Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до 4.4 KitKat ?
#1

Здравейте. От скоро съм притежател на този телефон и ме инересува кога ще има ъпдейт до 4.4 kitkat (ще има ли въобще)?
Ами 5.0 lollipop?
Поздрави.

Samsung Galaxy S7 | Black Onyx
Xiaomi Redmi 5 Plus | Black
Xiaomi Mi9T | Carbon Black
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз ги чакам. И тази тема се явява идеалното място да попитам някой, които е ъпдейтнал до киткат, дали лага при хоум бутона, камерата, галерията и тн. е оправен?

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай
#3

То има, ама все още няма за БГ. Както върви, може би догодина... Confusedleep: И говирим за 4.4.2 :facepalm: 4.4.4 е малко вероятно да пуснат, а Лолипоп хич...
Цитирай
#4

Чри първо отваряне ги има...ако не ги чистиш си се отварят нормално.
За Бг още не е излезнал, но за много други държави има 4.4.2
Що не си флашвате през Один...същото е

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#5

slapi написа:Здравейте. От скоро съм притежател на този телефон и ме инересува кога ще има ъпдейт до 4.4 kitkat (ще има ли въобще)?
Ами 5.0 lollipop?
Поздрави.
E чакайте де много се разбързахте Smile 5.0 още нексусите нямат вие за ноте 3 нео Smile


MartinVT07 написа:И аз ги чакам. И тази тема се явява идеалното място да попитам някой, които е ъпдейтнал до киткат, дали лага при хоум бутона, камерата, галерията и тн. е оправен?

За какъв лаг говориш? Взех го телефончето с 4.3 но няколко часа по късно беше вече с 4.4.2. Ползвам го всичко стоково, всичко пуснато на макс, няма спирани процеси и апове и единствения лаг който виждам е светването на екрана по време на разговор като го дръпнеш от ухото. След ъпдейта имаше и други ама не бях ресетвал след ъпдейта, след ресета нищо. По добре работещ стоков самсуняк не ми е попадал Smile
Цитирай
#6

Аз спрях S VOICE и лага спря при хоум бутона и този за плей. На секундата отваря с 4.4.2 съм.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#7

bodonance написа:
slapi написа:Здравейте. От скоро съм притежател на този телефон и ме инересува кога ще има ъпдейт до 4.4 kitkat (ще има ли въобще)?
Ами 5.0 lollipop?
Поздрави.
E чакайте де много се разбързахте Smile 5.0 още нексусите нямат вие за ноте 3 нео Smile


MartinVT07 написа:И аз ги чакам. И тази тема се явява идеалното място да попитам някой, които е ъпдейтнал до киткат, дали лага при хоум бутона, камерата, галерията и тн. е оправен?

За какъв лаг говориш? Взех го телефончето с 4.3 но няколко часа по късно беше вече с 4.4.2. Ползвам го всичко стоково, всичко пуснато на макс, няма спирани процеси и апове и единствения лаг който виждам е светването на екрана по време на разговор като го дръпнеш от ухото. След ъпдейта имаше и други ама не бях ресетвал след ъпдейта, след ресета нищо. По добре работещ стоков самсуняк не ми е попадал Smile
Потвърждавам, не знам какъв лаг ги гони 2-3-ма от колегите. Телефона си е "пушка"

                                                                    
Цитирай
#8

Ами има си лаг ;( Sad Доста хора се оплакват и тук и в чужди форуми. В xda-developers също...

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай
#9

Така е има. По бавно отваряше стартовия, но след като забраних S VOICE приложението тела лети, така беше и на С3-ката.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#10

Май ще ни огрее петичката:

http://www.youmobile.org/blogs/entry/Com...pop-Update
Цитирай
#11

Аз питах на официалната страница на Самсунг България във Феса и ми споделиха, че ъпдейта до Кит Кат може да стане до три месеца, въпреки, че четох, че уж трябва да го пуснат официално за тея географски ширини до края на тоя месец. За Лолипоп се надявам, все пак модела е едно от двете бижута на корейците с шестядрени процесори и би трябвало да го получим, макар и с голямо забавяне, което по принцип е характерно за Самсунг едновременно с двугодишната поддръжка на моделите им от по-висок клас.
..Просто така си разсъждавам.
Цитирай
#12

Ти с какъв Андроид си в момента ?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Март, април 2015 го чакаме.

http://powerpcuser.blogspot.in/2014/11/s...ceive.html
Цитирай
#14

Е поне на има в списъка, това е добре Wink

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#15

Някъде гледах списък, кои модели ще получат близалката и фигурираше само N750, а нашите са 7505 Wink
Цитирай
#16

Ъп.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#17

В момента N750 получават някакъв bug fix Update(около 100 мб.), в който няма нищо ново. Версията все още си е 4,4,2
Цитирай
#18

Нашият модел го забравиха... :wall:
Цитирай
#19

Е флашвай на некоя друга държава 4.4.2 де - к'во толкова има? Или държиш да е ОТА задължително?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#20

Никакъв, просто съм инат! Искам първо да пробвам с БГ, обаче ако до Нова година не го пуснат, ще слагам на друга...За месец и нещо пуснаха само за 2 държави. Яд ме е, щото телефончето има потенциал, а с тоя 4.3 си има лаг, пробвал съм поне 10! :angry:
Цитирай
#21

С 4.4.2 ако го рутнеш и поизчистиш от ненужните глупости стсва пушка.
Има чист рутнат деодекснат в 4пда SER

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#22

В саммобайл има нов ъпдейт 4,4,2 с чейнджлист 3423205. Някой пробвал ли го е?
Цитирай
#23

За Франция е последното...
Бавничко ги пускат...
Но не виждам нникакъв смисъл да се чака за БГ за да флашнеш 4.4.2

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#24

N7505POUCNK4 Притесняват ме тези 2 буквички. ХХ има родния език ама РО? Писалката ми е важно да разбира родния език Smile
Цитирай
#25

Аз съм с този на Люксембург... Само рутнат и разни модове

Ти с този телефон ли си(Note 3 Neo) или с този от подписа ти?
Я вземи ни направи некой читав ром Christmas

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)