Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с sd card
#1

Проблема е че след като поставя, сд картата постоянно някъде през 10-15 минути ми изписва,че картата е готова за използване и ми дава кое да бъде по подразбиране диск или сд,каквото и да дам съобщението пак излиза. Някаква настройка ли трябва да направя слагах рестарт и заводски нищо не става.Alcatel one touch idol 2.
Цитирай
Аксесоари
#2

ivochoici написа:Проблема е че след като поставя, сд картата постоянно някъде през 10-15 минути ми изписва,че картата е готова за използване и ми дава кое да бъде по подразбиране диск или сд,каквото и да дам съобщението пак излиза. Някаква настройка ли трябва да направя слагах рестарт и заводски нищо не става.Alcatel one touch idol 2.
Форматира ли картата под FAT32?
Цитирай
#3

картат беше на стария ми телефон нтс, никакъв проблем. Да при поставянето я форматирах първо на компа а после и от телефона на fat32, нищо все така ми изписва. Няма точно определено време някой път през 15мин. друг път през 2-3 часа, постоянно му задавам един път данни по подразбиране да се записват на диска друг път на картата, а това постоянно ме пита, кво да прави.
Цитирай
#4

(2014-12-01, 14:30:29)ivochoici написа:  картат беше на стария ми телефон нтс, никакъв проблем. Да при поставянето я форматирах първо на компа а после и от телефона на fat32, нищо все така ми изписва. Няма точно определено време някой път през 15мин. друг път през 2-3 часа, постоянно му задавам един път данни по подразбиране да се записват на диска друг път на картата, а това постоянно ме пита, кво да прави.

И при мен постоянно ми казва,че е премахната после ,че е готова при което се светва екрана и за 1 денонощие ми скапва цялата бат.Направо се побърках с този тел.няма ли някой,който знае решение на проблема?
Цитирай
#5

и аз имам този проблем някой справи ли се със проблема
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)