Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 4.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android L (Lollipop 5.0.2) Официални фирмуери дискусия
#26

(2015-02-13, 18:17:00)justvank0 написа:  Защото не ми се занимава много колега, а и в повечето случаи при къстъмите, все нещо не работи или не е доизпипано както трябва, ама до другата седмица до сряда ако не е илязал, тогава е и последният ми изпит, ще имам време направо си го флашвам това cloudy и толкова. На мен по ми е дерт цианогена да пробвам ама доколкото чета той наистина е много зле на този етап. Другото, което ме притеснява е дали ще успея да направя процедурата за нулиране на рут брояча, че за сега имам някакви минимални наченки на петно само че не жълто а бяло, и ако ми се наложи да го пращам в сервиз да не увисна заради едния рут...

Колега слагай го смело ! Аз преди няколко дни го сложих и все едно си купих G3  ... по мои наблюдения даже телефона ми стана по-бърз . Незнам даже кой изобщо харесва гадния и смачкан G2 UI ... за мен тва в все едно гледам 4.0 андроид . Флашвай смело ! Работа е за 10 макс 15 мин !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
Аксесоари
#27

На мен ми харесва "скапания" G2 UI


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#28

It's legit.

[Изображение: legit.jpg]

30A е тук за D802.

За сега няма KDZ. Изтекли са само img файловете в малко съмнителен зип с bootloader от КитКат и bumped kernel който ровичкам още. След малко ще флашвам да го видим тоя дзвер.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай
#29

За нетърпеливите мисля ,че това е темата в която обсъждат рома:
http://forum.xda-developers.com/lg-g2/de...2-t3058129

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#30

Зачудих се дали да флашна но ще си стоя с клоудито. Реално няма нещо кой знае колко ново освен отвратителните бутони... Вече мирязах за нов интерфейс мога да си покачам спокойно Big Grin

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#31

Как може да заменят в близалката прекрасния динамичен уиджет за времето от Кит Кат и да сложат тоя импотентен?!
Да, в Маркета има сигурно 100 различни, ама този от КК си е класа.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#32

Мен ме е яд най- много за бутоните... времето даже ми харесва, но след като му сложих една тема да стане транспарент. Отдавна не можех да си намеря транспаренд виджет, който да работи добре. Но найстина не виждам никаква разлика от клоудито и Л. Може да греша извинявам се за което но о тук което съм разбрал са почти идентични. Очаквах нещо по така ама...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#33

Може ли да обясните този РОМ от къде е,какъв е,че нещо не можах да схвана
Цитирай
#34

(2015-03-18, 22:29:27)justvank0 написа:  Мен ме е яд най- много за бутоните... времето даже ми харесва, но след като му сложих една тема да стане транспарент. Отдавна не можех да си намеря транспаренд виджет, който да работи добре. Но найстина не виждам никаква разлика от клоудито и Л. Може да греша извинявам се за което  но о тук което съм разбрал са почти идентични. Очаквах нещо по така ама...
Покажи, моля, снимка на въпросния транспарант. 
Цитирай
#35

Заповядай колега. Темите са стокови, не са теглени. Smile  [attachment=2207]     

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#36

Темата за стоковия Лолипоп в XDA е премахната (изтрита) и следа няма от нея. Явно изтичането е засегнало някого доста сериозно.
За мой голям късмет успях да го инсталирам тази сутрин и съм много доволен за сега. Имам съвсем малки забележки, но са пренебрежими с факта, че е сток ром предназначен за този телефон, а не портнат. Smile
Цитирай
#37

(2015-03-19, 23:21:20)MapTo написа:  Темата за стоковия Лолипоп в XDA е премахната (изтрита) и следа няма от нея. Явно изтичането е засегнало някого доста сериозно.
За мой голям късмет успях да го инсталирам тази сутрин и съм много доволен за сега. Имам съвсем малки забележки, но са пренебрежими с факта, че е сток ром предназначен за този телефон, а не портнат. Smile

Така е всичко е изтрито защото ромчето е филтрирано и изкарано от вътрешен човек във Водафон,за това като пуснеш телефона излиза логото на водафон,аз също го сложих и премахнах логото и на оператора иконката за обновяване,мога да сложа работещи линкиве за сваляне който желае Winkромчето се държи много стабилно Visslar на Antutu 40601 Angel

LG G7 ThinQ Cludy[b]CloudyG2 3.2G2 3.2[/b]
Цитирай
#38

Дали ще може да прикачите зипа някъде та да го флашна и аз
Цитирай
#39

И аз пробвах водафонския билд и като цяло съм доволен, единствено батерията ми се струва че държи по-малко иначе от LG са оправили звука. 
Ето линк за сваляне.
Цитирай
#40

Рома е идеален. 2 дни го ръчкам и търкалям. Бъгове не съм срещнал. Но има няколко неща за изглаждане:

1. Ако искате руут не забравяйте да флашнете SuperSU след рома и на излизане от рековъри изберете YES на въпросчето. Ако сте забравили и вече сте вътре става с това http://forum.xda-developers.com/lg-g3/ge...p-t3056951

2. По някаква причина има battery_profile от телефон с Snapdragon 400 и батерия 1900mah вътре в фреймуърка. Попитах дев-а на рома защо и отговори че сигурно го е пропуснал като е компилирал сорсове-те (имал е сорсове!!! wtf). Взех power_profile-а от Verizon 5.0.2 изтеклия официален (същата батерия, същия SOC, същата версия на андроид) и го заместих в нашия в тоя зип за флашване https://www.dropbox.com/s/92buhw6j83b8e6...v.zip?dl=0. Това също ще намали нав бутоните на 42dpi (не знам защо са толкова огромни в тоя сток)

3. За да затриете водафонските боклуци с руут файлов мениджър изтриите всичко от /system/vendor/carrier и рестартирайте.

4. Това https://www.dropbox.com/s/fr72px43jmrnzz...i.zip?dl=0  ще смени гадната водафонска буут анимация.

5. Въпреки че има kitkat-ски aboot комбинацията за влизане в рековъри е POWER + Vol- ..... go figure Wink

Това е общо взето.

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай
#41

(2015-03-20, 09:42:14)sirgeorge написа:  И аз пробвах водафонския билд и като цяло съм доволен, единствено батерията ми се струва че държи по-малко иначе от LG са оправили звука. 
Ето линк за сваляне.

Някъде другаде можеш ли да го качиш.
На  линка пише
За съжаление в момента не можете да видите или изтеглите този файл.

Този файл е видян или изтеглен от твърде много потребители в последно време. Моля, опитайте да го отворите отново по-късно. Ако файлът е особено голям или е споделен с много хора, възможно е да са нужни до 24 часа, за да можете да го видите или изтеглите. Ако все още нямате достъп до файла след 24 часа, свържете се с администратора на домейна си.

LG G2-16GB White
Цитирай
#42

Eто друг линк
Цитирай
#43

Благодаря! Сега ще го пробвам и аз. Smile А по инсталацията има ли нещо допълнително освен роота някакви bootloader и т.н?

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай
#44

Има ли значение коя версия е телефона, 16 или 32 гб, или става и за двете?

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай
#45

здравейте! изтеглих файла, но някой би ли ми дал линк, където е описано как се флашва този ром? Незнам също дали трябва да го руутвам?

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#46

alphaleader няма значение.


Kn0cK3r флашва се като всеки къстъм РОМ през къстъм рикавъри за предпочитане TWRP 2.8.5.1 (ще ти трябва руут за да го сложиш).

И втория линк го ограничиха, качвам трети

Ето няколко шота от мен:

               

Antutu:
Преди
   

Сега
   
Цитирай
#47

Добре бе, какъв е тоя плейстейшън дет са жаснали от LG?!?
Цитирай
#48

(2015-03-20, 22:32:53)iago написа:  Добре бе, какъв е тоя плейстейшън дет са жаснали от LG?!?
Ако имаш предвид софт бутоните, така са си от самия Lollipop.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#49

By default ли идват така всички Lollipop-и? Страааашно! Cry
Цитирай
#50

(2015-03-20, 22:41:35)iago написа:  By default ли идват така всички Lollipop-и? Страааашно! Cry

Да... Само Сони са си променили малко Хоум бутона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)