Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

актуализация на софтуера
#1

Искам да си актуализирам софтуера.Влизам в настройките обаче ми дава, че няма. Преди време ми излезна съобщение, че има актуализация обаче я спрях.

ПС телефона е samsung galaxy s duos
Цитирай
Аксесоари
#2

vandervieira написа:Искам да си актуализирам софтуера.Влизам в настройките обаче ми дава, че няма. Преди време ми излезна съобщение, че има актуализация обаче я спрях.

ПС телефона е samsung galaxy s duos
Атуализирането на ОС се прави само от производителя.
Цитирай
#3

Да не би да си го рутнал и за това да ти казва, че нямаш?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

rado__8 написа:Да не би да си го рутнал и за това да ти казва, че нямаш?
не съм го руутвал
Цитирай
#5

Преинсталирай си го с Odin.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Здравейте, искам да попитам за причината, поради която ми излиза следното....
Цитирай
#7

(2014-12-03, 20:31:57),vandervieira написа:  Искам да си актуализирам софтуера.Влизам в настройките обаче ми дава, че няма. Преди време ми излезна съобщение, че има актуализация обаче я спрях.

ПС телефона е samsung galaxy s duos

Такова животно, като официален ъпдейт(актуализация) за GSM_GT_S7562_S_Duos(IMM76I) от годината на производството му 2012-та до сега не се е появявало, няма и да се появи, защото модулите на хадуера му работят коректно единствено и само с версия 4.0.4. за Андроид. Появяват се разните му там версии на Jellybean, Kitkat и Lollipop във форума на xda-developers.com, но нито една от тях не работи пълноценно и коректно със всичките модули на телефона. Единствено добре се представя Цианоген мод-а на Чарли, но той си е версия 4.0.4-Cream Sandwich:
 http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2525085
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)