Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРОЧЕТИ ПЪРВО! ★ FAQ ★ ZTE Blade - въпроси и отговори
#51

bpetrov написа:Lock

?!?!?!??!????

Това модераторите ще го решат.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
Аксесоари
#52

ChillToucH написа:С кой РОМ е телефона? Трябва да се калибрира сензора и ще се оправи. А за да те опътим по-точно как става, ми трябва да знам с кое "Цигане" си :rofl: .
О да,забравил съм да си сменя подписа в профила.Еми рома с който съм в момента е същия като твоя,но съм сменил 3-4 рома и проблема си остава.Дай някой идея как да калибрираме тоя сензор.
Цитирай
#53

mastodon написа:
ChillToucH написа:С кой РОМ е телефона? Трябва да се калибрира сензора и ще се оправи. А за да те опътим по-точно как става, ми трябва да знам с кое "Цигане" си :rofl: .
О да,забравил съм да си сменя подписа в профила.Еми рома с който съм в момента е същия като твоя,но съм сменил 3-4 рома и проблема си остава.Дай някой идея как да калибрираме тоя сензор.

В приложенията имаш едно ZTE Blade Settings (или нещо подобно). Отвори го, натисни Calibrate Proximity Sensor и готово.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#54

Благодаря за помоща,управи се.
Цитирай
#55

Не знам дали тук му е мястото, но ето един полезен сайт: http://sanfranciscoandroid.co.uk/

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#56

Здравйте приятели вчера си роотнах телефона с з4роот и уж се получи и какво стана изгаси се телефона Зте блейд и само ми показваше само емблемата на глобул като зарежда и сега ставам от сън и пускам телефона и се вкл. Обаче след роота разбрах че се появява една икона superuser и това означава че тела е роотнат на мен ми трябваше роот за програмата blade buddy да си оправя настройките(видеото на игрите) но обаче като влеза в blade buddy пише пак not root ако някои знае нещо по въпроса да помогне . Много благодаря предварително Smile
Цитирай
#57

На моя Z3 преди време се получи без проблем с VISIONary+
Първо му дадох временен рут, после постоянен.
Цитирай
#58

zte__blade написа:Здравйте приятели вчера си роотнах телефона с з4роот и уж се получи и какво стана изгаси се телефона Зте блейд и само ми показваше само емблемата на глобул като зарежда и сега ставам от сън и пускам телефона и се вкл. Обаче след роота разбрах че се появява една икона superuser и това означава че тела е роотнат на мен ми трябваше роот за програмата blade buddy да си оправя настройките(видеото на игрите) но обаче като влеза в blade buddy пише пак not root ако някои знае нещо по въпроса да помогне . Много благодаря предварително Smile
Аз със Z4Root нямах проблеми. Влез пак в програмата (Z4root) ако ти изпише, че е root-нат му да Unroot. Ако не е root-нат дай Permanent Root и ресни телефона.

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай
#59

Боя се да не стане пак някой фал че този път трябва наистина на сервиз да го нося щом имам иконата superuser значи телефона е роотнат (до колкото разбрах) просто ме е страх да не стане пак нещо че този път няма вкл.
Цитирай
#60

Някой може ли да ми помогне ?? Ако някой знае как значи имам ФЕН ТЕЛЕФОН на ЦСКА .. води се модел ZTE .. някой може ли да ми каже от къде мога да си сваля игри за него за да си губя времето?? не влизам тук често ако може ми отговорете в скайп gosho.mrazi.mangali или просто отговорете тук ако вляза ще видя..мерси предварително !
Цитирай
#61

gosssxx написа:Някой може ли да ми помогне ?? Ако някой знае как значи имам ФЕН ТЕЛЕФОН на ЦСКА .. води се модел ZTE .. някой може ли да ми каже от къде мога да си сваля игри за него за да си губя времето?? не влизам тук често ако може ми отговорете в скайп gosho.mrazi.mangali или просто отговорете тук ако вляза ще видя..мерси предварително !

Добре дошъл във форума!
Тук трудно ще ти помогнем, телефоните ни са с марката ZTE, но с операционна система Android, а fanphone-а не е с нея. Питай за всеки случай в раздел Общи приказки, но се съмнявам, че някой от този форум може да ти помогне с нещо.

Ако ти се наложи да питаш другаде, модела на телефона ти е ZTE N281 или ZTE Cute (добре е да споменаваш поне едното от двете имена). За сравнение, нашите са ZTE V880 или ZTE P729b, по-известни като ZTE Blade. (100 пъти повторих ZTE, ама няма как :rofl: )

Успех! Smile

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#62

приятели вчера си роотнах телефона с з4роот и уж се получи и какво стана изгаси се телефона Зте блейд и само ми показваше само емблемата на глобул като зарежда и сега ставам от сън и пускам телефона и се вкл. Обаче след роота разбрах че се появява една икона superuser и това означава че тела е роотнат на мен ми трябваше роот за програмата blade buddy да си оправя настройките(видеото на игрите) но обаче като влеза в blade buddy пише пак not root ако някои знае нещо по въпроса да помогне . Много благодаря предварително smile
Цитирай
#63

zte__blade написа:приятели вчера си роотнах телефона с з4роот и уж се получи и какво стана изгаси се телефона Зте блейд и само ми показваше само емблемата на глобул като зарежда и сега ставам от сън и пускам телефона и се вкл. Обаче след роота разбрах че се появява една икона superuser и това означава че тела е роотнат на мен ми трябваше роот за програмата blade buddy да си оправя настройките(видеото на игрите) но обаче като влеза в blade buddy пише пак not root ако някои знае нещо по въпроса да помогне . Много благодаря предварително smile

Мини през стъпки 4 и 5 от този урок. Изпълни само и единствено тези 2 стъпки.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#64

Може ли да ми кажеш точно кои 2 стъпки защото не съм запознат с тези работи.Мерси предварително !!!
Цитирай
#65

Написал е да изпълнеш стъпки 4-5 от урока, САМО тези 2 стъпки. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#66

Добре ясно разбрах че трябва да изпълня стъпка 4-5, НО тук. (
Вече стартиран, включете телефона към компютъра си. Включете USB прехвърлянето на файлове. Освен картата памет, в My Computer ще се появи и виртуално CD устройство, съдържащо USB драйвери. Инсталирайте ги. Те са по-нови и ще ви трябват за следващите няколко точки.) На мен не ми изилза виртуално устройство ( ако е това като на даймън тоолс) нямам такова и не ми се получава като стига до тук adb reboot bootloader [Enter] телефона ми се изкл. (така и трябва да е сиг.) и ми стои човечето на андроид и не ми изписва че драйверите са инсталирани. А като напиша това а fastboot flash recovery recovery-clockwork.img [Enter] (Ако се изпише OKAY - всичко е минало добре) не ми изписва окей и ми пише waiting for device . Помогнете ми .. тези драйвери новите незнам къде се.
Цитирай
#67

Здравейте, интересува ме има ли читав ром за този телефон с андроид 4
Цитирай
#68

AOKP или ColdFusion (виж ги в темата за ROMовете), но още имат бъгове за оправяне.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#69

shadee написа:AOKP или ColdFusion (виж ги в темата за ROMовете), но още имат бъгове за оправяне.
Особено AKOP :facepalm:

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#70

Слагай си cyanogenmod7 1.0 stable с него съм от половин година и с постоянно човъркане изобщо не съм го преинсталира.Държи се страхотно и от към разход на енергия.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#71

Здравейте,

Сложих си този ром AKOP CM9 REMIX но ми изчезна иконата за ФМ Радиото и нямам радио чрез слушалките
и отделно не ми тръгва play store

Помагайте ми
Цитирай
#72

Въпроса е ако си направя бакъп на сегашния РОМ Цианоген 7 ,ще презапише ли върхи стария ми бакъп от оригиналния ром на Z3 или ще направи нов?Не ми се опитва насляпо макар да го имам записан на диска.Страх ме е малко да не омажа положението с телефона после


Мислех да питам някой на лична,но няма да съм само аз,а не намерих никъде обяснено...
:capitulation:

LENOVO A606 Stock
Цитирай
#73

Ако погледнете как е написано името на архива, ще видите че е дата с час. Просто, ако вие не искате глупост да направите може, да си направите колкото искате, архиви.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#74

Имам въпрос... значи със Globul z3 съм и не получавам никакви ммс, смисал уж ми пращат но не виждам ни картинките нито звукоете.. реших да пратя смс на 100 със mms и получих съобщение че телефонът ми не поддържа ммс ?? Защо да не ми поддържа във всички характеристики в интернет пише че поддържа ммс ? Някой ако може да помогне
Цитирай
#75

Телефона със софтуера на Globul ли е?

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)