Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 4.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android L (Lollipop 5.0.2) Официални фирмуери дискусия

https://www.androidfilehost.com/?fid=24352994023707839 това е най - новия. Флашни си него. След като зареди си напражи един ресет от менюто и после флашни този кернел - https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087010257 Няма нужда да правиш нищо след като флашнеш кернела освен през Synapse да намалиш честотата на GPU на 450MHz. Ако не ти хареса си префлашни рома Smile
Цитирай
Аксесоари

Всъщност, сега пуснах един antutu тест и изкара над 46000 точки, а на киткат изкарваше около 41000
Цитирай

@whitehart, един съвет - не ги гледай тея цифри Wink А на бас, че имаш по-висок резултат само на UX...Хубаво, няма лошо, че единия "критерии" по който бива оценяван телефона се е повишил Smile С Android 6 телефона изкарва по 55 000 точки - голяма работа Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Да, верно на ux само са по-високи стойностите. Smile Иначе няма особена разлика - формата на бутоните, различен стил на менютата и тва е.
Цитирай

Здравейте колеги! От доста време обмислям, да си рутна моето G2, понеже съм със Kitkat 4.4.2, но ми омръзна. До сега не съм рутвал телефон, но ще прочета как става и ще опитам, но ме спира едно нещо. Изчетох няколко страници от темата и се натъкнах на коментари от рода: Батерията на лолипоп държи сравнително по-малко от тази на китката и камерата се е влошила значително.. Смятам да го рутвам на 5.0.2(стоков) без ромове и прочие, но тези две неща ме спират.. Понеже на китката си карам до две денонощия без проблем, апък това с камерата не ми хареса. Ако някой може да даде линк със снимки от киткат и лолипоп да сравня как е качеството ще съм му благодарен Smile

Huawei P20 Lite - Klein Blue
Цитирай

Някой може ли да ми помогне да намеря KDZ файл за 30f или 30h stock firmware за G2 D802 16GB ? Търсих доста, но все удрям на камък  Bu



Цитирай

Колега, просто си го ъпдейти през официалната програма. Не знам дали има за Унгария 30f...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Моят беше с кит ката такмо го бях взел (втора ръка) офертата беше доста добра , през ЛГ програмата го ъпдейтнах до 5.0.2 с v30f. Телефона работи гладко не забива няма жълти петна греене (яркост на 100% , 3g постоянно пуснато , гпс ) правя към 4 часа и 20 минути с едно зареждане за 13/14 часа ползване (колкото ми е работния ден)  Smile няма какво да чакаш слагай лолипоп!!!

Едит: Малко шотове с пуснат 3джи 4 часа и 19 с пуснат ви фи почти 6 Smile


Прикачени файлове Миниатюри
           

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

(2016-06-11, 12:20:30)hondarullezz написа:  Моят беше с кит ката такмо го бях взел (втора ръка) офертата беше доста добра , през ЛГ програмата го ъпдейтнах до 5.0.2 с v30f. Телефона работи гладко не забива няма жълти петна греене (яркост на 100% , 3g постоянно пуснато , гпс ) правя към 4 часа и 20 минути с едно зареждане за 13/14 часа ползване (колкото ми е работния ден)  Smile няма какво да чакаш слагай лолипоп!!!

Едит: Малко шотове с пуснат 3джи 4 часа и 19 с пуснат ви фи почти 6 Smile

Благодаря колега, а нещо за качеството на снимките да ми кажеш при 5.0.2?

Huawei P20 Lite - Klein Blue
Цитирай

За мен сниките са си добре колега не виждам разлика Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

@Skalata96 щом ще го рутваш сваляш моднатата камера на xdabbeb от xda и камерата отпада от проблемите, за батерията обаче не знам как е така и не качих 5.0.2 на моето G2.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2016-06-12, 12:38:57)dp4u4umi6ev написа:  @Skalata96 щом ще го рутваш сваляш моднатата камера на xdabbeb от xda и камерата отпада от проблемите, за батерията обаче не знам как е така и не качих 5.0.2 на моето G2.

Благодаря колега! Понеже не съм много на "ти" с тези работи, искам да си ъпдейтна до 5.0.2 чрез LG flash tool, но не намерим тема специално за това. Ако може да ми дадете линк, как точно да го направя ще съм благодарен Smile

Huawei P20 Lite - Klein Blue
Цитирай

Направи го с LG UP. Има тема важна за флаш.

Sent from my LG-D802
Цитирай
Big Grin 

Снощи преминах на близалката използвах програмата на ЛГ,жалко че съм чакал толкова много телефона политна иконите и настройките изглеждат малко страно ще мине време докато им свикна.Телефона съм го купил 1 месец след премиерата от оранжевите и до сега съм нямал никакъв проблем включително и жълти петна,а не е като да не съм го товарил фен съм на рпг доста игри са минали през телефона.Вече нямам много време за игри ,никога не съм ресетвал телефона след всеки ъпдейт който правих си работи чудесно даже и след този.Батерията не е  както преди,но отново ми изкарва един ден с разговори малко чат някой друга игричка понякога филмче ако има време.Махнах фейсбук преди доста време ползвам Metal за тази цел.Ако и V20 не ми хареса ще карам със този докато ме остави ,жалко че ЛГ загубиха пътя по който бяха тръгнали с Г2 .Единствения проблем който имам с телефона е че се обели не точно казано покрей камерата но аз работя с бои и разредител и може това да е причината.Доста свикнах с копчетата отзад страно ми е като взема друг телефон в ръката си,а лед светлинката отзад много ме кефи Big Grin
Цитирай

drex1, споделям напълно мнението ти. Аз също чакам V20 и досега с Г2-ката нямам проблем. Всъщност получава се от време на време, някоя аномалия, но все още работи безотказно. Имам фейсбук приложението, но рядко го използвам и батерията ми държи по 1-2 дена (е... естествено не е както преди батерията). Разговори, от време на време използвам нета, слушам музика, играя City Island 4 (от нея доста бързо пада батерията). За мое щастие телефона има две съвсем леки олюпвания в горните ъгли (едно в дясно и едно в ляво), но се забелязват само ако се загледаш.

Та по темата, както и преди съм споделял единствения недостатък на близалката, е че прецака камерата.

LG G2 & LG Leon ---> HUAWEI P20 Pro
Цитирай

За тва колеги, руут му е майката Big Grin Root + Custom Recovery и инсталираш драйверите за камерата и си ти. Можеш и custom kernel да флашнеш ако искаш повече

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

LG G2 D802 като дам не може да намери ъпдейта с 4.4.2 съм но казва че е последният, някакви съвети?

PMP5780D RooTeD
Цитирай

Да колега, ако през телефона търсиш за update, шанса да НЕ го намери е над 90%. Обновяваш си телефона с официалната програма в сайта на LG http://www.lg.com/bg/poddryjka/mobilna-p...G2-LG-D802#

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

След няколко трудни дни с Lollipop започнах да свиквам, а и новите неща, които предлага постепенно ми грабнаха вниманието и не мисля, че вече бих се отказал от тях. Камерата наистина прави по-бавен автофокус, но пък си има ръчен за снимане от близко разстояние. Дразнещия смален часовник на заключен екран си остава проблем. Четох, че след ъпдейт на ОС, трябва да се направи фабричен рестарт. Е направих го и мисля, че някои опции ми изчезнаха. Другият ми проблем, за който не намерих четиво е как да спра вибрацията, когато го слагам на зарядно.
Като цялo май не е толкова лош този Lollipop.

NOKIA 3.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)