Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G спиране на втория микрофон
#1

Здравейте,

Може ли изобщо да се спре втория микрофон, защото имам проблем при разговор, чуват ме, но в един момент става мн тихо след някво време се оправя...

Имаше функция на samsung s2 нещо от сорта на noice canceling microphone, която се спираше единия и там такъв проблем изчезваше да не се бъркат 2та микрофона и тн.

Мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай като вземат да не те чуват да намалиш звука (странно нали) и после да го увеличиш...

На жена ми съм го оправил с програмка дето намалява звука като се отвори линията и след половин секунда го увеличава отново.

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
#3

Коя е програмката, колега ?

А няма ли наистина опцията за директно спиране на микрофона ?
Цитирай
#4

Automagic Automation.

На 4pda.ru я има "евтино"...

Това е проблем на андроид, не на Moto G. Има го и със самсунг и др.

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
#5

Може ли да споделиш, каква точно е опцията и трябва ли да е рутнат ?

Благодаря
Цитирай
#6

Не трябва да е рутнат.

Файл : Automagic.Premium_v1.23.0.b.42.crk_VegasRomeo.apk
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=dd867dfff9

Ето ти линк с описание за скрипта за Automagic*Automation:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2355891

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
#7

Колега можеш ли да кашиш файла пак в dox.bg и аз имам съшия пробелм. От няколко дена като се обадя на някой или той ми се обади не ме чуват като говоря само едвам едвам ме чуват много тихо. Телефона е с Lolipop 5.1
Дори сега единия от телефоните го флашнах от Lolipop на Кitkat 4.4.4 

и пробвах и това 

 Now on your System Settings, select Developer Options.

Tap the “Select Runtime” option, and select “Use Dalvik”.

(Note: The Runtime your phone uses will already be highlighted)

 You will be prompted to reboot the phone. Do so.


но дори като се използва  “Use Dalvik” пак същия проблем едвам едвам се долавя някакъв гас като говоря на някой по телефона.  На Speaker като се пусне ме чуват отлично ....

И така единия телефон е на Кitkat 4.4.4   другия на  Lolipop 5.1   но и двата не стават за говорене  по телефона освен ако не използвам speaker-a или hands free слушалките.
Не знам какво да ги правя вече  Bu Bu Bu Bu Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)