Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 4.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android L (Lollipop 5.0.2) Официални фирмуери дискусия
#76

Ето заповядай линкTWRP
Флашва се през recovery.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз така и недочаках Lollipop на моя G2! От 2 дни го смених за Lg g Flex 2! Според скромното ми мнение преходът от 4.4.2 до 5.01 си струва. Красиво и удобно е направено! От Lg са се справили много добре с персонализацията на 5.0!Не ми харесва работата на батерията засега, може би наистина близалката не е оптимизирана добре! G2 се държи по добре като разход на енергия с 4.4.2! Пожелавам скпро корейците да пуснат ъпдейта, защото LG G2 е прекрасен телефон и го заалужава.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#78

Колеги, искам да попитам този 5.1 за тмобайл как се справя с батерията, някой има ли наблюдения? Аз съм с клоуди, но на 3г батерията ми пада скорострелно. А 2г не ми върши работа имам 10000МБ на бърз нет няма смисъл да го държа на 2г. но вече се отчайвам с батерията. От 9ч до сега е на 50%, а като бях с киткат за това време не е падала с повече от 20 25%...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#79

И при мен има някакъв проблем с тая батерия, телефона е на почти 3 месеца, в началото на януари го взех, и тогава държеше наистина доста! Поне 3-4 пъти съм му давал хард ресет, и последния беше преди 3 дни. Не вярвам за 3 месеца да се е амортизирала .... В последно време си трябват 2 зареждания, или ще се изключи.... Ползвам го когато е прекалено светло навън със яркост на 50-60%, и когато може я намалям, не съм с постоянно пуснато 3Г.... За около 12 часа, пада със 50-55% но зависи дали имам много работа и дали мога да го ползвам, а ако мога, фейсбук от браузъра, и чат през месинджър, през цялото време на Wi-Fi... Нормално ли е, или не? В началото държеше чуствително повече... А за ъпдейта, надявам се да бъде скоро, ако не го дочакам, ще се радвам някой да удари рамо със руутване, че не съм правил нищо подобно до сега. Smile
Цитирай
#80

Антивирусни, оптимизатори и друга подобна "плява" има ли на телефона?

 
Цитирай
#81

[Изображение: Screenshot_2015_03_27_16_08_32.png] [Изображение: Screenshot_2015_03_27_16_08_42.png]

Не съм heavy user. Mobile Data не я изключвам. Екрана ми е на автоматична яркост. Рома съм го окастрил яката. Greenify в руут режим. Няма какво да кажа повече Big Grin

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай
#82

(2015-03-27, 16:15:09)zigg написа:Не съм heavy user. Mobile Data не я изключвам. Екрана ми е на автоматична яркост. Рома съм го окастрил яката. Greenify в руут режим. Няма какво да кажа повече Big Grin

Колега, искам да те питам заслужават ли си "окастрянетo" на рома и разни програми за отимизация щом могат да се постигнат същите и дори  по-добри резултати със стоков 4.4.2 ром? Smile

Това са постиженията на колега от форума,който може да потвърди резултатите: 
[Изображение: d962f59dbf642a7bbdf2701e9d0d2d1f5a7d7c81823d3965.jpg][Изображение: 3a1ded4f358c33f95558bc77cd42b6fd041a67be2cde0119.jpg]

Samsung Galaxy Gio --> HTC Desire X --> LG G2
Цитирай
#83

Аз правя повече на дисплей? Имам некъв билярд, фенерче, и месинджър, за да видя от приложение ли се губи тока...  Снощи за 8-9 часа сън е паднала със 3%, ще снимам колко ще издържи сега Smile
Цитирай
#84

Момчета, от скоро съм в андроид средата и реших да не рискувам, а първо да попитам. Та доста ми харесва близалката и искам да си я инсталирам на моя телефон, но може ли да ми кажете точно от кои теми да следвам стъпките за да не направя някоя каша по телефона? Иначе свалих лолипопа за г2 802 даден малко по-назад в темата. Мерси предварително!
Цитирай
#85

(2015-03-29, 09:47:54)LeFate написа:  Момчета, от скоро съм в андроид средата и реших да не рискувам, а първо да попитам. Та доста ми харесва близалката и искам да си я инсталирам на моя телефон, но може ли да ми кажете точно от кои теми да следвам стъпките за да не направя някоя каша по телефона? Иначе свалих лолипопа за г2 802 даден малко по-назад в темата. Мерси предварително!

Щом си отскоро по добре изчакай да я пуснат официално от LG и тогава слагай.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#86

Още 3 месеца? Grater Не съм компютърно и технически неграмотен, просто ми трябва кой по-точно guide да използвам, едва ли е толкова голяма философия Smile
Цитирай
#87

Точно така, по - добре изчакай.
Цитирай
#88

(2015-03-29, 10:20:04)LeFate написа:  Още 3 месеца? Grater  Не съм компютърно и технически неграмотен, просто ми трябва кой по-точно guide да използвам, едва ли е толкова голяма философия Smile

Щом искаш да пробваш нещо ново и интересно предлагам това няма да съжаляваш:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62297

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#89

Колегите са прави! Изчакай най-добре. Версията на лолипоп-а все пак е компилиранa от някой девелопър. Не е точно ориджинал както си идва от ЛГ. Никой не оспорва техническата ти грамостност. Просто искат да те предпазят от евентуално омазване на софта и брикване на телефона. G2  не е труден за брикване телефон. Аз моя съм го бриквал и оправял над 10 пъти Big Grin (особенно в началото от мерак да го човъркам).
dp4u4umi6ev ти е дал линк за един много хубав къстъм РОМ. Стабилен е и върви много добре с UI на G3.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#90

Да ви кажа от 1 седмица съм с рома на Водафон 5.0.1 (някой го беше постнал във форума на г2) и да ви кажа има си подобрения ... Най-вече се забелязва по-бързото фокусиране на камерата ! Батерията поне при мен е същата като при клоуди и 4.4.2 сток (стария уи) .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#91

Ама официално с ОТА ли си го получил или си флашвал...отговора ти е много важен ???

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#92

Флашвал е. Какво толкова важно може да има. И кое не разбра че не ти трябва реално лолипоп. И също така не разбра ли че няма официален за D802!
Цитирай
#93

Ето и open Source за D802
http://opensource.lge.com/osSch/list?typ...earch=d802
Чакаме kdz и OTA Smile Според някои вече е пуснат 5.0.2 за Verizon и T-Mobile
Цитирай
#94

Наближава с пълна сила вече .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#95

Цък на няколко места чета, че verizon официално са пуснали лолипопа за g2.Дано скоро стигне и до нас
Цитирай
#96

(2015-03-30, 20:00:18)amdkiller написа:  Софтуерната подръжка е 2г. от датата на излизане на пазара за повече от 2г. зависи от производителя но не се сещам за водещ модел на някоя марка която да е подържан по малко от 2г.



Сигурен съм че ще получим една поизчистена от бъгове версия на близалката и затова бавят пускането на близалката за Г2

Това с 2-те години не е вярно изобщо.
Примерно Google  дават 18 месеца ъпдейти на Nexus. Ако беше 2 години щеше да има KitKat за Galaxy Nexus, a той не го получи официално.
Ето то си пише колко дават:
https://support.google.com/nexus/answer/4457705?hl=en

Според мен неправилно смятате тия дати. Какво като към днешна дата телефона е на около 2 години? Важното е към датата на излизане на 5.0 на колко е бил. А тогава той си беше на година и половина и съм 100% сигурен, че ще получи ъпдейта.

Edit: Даже какви 2 години - още няма 2 години откак е излязъл. Есента чак ще станат 2 години. First released September 12, 2013

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#97

Не всички модели получават 2г. подръжка  само най масовите получават 2г.+ като пример ще дам някои от моделите галакси на Сам...г получиха 2+г. подръжка 

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай
#98

http://www.phonearena.com/news/Verizons-...te_id67741

Huawei P40 Pro

Цитирай
#99

Още малко остана явно... Но дано не се окаже че 4.4.2 е по добра от лолипоп-а в началото, ще е адското мрънкане хахахах.. Big Grin
Цитирай

Почти сигурно е че така ще стане Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)