Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с обхвата
#76

Аз съм със Galaxy Note Edge.Това си е ноут 4 снапдрагонска версия с ейдж екран.Никакви ядове с 4G няма, скороста е прилична около 80 Mbps :
[Изображение: bfi1487688144q.png]
Цитирай
Аксесоари
#77

На кой оператор си?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#78

Покажи обхвата когато си на LTE да видим на колко черти е
Цитирай
#79

На три черти е, живея в краен квартал, то и затова е толкова нета, иначе в центъра отива на 100мб.На виваком съм.    

Изпратено от моят SM-N915FY
Цитирай
#80

При теб си пише 4G при нас е LTE и обхвата хич го няма
Цитирай
#81

То каква е разликата?

Изпратено от моят SM-N915FY
Цитирай
#82

И при мен пише 4G на Теленор и няма обхват.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#83

Тук съм така в настройките.    

Изпратено от моят SM-N915FY
Цитирай
#84

Здравейте колеги.
Има ли при някого още проблема с пропуснати повиквания при 4g ??? При мене продължава,дори преди малко пак. Телефона ми във ръцете,обхвата на макс и получавам смс със пропуснато повикване от преди 15 мин. Направо ми писна да сменям мрежата вече.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#85

Колега и при мен продължава, дори зачестява напоследък затова си карам на 3G и нямам ядове. Ти на кой оператор си аз съм на Теленор.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#86

И аз съм на Теленорци. Да и аз минавам на 3g но не мисля,че е редно да жертвам едното заради другото. Направо се изнервям

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#87

Интересно, дали някой който е на друг оператор има същия проблем. Баща ми е с Note 3 и той е на Теленор обаче няма такъв проблем на 4G. Много странна работа.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#88

Ммм да,Брат ми има А5 2016 и той е на Теленор но проблеми никакви.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#89

Ето го нагледно какви ги върши. Нито губи чертички,просто спира и след малко тръгва и в тези моменти се получават припуснатите повиквания. [Изображение: 712e38c15e10d315fb0b92fbcf018228.jpg] [Изображение: 4b3a9d869a0af5987deda0db5594bbdc.jpg]

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#90

Същата работа е и при мен обхвата е пълен до горе, но получавам съобщения за пропуснати повиквания. Така и не стана ясно от какво се получава този проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#91

Проблема се получава от включеното 4G. Минаваш на 3G и няма проблеми.
Цитирай
#92

Проблема ви е в оператора. Аз съм на Мтел или Drei и нямам такъв случай.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#93

Защо обаче проблема се проявява само в Note 4? При Note 3 също на Теленор на 4G няма никакви проблеми.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#94

(2017-06-28, 05:44:19)GT написа:  Защо обаче проблема се проявява само в Note 4? При Note 3 също на Теленор на 4G няма никакви проблеми.

Защото на note 4 антената за обхвата е много слаба.
Цитирай
#95

Днес колеги ново 20. След като ми писна да получавам смс-и за пропуснати на 4G,се примирих и го оставих на 3G но и там получих днес смс за пропуснато. Обхвата ми беше на макс. Направо е адски изнервящо.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#96

Може да не е от телефона, а от мястото където си и клетката. При мен у нас е същия ужас от много години, но само там. На други места нямам проблем.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#97

Може, да.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#98

Аз си карам на 3G от доста време и нямам проблеми за сега, но премина ли на 4G веднага се почва със sms-те за пропуснати повиквания.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#99

Към днешна дата, проблема е корегиран на 4G всичко е наред.Нямам нито едно пропуснато обаждане.
Явно проблема е бил софтуерен и съответно корегиран след доооста време
Цитирай

(2018-08-26, 09:43:47)lost in написа:  Към днешна дата, проблема е корегиран на 4G всичко е наред.Нямам нито едно пропуснато обаждане.
Явно проблема е бил софтуерен и съответно корегиран след доооста време

И аз го имах този проблем понякога преди. Телефона ми е от януари 2017та, 2ра ръка, с тогавашен последен софтуер. Не съм сменял софта, работи си перфектно. Преди около половин година батерията взе да пада по-бързо, та я смених, от магазин купена в София, уж оригинална, добре държи.

На 4G само карам, автоматични настройки, София, А1 е бил винаги.
Със старата батерия го правеше проблема с губене на обхват (и последващ смс за пропуснато), в къщи, където имаме добър обхват. Откакто смених батерията е доста по-добре, може би само 2 пъти да ми го е направил този номер, броя го, че се е решил Smile . Подозирам, че тоя проблем с обхвата е от батерията. Имате ли такива наблюдения?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)