Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да си закупим телефона ако си имаме покана или pre-order.
#1

1. регистрирате се в http://www.gabco.org/index.php
всичко са си описали хората как трябва да го правите за това няма да го копирам там също е написано на български и все пак ако не се справите, може да им звъннете по телефона и те ще ви помогнат.
2. влизате в https://oneplus.net/de и се регистрирате ако все още не сте го направили и от там попълвате заявлението като избирате държава Германия съответно. Може и от UK но ще ви седне с 50-70 лева по-скъпо за което няма смисъл заради паудовете
3. Да си знаете Телефоните ги пращат от Англия и пътуват до Германия с DLH със стандартна пратка от 3-5 дена и като получите номер за проследяване от 1+1 влизате в габко и го описвате във вашия акаунт и вече от Германия до България пътува след 1-2 седмици зависи от разписанието на камионите и вече от акаунта си в габко следите до къде е пристигнал телефона. Пак казвам няма нужда тука да давам упътване как да се регистрирате в габко и как да попълните заявката в 1+1, защото габко доста добре са се справили хората. Аз само казвам стъпките поред който са,

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
Аксесоари
#2

Въпреки, че е написано точно и ясно в габко имам въпрос относно имената.

в габко пише

Name der Kontaktperson:
Liegat Log. ID 45119
НЕ изписвайте вашето име а само вашият ID и името на нашият представител Liegat Log.

Nachname/Zusatz/Adresszusatz:
на тези места изписвайте вашето име и ID, и името на нашия представител Miletic Bosko

При поръчката от oneplus има име и презиме

2. Billing & Shipping
Shipping Address
First name
Last name

На първото пиша Liegat Log. ID 45119, а на второто това ли трябва да напиша : Nachname/Zusatz/Adresszusatz:
на тези места изписвайте вашето име и ID, и името на нашия представител Miletic Bosko ?
Цитирай
#3

Довечера след работа ще ти кажа как беше че немския не ми е най силния език

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#4

billing и shipping адрес аз лично ги бях пуснал еднакви не е фатално та на първо име изписваш
first name: Liegat Log. ID 45119
Last name изписваш си първото и фамилното име както са ти в габко или пример: "Pesho Peshov ID 45119 Miletic Bosko"
тва всичкото в кавички избираш държавата германия и от там ти излиза ново порзорче и запълваш Bayern и мисля другото ти е ясно град и адрес.

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#5

Да само за имената се чудех останалото е ясно, благодаря Smile
Цитирай
#6

Пак заповядай и да се похвалиш когато го уредиш телефона.

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#7

Здравейте. Днес се регистрирах в Gabco но като отидох на сайта на OPO и като въведа:
first name: Liegat Log. ID 45983
Last name: Andrey Kovachev ID 45983 Miletic Bosko

и ми излиза съобщение - We're sorry, but your shipping name has exceeded the 35 character limit. Please use an abbreviated name for successful shipping.

Вие как сте се справили с този проблем?
Цитирай
#8

Намали просто символите в името. Например ID и числото ги напиши заедно и слято с фамилията ти. Ако пак не стане можеш да слееш и твоите две имена да са написани без празното место.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#9

И така не става. Дори и изцяло да махна името си пак не става...
Цитирай
#10

Здр.колеги току що ми пристигна мейл от OPO телефоните са на свободна продажба до изчерпване на количествата и ще пристигат преди 25.


Цитирай
#11

А доставката до Германия плаща ли се, плаща ли се някакво мито и самия телефон как се плаща, ако може да обясните.
Цитирай
#12

Плаща се транспорт мисля не повече от 5 или 10 евро, за мита не се плаща.

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#13

Плащаш около 17 евро за стандартна доставка до Германия и 23-4 евро ако искаш експресна! (от Експресната няма полза ... може дори да е по-бавна от стандартната!).

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#14

Колеги бърз въпрос, днес ще се опитам да закупя One-чето, има ли значение,че Billing address на картата ми ще се различава от този ,който съм задал в тяхната страница (този за Германия на Габко) ?

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#15

(2015-02-10, 09:47:58)Pharaone написа:  Колеги бърз въпрос, днес ще се опитам да закупя One-чето, има ли значение,че Billing address на картата ми ще се различава от този ,който съм задал в тяхната страница (този за Германия на Габко) ?

Не няма никакво значение. Затова ги има двете Billing & Shipping address.  Smile късмет.
Цитирай
#16

Един добър сайт:
https://www.fastcardtech.com/search.html...nePlus+One+
Цитирай
#17

определено не е добър.

OnePlus 6
OnePlus One
HTC Cha-Cha
Цитирай
#18

(2015-04-12, 10:04:24)bazu написа:  определено не е добър.

Би ли дал по-добър, моля?
Цитирай
#19

(2015-04-13, 17:01:58)kameti написа:  
(2015-04-12, 10:04:24)bazu написа:  определено не е добър.

Би ли дал по-добър, моля?

Аз съм взимал телефон  и  таблет  от  Pandawill и  всичко  беше  както трябва.   

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#20

Здравейте! Някой има ли идея дали закупуването през grabco все още е по-добрата опция или през сайта направо?
Цитирай
#21

Oneplus one вече се доставя до България за това поръчвай от сайта.Покана също не ти е необходима вече.
Цитирай
#22

Здравейте отново!
Аз си поръчах телефона на 5 май. Днеска ми се обаждат от UPS и ми разправят как имали пратка за друг човек, но тя била пренасочена към мен и АЗ трябвало да им пиша да ми пращат някакви документи, за да ми се освободи пратката. Освен това, видиш ли, пратката била на Терминал 1 !! И аз трябвало да ходя да си я взема оттам след като си платя мито върху нея и след като ми пратят документите!!

На вас такива неща случвали ли са се? И какво точно да правя?
Ако може някой да си даде мнението бързо Confused
Цитирай
#23

Не съм поръчвал от България, но не би трябвало да се случва това. Трябва да я доставят до адреса. Поне така стана с моя в Германия.
Разправяй се. Веднага пиши на съпорта им. Сигурно и за тях е ново с доставките към България. Обясни им ситуацията и виж какво ще ти кажат.
Мита на стоки в ЕС няма, как ще ти искат мито?

Choosing...
Цитирай
#24

Писах на съпорта, дано не се бавят с отговора.
А човека, който ми се обади от UPS Bulgaria ми го обясняваше това за митото. Каза ми, че понеже пратката идвала от Китай, я задържали на митницата на летището и аз ще трябва да платя мито, за да я освободя.
Цитирай
#25

Интересно. Идваха от Англия преди. Може за България да идват директно от Китай. Но това не те бърка. Ти си платил цената обявена от доставчика и няма допълнителни клаузи, че ще се дължат допълнителни такси.
Трябва да ти е пратен мейл от онеплюс с тракинг номер и данни за плащането и т.н. В него какво е описано?

Choosing...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)