Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв custom rom ползвате?
#76

(2015-03-26, 13:08:50)oxy2 написа:  За мен най добрия все още е androidnow

+1

        
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-03-26, 13:08:50)oxy2 написа:  За мен най добрия все още е androidnow

Съгласен. 9.4 поне на мен ми дърпа малко повече от батерията. Версия 10 пък  е съкратил малко от къстъм приложенията. Така че се върнах на 9.1 и съм щастлив Smile

LG V30
Цитирай
#78

Аз съм с 10 и съм по доволен в срвнение с 9.х,обаче за приложеният не знам.фенерчето и 2g-3g тогълите са ми много функционални
Цитирай
#79

И аз съм с 10 ANHD и съм много доволен, батерията е направо песен

        
Цитирай
#80

(2015-03-27, 11:49:06)nnenno написа:  И аз съм с 10 ANHD и съм много доволен, батерията е направо песен
Иконите на сигнала и wifi -то отляво ли са?

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#81

(2015-03-27, 21:03:47)rosko73 написа:  
(2015-03-27, 11:49:06)nnenno написа:  И аз съм с 10 ANHD и съм много доволен, батерията е направо песен
Иконите на сигнала и wifi -то отляво ли са?

Пита те при инсталиране къде да са.
Цитирай
#82

Не мога да се регистрирам в този техният сайт и да го дръпна....Има ли алтернативен доунлоад на последната версия на този ром-androidHD?
Цитирай
#83

https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934544907
Пробвай тука Smile
Цитирай
#84

Cloudy G3 2.2 Android 5.0
Цитирай
#85

С последната версия на Android HD G3 10.2 SE

[Изображение: 5YUlCKQ.png]

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#86

(2015-02-25, 14:02:58)Ивайло69 написа:  
(2015-02-25, 13:25:23)tda написа:  @Ивайло69 Колега можеш ли да дадеш списък с приложенията,които трябва да се махнат(т.е. които ти махаш) и това не би навредило на функционалността на сток софта? Също така и приложенията,които замразяваш. С каква програма действаш и как най-лесно да процедираме при  премахването на приложенията. Мисля,че би било полезно за доста потребители. Аз също предпочитам сток с руут и да махна излишната боза. Big Grin

Eто тук има списък какво може да се махне, какво може, но не е желателно ако ще използваш дадени функции и т.н. Използвам Root Explorer, трия папките с ненужни приложения, правя ресет и замразявам например ConfigUpdater/BackupRestoreConfirmation/SharedStorageBackup/LicenseProvider(тези не трябва да се махат защото ако се наложи ресет няма да тръгне рома, но може да се замразят спокойно, ползват много ресурси)/PrintSpooler, има около десетина процеса които се виждат с Lucky Patcher и се замразяват но не мога да ти кажа точните имена без телефон. За спиране на стартиране на процеси и приложения ползвам System Tuner Pro, многофункционална програма с много възможности.
Чети внимателно дадено приложение което може да се махне за какво служи, може да ти трябва за нещо което ползваш - пример - LGLIA - нужно е ако ползваш текст линк (приложение с което при копиране на текст в дадена страница в интернет можеш да го пратиш директно на мейл, смс или да търсиш директно в гугъл), ако не ползваш тази функция махаш спокойно.
Давай смело и ако има нещо питай, ще се получи.
Имам чувството, че след руут-а живота на батерията зазля (сток 5.0) (и представянето по бенчмарк падна). Повечето от бозата съм деинсталирал, google books,news,music,mccafe, блокирал съм авто-стартирашите приложения с clean master(вероятно въобще не е най-удачното за целта). Мисля, че на форума е нужна една тема какво, как, защо се маха и блокира с наличен руут достъп. Ако има такава, извинявам се, че не съм можал да я открия, моля за линк. И последно, май това е грешното място за такъв request.
(днешното поколение не разбира руски)

Smile
Цитирай
#87

Като за начало махни този clean master. Виж няколко дни как ще е положението без него.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#88

Някой знае ли откъде може да се намери последната версия на AndroidNow HD ?

Xiaomi 12
Цитирай
#89
Smile 

(2015-04-22, 15:11:53)stiix написа:  Някой знае ли откъде може да се намери последната версия на AndroidNow HD ?

Ето това е темата на рома http://forum.androidnow.pl/threads/10278...i-Lollipop
 Достъпен е 10.2  Разработчика е малко ексцентричен Smile . Имаше и 10.3 ама  всеки който иска да го изтегли трябваше да му пише на лично, и той щял да прецени на кого да даде паролата на зипа. Сега разработва версия 11. Когато е готов да видим под какво условие ще може да го изтеглим този път Smile

LG V30
Цитирай
#90

Абе и аз го четох това....егати дръпнатата мадама Wink Остава само да се надяваме Smile

Xiaomi 12
Цитирай
#91

Севънчо е истинска драма куин! Big Grin Жалко че няма повече читави ROM-ове, базирани на стоковия, за G3. Много постна работа! Sad От друга страна, повече от доволен съм от стоковия и от LG UX

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#92

(2015-04-22, 15:11:53)stiix написа:  Някой знае ли откъд е може да се намери последната версия на AndroidNow HD ?
Ако 10.3 е последния пробвай от тук. https://mega.co.nz/#!YFpUyBwZ!ELuvzRiEkt...tI0qanjG64

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#93

Blisspop има 5.1.1 официална версия, изпробвах го и върви безпроблемно, нямам наблюдения върху батерията понеже го ръчках само за тест.
За мен е прекалено много като customisation и мисля да се придържам към cm 12 и да чакам по-стабилен 12.1.
Линк към blisspop 5.1.1
http://downloads.blissroms.com/BlissPop/Official/d855/

Edit: Батерията е ужас, по-малко от 3 часа SOT, при употреба на която съм получавал 5+ часа с stock.
Цитирай
#94

Здравейте, колеги. Доволни ли сте от AndroidNow HD 10.3?Чудя се дали да мина на него от CloudyG3 2.2?Има ли смисъл да се занимавам?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#95

(2015-05-02, 19:49:40)ganchev написа:  Здравейте, колеги. Доволни ли сте от AndroidNow HD 10.3?Чудя се дали да мина на него от CloudyG3 2.2?Има ли смисъл да се занимавам?
Аз минах от CloudyG3 2.2 на AndroidNow HD 10.3 преди седмица. Разлика в батерията не намирам. Като цяло ми допада как изглеждат иконите в падащото меню, възможността за смяна между режимите 2g и 3g и фенерчето. При включване към зарядното има едно леко забавяне преди да почне да зарежда, но това съм го забелязвал и при някоя от предишните версии не се сещам точно коя. Не е болка. За сега оставам с този. Smile

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#96

Роско ,благодаря.Искам само да ми кажеш колко свободна рам имаш с него?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#97

Колеги, дайте линк за AndroidNow HD 10.3 или ако може някой да го качи някаде, защото последния линк в Мега-та вече не е активен.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#98

Ето заповядай колега - https://mega.co.nz/#!xN9jFSAK!ELuvzRiEkt...tI0qanjG64

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#99

(2015-05-03, 13:54:00)ganchev написа:  Роско ,благодаря.Искам само да ми кажеш колко свободна рам имаш с него?
Ползвам Go Launcher и там показва: памет 1.98G/2.79G. Значи около 800мб свободни към момента. Замразил съм 18 системни приложения, а с greenify съм хибернирал доста от потребителските които не ползвам ежедневно. 

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

800 е и при по малкия вариант
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)