Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[РЪКОВОДСТВО] Flashtool: Flash, Root, Unlock BootLoader, и още.
#26

Ами не зная, нощес до 3 часа направих 5 неуспешни опита да даунгрейдвам до 5.1.1 и все това прозорче ми излизаше, накрая с мъка се върнах на 6.0.1. Чудя се да опитвам ли пак, но я ми кажи трябва ли при всяко флашване да инсталирам драйверите и другите неща или те от първия път вече са инсталирани във флаштул?
А май, долкото ми позволяваше да надникна на един-два пъти ми се стори, че няма българско меню при СЕ1
В прозореца преди да започне флашването ли говориш, че са тези отметки-виждам вдясно прозорче sin, а над него Wipe. Съдържанието на sin са две позиции-app log и userdata. В още по-дясното прозорче( пак sin) има много позиции и една от тях е cache. Тези три позиции ли имаш предвид да маркирам с отметки?
Цитирай
Аксесоари
#27

Трябва да има българско меню.
Маркира ли изчистване на дата?

Съдържанието на sin със Wipe - позиции-app log и userdata


Не е необходимо всеки път да инсталираш драйверите, щом един път си го направил.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#28

Направи един скрийншот на екрана на флаштуул преди да започнеш флашване и го дай тук. Там където си избрал кой фърмуер да флашнеш и с другите опции, Wipe, Exclude и т.н.
Цитирай
#29

.jpg DSC_0840.JPG Размер: 90.23 KB  Сваляния: 18
Ето Ви и скрийншот, както, доколкото ви разбирам трябва да изглежда готовият екран за стартиране, това е фърмуерът за 6.0.1 разбира се, но не е проблем да сваля 5.1.1-нали говорим за примерен екран. Снимката е може би малко неясна, но не зная как се прави скрийншот на екрана на Уиндоус. Това е просто снимка от телефона.
П.п. След като започне флашването ми излиза прозорец, че е намерен стоков FSC script и ме пита дали искам да го използвам - да или не, какво да избера?
Цитирай
#30

Отметката под Exclude/ Cache я махни.
Оставаш само тези в лявото меню Wipe.
Точно това меню Wipe визирах за 5.1.1
Маркирани под Wipe - позиции-app log и userdata

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#31

Е, да ама вече пуснах да се флашва със отметка и на Cache, какво да направя. Да видим какво ще стане най-сетне, лошо ли е, че съм отетнал и cache? Ти така ми каза в предишен пост и аз затова...
Цитирай
#32

Както и да е.
И на личното ти го пратих и предния си пост редактирах с подчертаните опции, но явно не са видени навреме.
Сподели после резултата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#33

Браво момчета, поизмъчих се доста, измъчих ви и вас, особено теб Monipeev, но вече в ръцете си ми е добрият стар телефон. Много, много ви благодаря приятели! Всичко е наред! Само да знаех как да премахна тея съобщения за системни актуализации( пу, пу да не ме стигат вече!)
Цитирай
#34

Опитай с Настройки/ Приложения /Всички - Намери апликацията Sony update centre или Update Service или нещо подобно и виж след като кликнеш на него, дали има опция за изключване / Disable.

П.п. Може да се направи и следното:
Настройки/ Приложения /Всички
Google Play Services - Маха се отметката на Известия / Notification и се рестартира устройството.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#35

Искам да кажа колко съм ви благодарен на вас момчета, и на Генерала с призрачно лице и на Monipeev, особено на него, защото сега се наслаждавам на истинските възможности на телефона си. Позволете ми това лирическо отклонение, но кой според вас ми ги изпраща тия "акули" като нотификации пак да се актуализирам. Защо е тая агресивна позиция, след като софтуера е дефектен, нещо повече, сега виждам как с 5.1.1 рутера ме застига къде, къде по-далеч, отколкото с Marshmallow. А и друго ми стана интересно, как в продължение на два месеца всеки ден проверявах за нов фикс( бях със 570), а след като се даунгрейдвах веднага ми предлохиха и фикса( 575). Още веднъж благодаря за усилията и вниманието!!!
Цитирай
#36

Излиза ти 575 защото сега си с Customized CE1. Преди си бил за друг регион.
За да не ти излиза ъпдейта там където ти каза Monipeev влез и дай Force stop.
Ще трябва след всяко рестартиране на телефона да го правиш.
Цитирай
#37

Бихте ли ми казали 5.1.1 по добре ли е като цяло и защо човечеца иска да се върне?
От 2 дена съм с Z3 Compact...
Така го взех с Marshmallow.
Общо взето чувам петела по тия човъркания/флашвания.
Има ли смисъл да се връща 5.1.1
Батерията там по добра ли е?

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)