Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до 4.4 KitKat ?
#51

Хард ресета си е задължителен при флаш на нов фърмуер.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-01-29, 04:31:06)tonus написа:  Хард ресета си е задължителен при флаш на нов фърмуер.
Препоръчително е, за да тръгне системата "на чисто."

 
Цитирай
#53

С ъпдейта дойде и невъзможността да записвам файлове на външната SD карта (току що го установих след като реших да си сваля един торент - първоначално реших, че проблема е в програмата за торенти, но после установих, че торента са свали като смених паметта за запис и когато реших да го преместя с файловия мениджър - ядец!).

Друго..- все още не може да се рутне с one-click-root програми от сорта на Framaroot. Моля ако някой успее да рутне с такава да пише. ?
Цитирай
#54

Можеш да местиш и редактираш файлове на sd картата само с вградения в телефона файлов мениджър.
Цитирай
#55

(2015-01-30, 15:03:00)asenna5 написа:  С ъпдейта дойде и невъзможността да записвам файлове на външната SD карта (току що го установих след като реших да си сваля един торент - първоначално реших, че проблема е в програмата за торенти, но после установих, че торента са свали като смених паметта за запис и когато реших да го преместя с файловия мениджър - ядец!).

Друго..- все още не може да се рутне с one-click-root програми от сорта на Framaroot. Моля ако някой успее да рутне с такава да пише. ?

Защо не рутнеш по важната тема.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#56

До сега бях с Френсия 4.4.2 от декември 2014 , преди малко реших да флашна през одим Българския 4.4.2 и нещо странно ми се случи...
Флашнах рома, след това влезна в рекавъри wipe,format за да стартита на чисто и като се включи на първия екран за избор на език се включи на Френски ... ъъъъ ... както и да е , викам ще му дам фактори ресет и от менютя и при включване отново на Френски а рома си е БГ новия PDA: N7505XXUCOA1 CSC: N7505OXXCOA1 MODEM: N7505XXUCNL1
Защо така се получи? Не трябваше ли да ми стартира на БГ ? и като пробвах да пратя СМС на Български не стана ,че от настройки променях режима за въвеждане ... странна работа

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#57

Ами не знам рома дали не е multi csc и вътре в него да има и френско csc. Ако е така тогава ще ти тръгне с френско csc защото преди това си бил с такова.
Ако телефона ти е руутнат свали си от маркета приложението csc select и си промени csc-то на BGL, но имай предвид че телефона ще си върне заводските настройки и ще ти се изтрие всичко от вътрешната памет.

Друг вариант без руут е да си свалиш рома за Югоизточна Европа SEE и да флашнеш него и след това отново да флашнеш българския. Поне при note 3 зареждаше bgl продуктов код(csc) след като преди това бях с британски ром. Само не знам при него буутлодъра дали не е по-стар и knox-a да не отчете 0х1. За това трябва по-запознат от колегите да каже.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#58

(2015-01-30, 15:05:25)pavlinstoyanov написа:  Можеш да местиш и редактираш файлове на sd картата само с вградения в телефона файлов мениджър.

Благодаря, това не го знаех, тъй като ползвам ES File Explorer, а вградения съм го изключил! Сега пробвах с една картинка и стана.

Иначе нещо се притеснявам да рутвам, до сега винаги съм го правил с програма от сорта на Фрамарут, а тия галимации с PC-то, Один, Тор и Валхала са ми малко.. ми притеснителни, не ми се ще да си брикна машината, поне докато не я изплатя. Мадахерцам и един таблет на Леново и там въобще не се поколебах, ама все пак струва под стотачка, докато самсуняка се поизръсих.. Smile
Цитирай
#59

Работата с Один не е страшна и е елементарна. Става за минути.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#60

Вече имаме официален ъпдеит до 4.4.2. Тази вечер го пуснах,.  Телефона е закупен от Виваком. 
----------- Явно не е от сега нещо съм изостанал с материала.  Big Grin

Galaxy S2 + Galaxy Note 3 neo
Цитирай
#61

Здравейте,
Тази сутрин ми излезе някаква нова актуализация и я инсталирах - пише, че е от 9 февруари.
Доколкото виждам има промяна във Версията на ядрото (3.4.39-4158943), Номера на компилацията (вече е B1) и Състоянието на SE за Android - 4.4.2_0041.

Някой ако знае нещо и тези цифрички му говорят нещо, моля да сподели.  Smile
Цитирай
#62

Просто по-нова версия на фърмуера. Една от промените е че решава проблема с com.android.phone  споменат в долната тема.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#63
Wink 

(2014-11-05, 11:31:04)slapi написа:  Здравейте. От скоро съм притежател на този телефон и ме инересува кога ще има ъпдейт до 4.4 kitkat (ще има ли въобще)?
Ами 5.0 lollipop?
Поздрави.

[Изображение: IOmdbW7.png]
И нас ще ни огрее някой ден. Bu

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#64

А дано, ама надали.....

Стоков HTC Desire.
Галакси Ноут 3 Нео
Цитирай
#65

Днес ми излезе нова кръпка 13.47 МБ,  но понеже телефона се държи добре сега...да не се прецака нещо. Някой ъпдейтна ли?
Цитирай
#66

Model SM-N7505
Model name GALAXY Note 3 Neo LTE
Country Bulgaria
Version Android 4.4.2
Changelist 4511601
Build date Fri, 20 Mar 2015 05:56:04 +0000
Product code BGL
PDA N7505XXUCOC1
CSC N7505OXXCOC1
Ето и линк за бързо сваляне:
Свали
Довечера ще го пробвам на телефона на брат ми и ще дам отзиви.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#67

Качих го.Не виждам разлика.

Стоков HTC Desire.
Галакси Ноут 3 Нео
Цитирай
#68

За сега и аз не мога да отбележа плюсове или минуси.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#69
Rainbow 

Аз от няколко дни съм със него и разлика не съм забелязал. Предполагам, че това е подготовка за близалката. Android

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#70

Хора има ли официално 4..4.2 на вашите телефони или не не става ясно от постовете .Без роот питам и има ли го това рестартираване . Мисля да го вземам .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#71

Да, за N7505 има официален ъпдейт до 4.4.2 - http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N7505/. Скоро се очаква и ъпдейт до Lollipop.

D_coffee
Цитирай
#72

Верно ли телефона няма горила глас3 или въобще има ли някакво такова покритие ??

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#73

Рестартирането се оправя като го преинсталираш и му чекнеш Phone Bootloader Update >> ресет от рековъри и ще си имаш чудесен телефон Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#74

Принципно няма горила глас но не виждам това като проблем предвид колко лесно се драска горила в моите условия ... за разлика от читаво закалено стъкло.
Цитирай
#75

ok де не разбрах това рестартиране оправи ли се при 4.4.2 или още не е ?

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)