят 4-те черти. И при двата ми Ноут-а е така.

Може,не съм се загледал,пък и без карта не съм ги оставял телефоните Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#38

Здравейте,
Аз също забелязвам проблеми с обхвата и интернета. Дали ако си сменим модема няма да подобрим нещата.Тези който откривам за сега са само за руутнати телефони.Въпроса ми е някой намерил ли е модеми,които да инсталираме през Один за нашите телефони? Благодаря!

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#39

Преди 2 дена приключи оптимизацията на 3G мрежата на Mtel.

http://www.mtel.bg/medien-tsentar-inform...ck_id/1765
Цитирай
#40

Не знам, но аз продължавам да го имам тоя проблем със зациклянето и светкането само на едната стрелка... С 2 карти на Мтел пробвах и е налице проблема, докато с Вивакомска няма грижи. Не мога да си обясня защо така. Пробвах какви ли не настройки на мобилната мрежа, с прокси, без прокси и никаква промяна.

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#41

Според мен проблема е в мрежата. Нека някой колега, от различен от София град, да каже как се държи телефона на мобилен интернет.
Цитирай
#42

В Бургас 3Г е по-добре от 2-Г. Не е болка за умиране, но просто понякога спада сигнала без причина до 1-2 чертички. Не пречи на нет-а или на разговорите.

           Note 4 Black & S6 Edge Black and White
            MM 6.0.1
Цитирай
#43

(2015-02-01, 20:56:28)sapiora написа:  Според мен проблема е в мрежата. Нека някой колега, от различен от София град, да каже как се държи телефона на мобилен интернет.

Аха, как пък мрежата е калпава само за Ноут 4, а ВСИЧКИ други телефони нямат проблем? Не звучи логично.
Цитирай
#44

tolostoi нямам идея как е с другите устройства. Имам само Note4 и при мен също правеше този проблем, но от 2 дена не ми се е случвало и четейки статията, че Мтел са правили профилактика, аз правя предположения, които по никакъв начин не твърдя, че са верни.
Цитирай
#45

От моите наблюдения и Ноут 3 и 4 са със слаб обхват, има места където със всички телефони съм можел да говоря а с тях не, възможно е на 4 дори да е по-слаб от на 3-ката и хората които идват от него да го усещат.
Цитирай
#46

Аз защо имам по добър обхват от другите телефони?
Цитирай
#47

(2015-02-01, 21:07:34)sergey585 написа:  В Бургас 3Г е по-добре от 2-Г. Не е болка за умиране, но просто понякога спада сигнала без причина до 1-2 чертички. Не пречи на нет-а или на разговорите.
И мен това ми е направило впечатление и винаги ме е озадачавало, но е ФАКТ!
(2015-02-01, 22:33:06)tolostoi написа:  От моите наблюдения и Ноут 3 и 4 са със слаб обхват, има места където със всички телефони съм можел да говоря а с тях не,  възможно е на 4 дори да е по-слаб от на 3-ката и хората които идват от него да го усещат.

Явно като цяло Note серията имат по-слаб прием. Имам постоянен Note II, но са ми минавали за кратко през ръцете III и IV и покрай други модели на марката съпоставката е че са с по-слабо приемане, което не смятам че е недостатъчно за разговор и мобилен нет.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#48

В Бургас  на Виваком по маршрута ми до работа, у дома и в офиса с 3g нямам проблеми, но си държа телефона на 2g със спрени мобилни данни и като ми се наложи да пусна мобилните не мога да си обновя дори уиджета за времето на 2g а обхвата е пълен и с обажданията нямам грижи. Докато бях с Note 3 на 2g  дори си зареждаше страници бавно но все пак ги зареждаше а сега пълна нула. От това си правя извода че все пак има някакъв проблем с Note 4 от модем или така бленуваната метална лайсна не знам.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#49

Ще пробвам с нова карта от мтел и ако пак е така чисто новото ми бижу заминава за сервиз... Хубаво, че не продадох Ноут 3-ката, очаквайки евентуално подобно развитие на нещата.  Grater

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3 ->  Samsung Galaxy Note 4 ---> Iphone 6 Plus 64GB and
iPad Air 64GB
Цитирай
#50

Може ли някой да направи клипче с проблема за който много хора се оплакват. Аз живея в Русе и мисля че нямам този проблем с обхвата и с мобилните данни. Телефона ми е на "Само на WCDMA" и обхавата винаги ми е до горе

- -
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)