Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какви аксесоари използвате
#26

Стъкленият протектор е идеален, пасва перфектно със заоблени краища е и въобще не се усеща, няма ръб в края на дисплея точно по-рамката е.
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги, някой може ли да сподели аксесоарите от официалния сайт за колко време и от къде пристигат. Аз ги поръчах в края на март с обикновена доставка с Royal mail и до сега нищо. А преди това телефона със същата доставка пристигна с куриер за 10 дни. 
Цитирай
#28

(2015-04-30, 21:06:39)bse07 написа:  Колеги, някой може ли да сподели аксесоарите от официалния сайт за колко време и от къде пристигат. Аз ги поръчах в края на март с обикновена доставка с Royal mail и до сега нищо. А преди това телефона със същата доставка пристигна с куриер за 10 дни. 

Не  са  ли  ти  дали  тракинг  номер към  поръчката?  Ако  си  пазарувал  с  пейпал  имаш 45 дена  гаранционен срок  за  да  отвориш  случай в случй  че  не  дойдат до  това  време  или  има  несъотвествие  с  поръчката  или нещо е  чупено.  Така, че  си  засичай  тези  дни  да не  увиснеш  после.  

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#29

Здравейте,
някой да е намирал аксесоари по нашите магазини, че не ми се занимава с поръчки? Smile
Цитирай
#30

Не мисля,  че ще  намериш  качествени аксесоари по  нашите  магазини,  но  ако  успееш  да  намериш  цената  ще  е  доста  завишена.  Какво им  е  на  поръчките?

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#31

(2015-06-26, 09:04:55)Bladyle написа:  някой да е намирал аксесоари по нашите магазини, че не ми се занимава с поръчки? Smile
От една седмица си търся подобни неща, но за друг телефон. Мога да ти кажа, че качеството е под всякаква критика, ако стоката не е маркова, а цените съответно са надути в 2-3 пъти. Нещо, което се предлага навън за 3-5 евро, тук съответно се предлага за 20-25 лв. За 30 лв., които си бях приготвил за що годен сносен калъф тук, си поръчах от Алито два различни калъфа + комплект протектори - съветвам и ти да направиш същото! Visslar

 
Цитирай
#32

Наясно че надуват цените адски много, но калъфа ми вече се разпада и не ми се чака 2+ седмици. Но пък така като гледам в повечето магазини дори не знаят за какво им говоря, така че май все пак ще е с поръчка Smile
/редактирано
Цитирай
#33

Колега,  когато отговаряш  на последния  коментар  гледай  да  не  го  цитираш(забранено  е  в  правилата  на  форума)
Този телефон  не  е толкова  известен  в  Бг,  понеже  е  китайски а  българите  са предоверчиви  към  китайските  неща. Нормално е  аксесоарите  да  са  кът.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#34

Качествени аксесуари само в Ибей или амазон Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)