Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв custom rom ползвате?
#26

Прегледах какво се предлага и от снощи съм с CloudyG3 2.1 Видях, че е излязъл "ChupaChups Rom 4.0", но той е с бутоните на Lollipop, a съм им се наситил на таблета и на стария телефон, харесват ми тия на LG.

Впечатленията ми за момента са много добри, батерията за момента се държи отлично. С повече ползване ще мога да кажа повече.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз съм с AndroidNow 8.4 и мога да кажа че засега това е наи добрия ром който съм ползвал. След него фаворит ми е Resurrection Lollipop v5.3.3, но кофтито при него е качеството на камерата и силата на звука ....все пак в този телефон звука и камерата са едни от главните му предимства а в този ром са орязани доста, но иначе теглете и двата са убийствени
Цитирай
#28

(2015-02-06, 13:47:50)kayovas написа:  Прегледах какво се предлага и от снощи съм с  CloudyG3 2.1 Видях, че е излязъл "ChupaChups Rom 4.0", но той е с бутоните на Lollipop, a съм им се наситил на таблета и на стария телефон, харесват ми тия на LG.

Впечатленията ми за момента са много добри, батерията за момента се държи отлично. С повече ползване ще мога да кажа повече.

Ами смени си ги бутоните с твои във framework-res.apк/res/drawable-xhdpi-v4

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#29

AndroidHD 9.1

LG G3 16GB Titan
Цитирай
#30

Здравейте. Сложих Androidnow 9.1, но нещо не ми допада разположението на иконите на сигнала, wifi...часовника. Има ли начин да се подредят нормално защото не откривам в настройките

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#31

От къде го сваляте Androidnow? Иначе ползвам Crashrom. С най-много екстри, които не се отразяват върху работата на телефона в лош аспект.

Nexus 5
Цитирай
#32

http://forum.androidnow.pl/threads/7604-...23-09-2014
Иска регистрация
Цитирай
#33

(2015-02-10, 11:52:55)thuggy написа:  От къде го сваляте Androidnow? Иначе ползвам Crashrom. С най-много екстри, които не се отразяват върху работата на телефона в лош аспект.

Аз от тук свалих без регистрация
https://www.androidfilehost.com/?a=show&...flid=17910

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#34

(2015-02-10, 14:03:50)rosko73 написа:  
(2015-02-10, 11:52:55)thuggy написа:  От къде го сваляте Androidnow? Иначе ползвам Crashrom. С най-много екстри, които не се отразяват върху работата на телефона в лош аспект.

Аз от тук свалих без регистрация
https://www.androidfilehost.com/?a=show&...flid=17910

По добрия вариант  Wink
Цитирай
#35

Androidnow HD 9.3 SE

https://mega.co.nz/#!J5gz2IYC!l7RZBRFagW...WlqAMwUn6s

        
Цитирай
#36

Някой колега може ли да каже как е батерията при androidnow HD 9.3?  Бихте ли споделили някакви мнения за РОМ-а като цяло. Виждам,че е един от най-ползваните. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#37

Е то 9.3 е от днеска,като цяло е един от най оптимизираните.
Цитирай
#38

(2015-02-11, 15:44:21)oxy2 написа:  Е то 9.3 е от днеска,като цяло е един от най оптимизираните.

А при предните версии как е положението? Иска ми се да пробвам някой РОМ,но как да се изразя- Да си залсужава. Иначе и от стоковия съм доволен именно и за това питам за батерията. Има ли някакви съществени разлики със сток?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#39

От снощи съм със Chupa Chups 4.1, не мога още да споделя конкретно менние, но на пръво чете ми хареса. ANHD 9.3 не ми хареса това, че иконите на сигнала и тези на ви -фи-то са от ляво. Затова го махнах. Ще споделя след няколко дни по конкретно...

        
Цитирай
#40

И аз мислех да пробвам 4.1, чакам отзиви,мисля да сменям вече AN
Цитирай
#41

Аз съм Crashrom и съм много доволен от него.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#42

Полезна програмка за тези който нямат заключване с двойно почукване или ползват друг launcher: Screen Clicker  https://copy.com/w0w1mneq3YVqHrXP
Цитирай
#43

Chupa chups4 май хаби повечко батерия,ще се връщам май пак на AN
Цитирай
#44

(2015-02-12, 12:19:05)ganchev написа:  Аз съм Crashrom и съм много доволен от него.

За съжаление няма да има повече ъпдейти за него, разработчикът се отказа, мина на OnePlus One. Много съм доволен от CloudyG3 2.1, но там бавят ъпдейта към V20H... да не би и той да се откаже? Прави ми впечатление, че неофициалната поддръжка за G3 не е толкова разнообразна и богата, дори в сравнение със стария ми Galaxy S2. Особено на стоково базираните ROM-ове.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#45

Мисля да пробвам slimrom,някой да има впечатления?
Цитирай
#46

Най-добрия ром е чистия + рут, защо ви е нещо в което някой е ровичкал, по-добър ще да е от разработчиците в гугъл що ли.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#47

(2015-02-21, 14:11:48)Ивайло69 написа:  Най-добрия ром е чистия + рут, защо ви е нещо в което някой е ровичкал, по-добър ще да е от разработчиците в гугъл що ли.

Заради:
- запис на разговорите
- пълните ефекти на времето на заключен екран
- възможността при инсталация да избера какво да се инсталира и какво не

При стоковия + рут:
- мога да си купя приложение за запис на разговорите; безплатните, които съм пробвал са пълен боклук + реклами и трябва да внимавам какво искат като достъп.
- да ровичкам, за да пусна ефектите на времето, като не виждам каква е разликата, освен че при къстъм-а го е направил човек, който разбира и не трябва да се занимавам
- ще забраня приложенията, което по същество си е пак ровичкане...

А и в двата случая разработчиците на Google имат една и съща роля; говорим за доработките от страна на LG, които са пипнати от друг човек. Освен това, XDA гарантира, че разработките са публично достъпни т.е. няма злонамереност. Спирам да ползвам всеки, който излиза от XDA, защото няма как да съм сигурен какво прави и дали не продава лична информация на спамъри, в най-добрия случай, за да "закърпи бюджета".

Въпрос на личен избор е, лично имам нужда от малко екстри и да се доближава максимално до стоковия. Smile

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#48

(2015-02-21, 14:34:58)kayovas написа:  
(2015-02-21, 14:11:48)Ивайло69 написа:  Най-добрия ром е чистия + рут, защо ви е нещо в което някой е ровичкал, по-добър ще да е от разработчиците в гугъл що ли.

Заради:
- запис на разговорите
- пълните ефекти на времето на заключен екран
- възможността при инсталация да избера какво да се инсталира и какво не

При стоковия + рут:
- мога да си купя приложение за запис на разговорите; безплатните, които съм пробвал са пълен боклук + реклами и трябва да внимавам какво искат като достъп.
- да ровичкам, за да пусна ефектите на времето, като не виждам каква е разликата, освен че при къстъм-а го е направил човек, който разбира и не трябва да се занимавам
- ще забраня приложенията, което по същество си е пак ровичкане...

А и в двата случая разработчиците на Google имат една и съща роля; говорим за доработките от страна на LG, които са пипнати от друг човек. Освен това, XDA гарантира, че разработките са публично достъпни т.е. няма злонамереност. Спирам да ползвам всеки, който излиза от XDA, защото няма как да съм сигурен какво прави и дали не продава лична информация на спамъри, в най-добрия случай, за да "закърпи бюджета".

Въпрос на личен избор е, лично имам нужда от малко екстри и да се доближава максимално до стоковия. Smile
Заради:

- запис на разговорите

- пълните ефекти на времето на заключен екран

- възможността при инсталация да избера какво да се инсталира и какво не
Е тези неща са "фасулски" и можеш да си ги добавиш за секунди, колкото до другото забрави, няма безплатен обяд, те едно ми гарантират а аз като го отворя виждам друго!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#49

(2015-02-21, 15:39:38)Ивайло69 написа:  Заради:

- запис на разговорите

- пълните ефекти на времето на заключен екран

- възможността при инсталация да избера какво да се инсталира и какво не
Е тези неща са "фасулски" и можеш да си ги добавиш за секунди, колкото до другото забрави, няма безплатен обяд, те едно ми гарантират а аз като го отворя виждам друго!!!

Може да са фасулски, но трябва да ровя за файлове, после да имам Root explorer... Не съм чак такъв ентусиаст.
Колкото до контрола, мисля, че самите разработчици достатъчно често си гледат кода един на друг, за да го използват в своите ROM-oве, и, ако някой се опитва да прави мизерии, бързо ще лъсне. Ако имаш конкретни доказателства, можеш да споделиш. Wink

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#50

Този cm12 май си папа доволно батерия,друг чист и горе долу стабилен ром знае ли някой.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)