Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчайте Custom ROM и Kernel
#1

Препоръчайте Custom ROM и Kernel подходящ за Gaming можеби лек клок и със добър живот на батерията. Мерси предварително!

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай
Аксесоари
#2

За кернел ти препоръчвам Hell's Doctor #3
А за ром аз лично ползвам портнатата версия на lollipop-a от хда и съм много доволен!

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#3

Аз бях по - доволен от Махди с неговия си кернел

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

icaka2001 написа:За кернел ти препоръчвам Hell's Doctor #3
А за ром аз лично ползвам портнатата версия на lollipop-a от хда и съм много доволен!
Като го взема телефона ще реша, сега мога само да гадая кой е по-хубав Smile

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай
#5

Не знам дали е правилната тема, но да попитам франко кернел с кой мениджър се управлява? Big Grin
Цитирай
#6

Това е официалното приложение на franco. Има и безплатна версия, с по-малко възможности естествено.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#7

(2015-02-03, 21:21:43)[15]Peshew написа:  Това е официалното приложение на franco. Има и безплатна версия, с по-малко възможности естествено.

Ами аз ползвам безплатната версия, но там на настройки няма никой толкова ли е ограничена.. Big Grin
Цитирай
#8

Trickstermod не трябва да има проблеми,пробвал ли си
Цитирай
#9

(2015-02-05, 10:03:54)oxy2 написа:  Trickstermod не трябва да има проблеми,пробвал ли си

Сега ще го пробвам Smile 
Цитирай
#10

Приятели препоръчайте ми много хубав kernel.Сега съм със 4,4,4 сток киткат  и hellsdoctor r25,но нещо не ми допада как държи батерията.Ако може да ми препоръчате нещо стабилно и линк ако може да дадете, че съм скаран с xda-foruma, трудно се оправям с него Big Grin 

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#11

(2015-02-05, 19:43:51)danito987 написа:  Приятели препоръчайте ми много хубав kernel.Сега съм със 4,4,4 сток киткат  и hellsdoctor r25,но нещо не ми допада как държи батерията.Ако може да ми препоръчате нещо стабилно и линк ако може да дадете, че съм скаран с xda-foruma, трудно се оправям с него Big Grin 

Пробвай франко - https://play.google.com/store/apps/detai...free&hl=en
Успех.
Цитирай
#12

(2015-02-06, 11:30:19)bobi_kz написа:  
(2015-02-05, 19:43:51)danito987 написа:  Приятели препоръчайте ми много хубав kernel.Сега съм със 4,4,4 сток киткат  и hellsdoctor r25,но нещо не ми допада как държи батерията.Ако може да ми препоръчате нещо стабилно и линк ако може да дадете, че съм скаран с xda-foruma, трудно се оправям с него Big Grin 

Пробвай франко - https://play.google.com/store/apps/detai...free&hl=en
Успех.

Това приложение ще флашне ли ядро?!?
Цитирай
#13

Рутнах си телефона и сега търся програми от Маркета, с които да го персонализирам.Препоръчайте нещо.Да уточня за Нексус-а става въпрос и е с последната версия 5.0.1
Цитирай
#14

XenonHD има ли някакви custom feature-и? Гледам в xda но нищо не са написали.

Nexus 4 Stock.
Цитирай
#15

колеги споделете къстъм ром който е най близък до сток и стабилен
Цитирай
#16

Колеги, с 5.1.1 съм, но имам проблем с телефона - заспива... искам да му сменя ром-а, защото само това не съм пробвал като решение на проблема. Бях с франко кернел и пак заспиваше така тъпо. Сега мисля направо да сложа някакъв др. ром. Препоръчайте ми някой добър.

Поздрави Smile

Google Nexus 4, Android L 5.1.1
Цитирай
#17

какво разбираш под заспиване? ако говориш за проблема при който не иска да светне дисплея, освен ако не задържиш бутона за изключване за доста време, че да се рестартира телефона, имам решение. преди време, след lollipop-а и моя започна да прави този проблем, и за това си направих извода, че може да е от постоянното слушане на ok, google. за това влязох в настройките на google now / google now launcher и направих така, че да слуша за оk, google само от началния екран, а не при Lockscreen или в другите приложения. демек оставих само първата опция включена. от тогава не ми е направило тази мизерия нито веднъж. за това предполагам, че това е решението и има логика защото е някакъв процес, който работи постоянно. и в случея щом е включен да слуша от Lockscreen, за това може и да става това замръзване докато е заключен телефона. ако си с тоя launcher и проблема ти е този, пробвай да направиш това и виж дали ще се оправи Smile
Цитирай
#18

(2015-06-20, 13:29:50)yo_asakura написа:  какво разбираш под заспиване? ако говориш за проблема при който не иска да светне дисплея, освен ако не задържиш бутона за изключване за доста време, че да се рестартира телефона, имам решение. преди време, след lollipop-а и моя започна да прави този проблем, и за това си направих извода, че може да е от постоянното слушане на ok, google. за това влязох в настройките на google now / google now launcher и направих така, че да слуша за оk, google само от началния екран, а не при Lockscreen или в другите приложения. демек оставих само първата опция включена. от тогава не ми е направило тази мизерия нито веднъж. за това предполагам, че това е решението и има логика защото е някакъв процес, който работи постоянно. и в случея щом е включен да слуша от Lockscreen, за това може и да става това замръзване докато е заключен телефона. ако си с тоя launcher и проблема ти е този, пробвай да направиш това и виж дали ще се оправи Smile

Писах ти на лс. Smile

Google Nexus 4, Android L 5.1.1
Цитирай
#19

И все пак препоръчайте някой изпитан ром + кернел Smile

Google Nexus 4, Android L 5.1.1
Цитирай
#20

Аз бях много доволен с Mahdi ром и стоков кернел. (:

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#21

(2015-07-05, 23:06:14)[15]Peshew написа:  Аз бях много доволен с Mahdi ром и стоков кернел. (:

Колега от къде мога да си изтегля махди ром мисля да си флашна рома може ли линк Smile

Google Nexus 4, Android L 5.1.1
Цитирай
#22

Колеги кажете някой стабилен ром и ядро за MM много ми се иаска да пробвам шестицата
Цитирай
#23

В момента съм с тази комбинация. Телефона лети.

6.0.1_ Chroma 02/03/2016
KERNEL Quanta - V10 [09/12/15]



Цитирай
#24

Взех си Нексуската и съм много доволен като за под 200лв втора ръка. От перформънс съм доволен ама Батерията въпреки, че е прилична, ако мога да извлека малко повече без да губя перформънс с някоя стабилна комбинация РОМ и Кернел ще е супер. Рома единственото да е максимално близо до чистия андроид или някой подобрен Стоков ще е перфектно... Някъв TUT нещо,ако има някъде в XDA да постнете, че идвам от друга марка дето беше доста лесно
Цитирай
#25

Ползвай кернел Hellscore Hells Doctor беше доста добър .

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)