Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] S4 mini не се разпознава от компютър
#1

Здравейте, от 1-2 седмици насам телефонът ми не се разпознава от компютъра. Като го включа телефона се зарежда,но на компа изписва "USB device not recognized" и нямам достъп до паметта му.
Пробвах 3 различни кабела, деинсталирах и инсталирах драйвери 5-6 пъти, фабрични настройки връщах на телефона ала нищо не става  :wall: . Телефона е с испанския кит-кат, не е руутван.

Samsung Galaxy S4 mini I9195
Samsung Galaxy A5 A500FU 
Huawei P20 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Windows Update трябва да е включен. Скоро и аз оправих същия проблем като активирах Windows,иначе не се актуализира за да приложи драйвърите.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Абсолютно същият проблем имам. Днес тъкмо мислех да отварям тема и сега гледам, че някой ме е изпреварил Smile

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#4

rado__8 написа:Windows Update трябва да е включен. Скоро и аз оправих същия проблем като активирах Windows,иначе не се актуализира за да приложи драйвърите.


Колега, ъпдейта ми е включен, проблемът си остава. Даже ръчно проверих за ъпдейти, инсталирах ги, но резултатът е същият. Някакви идеи?

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#5

(2014-11-08, 14:05:57)mlakov написа:  Здравейте, от 1-2 седмици насам телефонът ми не се разпознава от компютъра. Като го включа телефона се зарежда,но на компа изписва "USB device not recognized" и нямам достъп до паметта му.
Пробвах 3 различни кабела, деинсталирах и инсталирах драйвери 5-6 пъти, фабрични настройки връщах на телефона ала нищо не става  :wall: . Телефона е с испанския кит-кат, не е руутван.

Колега, оправи ли се проблемът? При мен  "USB device not recognized" си остава. Моля за помощ! Давайте идеи , колеги! С двусимовия вариант съм, телефонът ми не е рутван, с оригиналния Jelly Bean Андроид 4.2.2 съм си. CSC - Тринидад и Тобаго (TTT).

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#6

Windows Update включен ли е...Windows активиран ли е?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

(2015-01-06, 15:16:50)rado__8 написа:  Windows Update включен ли е...Windows активиран ли е?

Windows Update си е включен. А отделно всеки път, когато правя опити да си свържа телефона към компа, допълнително ръчно проверявам за ъпдейти. И това съм го пробвал на няколко компа с Win7.

P.S. Какво имаш предвид с "Windows активиран ли е?"

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#8

Като отвориш инфото на компа имаш ли най-долу Моля поискайте оригинален софтуер?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

(2015-01-06, 17:11:40)rado__8 написа:  Като отвориш инфото на компа имаш ли най-долу Моля поискайте оригинален софтуер?

Имаш предвид Инфото за системата от контролния панел? Имам такъв надпис "Моля поискайте оригинален софтуер от Майкрософт" долу вдясно

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#10

Намери ме по скайпа!

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Здравейте,ето тези драйвери ми помогнаха на мен да реша този проблем.Надявам се и на вас да помогнат.Изберете от списъка съответния телефон.
Цитирай
#12

Кви ли не драйвъри си слагах на компа - Е, НЕ ЩЕ И НЕ ЩЕ И ТОВА СИ Е!!!! Проблемът си остава!

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#13

Активирай опцията "USB Debugging".

[Изображение: 0d7bc88d0f3635a9.png]
Цитирай
#14

Това беше първото нещо, което направих!

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#15

Инсталирах си 4.4.2 KitKat, след което си върнах и фабричните настройки. Проблемът си остава! Помагайте, хора, плс?

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#16

Свързвай без кабелно с това.
https://play.google.com/store/apps/detai...d.airdroid
Цитирай
#17

Благодаря ти, аз още преди това си бях намерил приложение за безкабелно свързване. Но искам все пак да си разреша проблемът с кабелното свързване.

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#18

и аз го имам същия проблем.... на galaxy s4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)