Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с програмата Applock
#1

С андроид kitkat съм Lenovo A536 и искам да попитам защо след като заключа дадено приложение веднъж е заключено друг път нее демек applock си работи когато си иска
Цитирай
Аксесоари
#2

Нищо не можеш да направиш, това е системно приложение и е част от договора на Google и производителите на Андроид устройства.
Цитирай
#3

Е тогава има ли някоя подобна която да работи нормално.
-------------------------------

Никой ли не знае има ли работеща програма за kitkat за заключване на приложения.

[box]Редактирано от МОДЕРАТОР[/box]
Цитирай
#4

При мен работи без проблем, даже си я купих и съм много доволен. Имаше момент, когато се рестартираше програмата и не работеше, но разбрах откъде  е при мен и го оправих. Проблемът беше, когато пускам ултра режим пестене на енергия (note 4) и после когато го деактивирам се рестартира аплока (почти винаги), иначе във всички други случаи си работи безотказно. Затова всеки път, когато излизам от този режим (пускам го само вечер преди лягане евентуално) си я пускам отново и няма проблем. Доволен съм, защото си има опция да записва снимка с предната камера на този, който се опитва да ти пробие програмата и ти изпращам снимката директно на мейла :-).
Цитирай
#5

А мен страшно ме интересува програма, която да заключва приложение и като цъкнеш на него, да иска код , за да го отвори. Или ме интересува програма за писане на бележки, която да е с парола, но и същевременно данима опция да си качва бележките в облак. До момента не намерихме нито едното от двете, вече месец и почвам да де разочаровам страшно.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#6

ES App Locker

https://play.google.com/store/apps/detai...ngs.locker

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Пууу, Радо златен да си. Най-сетне полезна програма, много много благодаря. Единствения проблем е, че не сработва всеки път на сони Z2 , но пак е по-добре от нищо.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#8

Ползвам AppLock и Colornote работят без проблем и отговарят на това дето търсиш колега chinchilla.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)