Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пращене във слушалката
#1

Здравейте, от известно време се чува сериозно пращене във слушалката при разговор. Явно слушалката е за смяна и по тоя повод моля за помощ-някой запознат ли е, какъв модел е слушалката и заменяема ли е с друг модел за да я сменя. Евентуално някой от Ст Загора или Пловдив, сервиз ако предложи пак става. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди да сменяш каквото и да било, провери чува ли се пращенето когато телефона е с изключено 3G. При мен беше същото, но както се оказа беше от оператора. След време пак се върнах на 3G и явно бяха отстранили проблема в клетката.

LG Optimus One -> Motorola Moto G -> Motorola Moto G 2Gen -> LG G2 - Xiaomi Readmi Note 4x
Цитирай
#3

Пробвах ама за съжаление няма промяна.
Цитирай
#4

С каква СИМ карта си?
Става въпрос, дали е изрязана.
Ако имаш възможност, пробвай друга СИМ карта?
И ако си с двусимовия вариант, пробвай другия слот за СИМ карти.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#5

Някакво развитие по-темата? Защото и намен ми пръщи при разговор?
Цитирай
#6

s7oik0 написа:Някакво развитие по-темата? Защото и намен ми пръщи при разговор?

За коя версия на телефона въпрос - Moto G 2013 или новото от тази година Moto G 2014?
Цитирай
#7

Моят е 2013
Цитирай
#8

За минало годишния модел не знам дали е често срещан проблем, но при новото Moto G 2014 доста потребители се оплакват от смущения по време на разговор. Някои го оприличават на звук, подобен на този, когато телефонът е до радио. Други се оплакват от лек шум, напр. buzz или нещо подобно.

Може ли собствениците на новото Moto G да споделят срещат ли подобен проблем?
Цитирай
#9

Понеже съм с двусимовия вариант XT1033-2013-та, смених мястото на микросима и за моя изненада ефект имаше, но до толкова че пращенето малко намаля. Решението май наистина ще е смяна на говорителчето, проблема е къде?
Цитирай
#10

Здравейте колеги.Наистина ли само смяна на говорителя помага,защото и при мен има такова пращене?Телефона ми е LTE версия.
Цитирай
#11

На жената е двусимов 16 гб и наскоро го пращах за сервиз в магазина. За една седмица ми го върнаха със сменена слушалка и сега е супер.

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай
#12

И при мен така се реши проблема - смяна на слушалката в сервиза на Емаг-а понеже беше в гаранция още.
Цитирай
#13

В България има ли такава слушалка че вече неиздържам :Х
Цитирай
#14

Здравейте, Днес си смених слушалката и всичко се оправи. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)