Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да си закупим телефона ако си имаме покана или pre-order.
#26

Ами всъщност не са ми пращали такъв мейл. Само първият мейл за потвърждаване на поръчката :
You will receive a tracking number by email once your package ships. Orders are normally processed within 3-4 business days. You can check the status of your order by logging in at https://oneplus.net/bg/customer/account. Answers to commonly-asked questions can be found here: https://oneplus.net/bg/support.

След 2-3 дни се появи тракинг номер в акаунта ми, който водеше към линк на поръчка, която е била отказана от друг човек.
Отговориха ми от съпорта "sorry for the inconvenience, no worries " ..
Цитирай
Аксесоари
#27

Интересна история. Пиши как е завършила. Ако нещо се закучи работата, отваряй случай в пейпал и си икай парите.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#28

Добър вечер. Колко ще ми струва 64гб версия + доставката и как седи въпроса с гаранцията 12 или 24 месеца, къде се ремонтирват?Извинявам се за многото въпроси, ако вече е отговаряно на тях.
Цитирай
#29

348€+26.99€ DHL=374.99€. Идва след 2-3 дни. Обикновената поръчка с Royal Mail струва 18.99 € и пътува 2 седмици.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#30

И върху тези 370 евро тук мито, ддс ?

 
Цитирай
#31

Никакви мита и ДДС няма от Лондон дотук. Два телефона съм купувал от сайта, единия за 299, другия за 349 €, все с DHL.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#32

Колко време е гаранцията и към кого трябва да се обърна после, ако телефона има проблеми?

SONY XPERIA T CyanogenMod 12.1
Цитирай
#33

2 години е гаранцията, изпраща се, в зависимост от локацията, до техен клон. Пишеш на съпорта и от там се разбирате как да се случат нещата. Не знам за куриерските такси как стоят нещата. Мисля, че се поема от тях.

Choosing...
Цитирай
#34

(2015-05-12, 08:39:25)splendor написа:  Интересна  история.  Пиши  как  е  завършила.  Ако  нещо  се  закучи  работата,  отваряй  случай  в  пейпал и  си икай  парите.

Здравейте! 

Сори, нямах много време за ъпдейт на историята Smile и така, след като им писах много ядосано писмо, ми се отговори следното нещо : 

I am so sorry for this messed up thing.

We're pushing UPS to deliver the parcel to you ASAP.
The package you will receive actually is another customer's, since he/ she is out of reach when the package arrived, so we redirect the package to you in order to save the processing and delivery time, and make sure you can use the phone ASAP.
The tracking number and the package may be with the original customer’s information, hope you will not mind it and please help keep it secret. All items in the package are new brand, and the warranty will not be affected. Thank you for kind help and understanding.


Демек.. Осрахме се, ама ти ако може си мълчи, за да не си развалим имиджа пред хората, а иначе си вземи втора ръка техника щот сме скръндзи и не ни се дават пари за пратки..

И така, казах им аз, че няма да им развалям имиджа ако оправят мазалото с пратката. Един ден по-късно ми се обаждат UPS, обесняват ми 5 мин по телефона как трябвало да ида в офиса им, да взема някакви документи, да ида до митница и нотариус, да си платя там за тези услуги и те тогава можели да ми го доставят. Освен това било спешно, пратката стояла в митницата много и те щели да плащат глоби. 
Викам си, ОК, ще ида да видя какво искат. Отивам в офиса им, те ми връчиха един куп документи и ме пратиха да си вадя ЕОРИ номер, да сменям собственост на пратката, да ходя да им заверя пълномощно, за да освободят пратката и т.н. Разходих се до летището, извадих си номер след 1 час чакане и се прибрах бясна. Писах още един гневен мейл и след около 2 дни, те ми писаха, че са ми пратили друга пратка по DHL и тази да я оставя. След  4-5 дена телефона дойде, от кейса никва следа. Сега го чакам, бил изпратен отделно..

Само дето от цялата история си изпилих нервите, отделно не знам как раздават куриерите с такава лекота лични данни.. На този човек дето си беше поръчал телефона ми дадоха всичко, пълно име, ЕГН, адрес, номер..

Иначе телефона е страхотен ^_^
Цитирай
#35

Наистина, много досадна история. Радвам се, че си успяла да си получиш телефона. Да телефона наистина е страхотен, но се оказа, че Oneplus са мошенници и продават телефони с хардуерен проблем(фалшиво лепило на дигитайзера и оттам проблеми с тъчскрийна). Лошото в случая е, че и при новите партиди е наличен проблема и не се знае дали и при теб няма да се прояви. Главно проблема се появява в топлите дни, а при нас тепърва лятото предстои. Та ако ти се случи(недай си Боже) отваряй случай в peypal и си търси парите.
Пожелавам ти да си го ползваш със здраве и да не ти създава проблеми.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#36

Мерси, надявам се да няма проблеми ! Bu Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)