Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XPERIA™ Z3 Tablet Compact
#26

Преди час, Sony стартира ъпдейта и на малкия таблет (версия 23.5.A.0.570).  Lol Засега само един регион, но в най-скоро време очакваме и останалите.

https://xpericheck.com/device/SGP621

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
Аксесоари
#27

Има ли отзиви за ъпдейта на компакта до 6.0?
Как се държи, батерия, някакви подобрения или пък нещо орязано?
До момента съм на 5.1.1 и лети. Играя поне по един час на ден асфалт нитро, браузвам, поща, много музика и така изкарва поне по 4-5 дни с едно зареждане. Последното, което ме изуми е че ме прибра на навигация с iGO от Дуранкулак до София без захранването за повече от 8 часа, защото имаше подпален тир с яйца на магистралата. Тръгнах на 100% заряд и в София показваше 31%, дисплей на фул, гпс нонстоп, музика през блутут-а в колата и две паузи по половин час за хапване.

Sony® XPERIA™ XZ1 Compact - Pie 9 & Sony® XPERIA™ Z3 Tablet Compact - Marsmallow 6.0.1
Цитирай
#28

Имам таблета и в момента е с 5.1.1, който поддържа режим Стамина и батерията изкарва 2-3 дни. Получих покана да го ъпдейтна /близо 950МВ/, но не искам. Новият ъпдейт е за 6.0.1 и при него Стамината не е като при 5.1.1. Та въпроса ми е как откажа ъпдейта и иконата в горния край да изчезне? В настройките съм задал да не се актуализира автоматично.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#29

Пак има Старина. Излезе след втори ъпдейт на 6.0.1.
Цитирай
#30

След втория ъпдейт на 6.0.1 режим Стамина може да се зададе от колко процента на батерията да се активира, при 5.1.1 може постоянно да стои включен. На телефон съм с 6.0.1 и от там имам наблюдения. Ако знаех, че ще е така, нямаше да го ъпдейтна и него. Нещо не съм очарован от 6.0.1.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#31

(2016-10-30, 06:52:31)rcd написа:  въпроса ми е как откажа ъпдейта и иконата в горния край да изчезне? В настройките съм задал да не се актуализира автоматично.

Отваряш Settings / Apps, там намираш Update center или нещо подобно и му даваш Force Stop. Така няма да имаш икона горе до следващо рестартиране. После правиш абсолютно същото и пак ще изчезне.
Цитирай
#32

Аз също не съм доволен от 6 та, но чакаме 7 та през декември: http://4pda.ru/2016/08/24/319135 .
Цитирай
#33

Къде видя Z3 tablet compact в този списък?
Цитирай
#34

(2016-10-31, 11:29:49)GH0STFACE написа:  Отваряш Settings / Apps, там намираш Update center или нещо подобно и му даваш Force Stop. Така няма да имаш икона горе до следващо рестартиране. После правиш абсолютно същото и пак ще изчезне.

Това не е решение на въпроса. Искам да изчезне завинаги и да не ме подсеща постоянно. Искам аз да решавам какво ще правя с таблета си.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#35

@rcd, рутваш таблета и деинсталираш update center (или го замразяваш). Единствено с руут може ти да решаваш какво да правиш с таблета си. Без руут, той решава.
Цитирай
#36

(2016-11-03, 09:45:45)GH0STFACE написа:  @rcd, рутваш таблета и деинсталираш update center (или го замразяваш). Единствено с руут може ти да решаваш какво да правиш с таблета си. Без руут, той решава.

Мерси, напълно изчерпателен отговор. Това исках да разбера.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)