Оценете темата:
  • 20 гласа - средно 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S5 (SM-G900F) Android 5.0 Lollipop
#26

тези които са го сложили да дадат некви скрийн шот да видим за кво иде реч и да кажат как се държи тел , и на мен като че ли не ми се бърза макар че много искам да сложа близалката

Samsung Galaxy S5 G900F White Lolipop 5.0
Цитирай
Аксесоари
#27

benjamin написа:тези които са го сложили да дадат некви скрийн шот да видим за кво иде реч и да кажат как се държи тел , и на мен като че ли не ми се бърза макар че много искам да сложа близалката

Скрийн шотове колкото искаш има. Пишеш в Google Galaxy S5 lollipop и ги получаваш в изобилие. Другия вариянт е http://www.sammobile.com/2014/12/04/sams...op-update/

Samsung Galaxy S22 Green
Цитирай
#28

Здравейте искам да попитам ако сега сложа полския ROM и след това отново го сменя с Теленорския когато се появи официално ще се смени ли и продуктовия код на БГ.
Цитирай
#29

Колеги от излизането му до момента при мен забелязах
1. Кофти е поне за мен бялото , но то е въпрос на вкус.
2.Някой уинджети на програми не ми бачкат ,сигурно заради това че още не са пригодени за 5.0.
3. Adobe Flash Player не работи защото още няма кракната за 5.0
4.Батерията ми пада по бързо или на мен така ми се струва.
абе за сега мераклиите може да пробват но който е доволен от 4.4.2 да си остане и да не бърза докато не излязат някой и друг абдейт на 5.0
Цитирай
#30

rokovo написа:Колеги от излизането му до момента при мен забелязах
1. Кофти е поне за мен бялото , но то е въпрос на вкус.
2.Някой уинджети на програми не ми бачкат ,сигурно заради това че още не са пригодени за 5.0.
3. Adobe Flash Player не работи защото още няма кракната за 5.0
4.Батерията ми пада по бързо или на мен така ми се струва.
абе за сега мераклиите може да пробват но който е доволен от 4.4.2 да си остане и да не бърза докато не излязат някой и друг абдейт на 5.0

За сега има добри отзиви в XDA, но се споменава и на места, че батерията е малко по-зле. Направи ли Full Wipe преди и след ъпдейта и формат на вътрешната памет? Аз се въздържам да го запращам към телефона, че нямам свободно време да си играя да качвам всичко на ново :coffee:

Samsung Galaxy S22 Green
Цитирай
#31

Добре в 11 и 30 часа имах 64 процента батерия след като инсталирах 5.0 а в 15 и 10 вече имам 14 процента батерия пък не съм го ползвал изобщо/Как е възможно това :mad:
Цитирай
#32

Е така е Колега като бързаме и аз за това констатирах но който се е минал, минал дано има по скоро някоя поправка на 5.0.
Цитирай
#33

Да разбирам ли,че не можем да се върнем към оригиналния фирмуер :rofl:
Цитирай
#34

А Добър ден. Винаги е било така. Официално като се пусне телефона винаги е пипнат. След това ъпдейтите са прибарзани и недоизпипани. До Март поне не бих рискувал с ъпдейт.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#35

masterchy написа:Да разбирам ли,че не можем да се върнем към оригиналния фирмуер :rofl:
Може да се върнем към 4.4.2! Пичовете в XDA са пробвали и пишат, че може! Стъпките са следните:
1- Wiped system with the option in cwm ( clean for install a new rom )
2- Restore my backup ( After restoring don't open the phone )
3- Reboot to download mode and flash modem and bootloader ( must be the same baseband with the backup )







Цитирай
#36

Ако съдим по предишни събития пускат за Полша новата версия и го правят като тест. Ако има някакви оплаквания, а то винаги има, оправят го и пускат за останалите региони.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#37

STUFFF написа:Ако съдим по предишни събития пускат за Полша новата версия и го правят като тест. Ако има някакви оплаквания, а то винаги има, оправят го и пускат за останалите региони.
Може би за това няма никакъв интерес от custom разработчиците в XDA все още...







Цитирай
#38

Батерията е зле .много лаг и краш !!!!все пак идеята много ми допада след един два ъпдейта ще е супер.Нотификациите са СУПЕР !!!!
Цитирай
#39

С два пълни уайпа - преди и след инсталацията, при мен няма нито лаг, нито краш. Друг ми е проблема - не мога да го руутна :wall: Пробвах различни методи, уж се получи, почнах да трия ненужните ми приложения с System app remover pro и след малко ми изписа, че нямам руут права :facepalm: Някой, ако има идея как да руутна "близалката", да помага, моля!







Цитирай
#40

Здравейте дали може едно кратко ръководство как се прави, и някой да каже какво представлява уайпа и кога трябва дабъде направен преди да сложим 5.0 или след като го качим или и преди и след?

Мерсимного, ще се радвам да отговори някой. :cheers:
Цитирай
#41

krasigarchev написа:Здравейте дали може едно кратко ръководство как се прави, и някой да каже какво представлява уайпа и кога трябва дабъде направен преди да сложим 5.0 или след като го качим или и преди и след?

Мерсимного, ще се радвам да отговори някой. :cheers:


40 поста и те домързя да ги прочетеш...
15 и 39 ще ти свършат работа

но ако и това не ти помогне - ПО ДОБРЕ НЕ ПИПАЙ АКО НЕ РАЗБИРАШ

Не ме разбирай погрешно и не се сърди, ще ти спести много мъка след това, ако не пипаш без да знаеш...
Ако наистина искаш помощ, има цяла тема за новаците в андроид - ще ти помогне доста

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#42

В момента стигнах до там че ОДИН не ми разпознава телефона.
Один е версия 3.09 избирам АП след което посочвам разархивирания РОМ след това изчаквам понеже леко се замисля, вкарвам телефона в даунлоуд мод включвам го към компа и не ми светка синята ивица над ИД:КОМ

МЕРСИ
Цитирай
#43

CStoikov написа:С два пълни уайпа - преди и след инсталацията, при мен няма нито лаг, нито краш. Друг ми е проблема - не мога да го руутна :wall: Пробвах различни методи, уж се получи, почнах да трия ненужните ми приложения с System app remover pro и след малко ми изписа, че нямам руут права :facepalm: Някой, ако има идея как да руутна "близалката", да помага, моля!
Зареждаш в Odin 309 в AP >> http://download.chainfire.eu/397/CF-Root...mg900f.zip

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#44

rado__8 написа:
CStoikov написа:С два пълни уайпа - преди и след инсталацията, при мен няма нито лаг, нито краш. Друг ми е проблема - не мога да го руутна :wall: Пробвах различни методи, уж се получи, почнах да трия ненужните ми приложения с System app remover pro и след малко ми изписа, че нямам руут права :facepalm: Някой, ако има идея как да руутна "близалката", да помага, моля!
Зареждаш в Odin 309 в AP >> http://download.chainfire.eu/397/CF-Root...mg900f.zip
Пробвах и това, братле, но след флаша, телефона влиза в буутлуп и като пробвах да уайпна кеша, установих,
че е изчезнало рикавъри-то :facepalm: Флашвам рикавъри - губи се руута! През рикавъри флашвам ъпдейта на SuperSu v.2.37 и телефона умира - върти около 5 минути на логото и изписва "систем не стартира - изчакване или спиране?" И каквото и да избера, пак същото от начало :facepalm: :facepalm: Омагьосан кръг! Над 20 флаша направих от събота до сега и не се получава...







Цитирай
#45

Направих всичко както трябва и вече имам инсталиран 5.0 Лолипоп, интересува ме някой имал ли е проблеми с крашфане на Фейсбук...
Инсталирани приложения

-Фенерче
-Electric circuit
-AALinq
-Massenger
-Viber
-Zedge
-Clean Master
Някой някаква идея Devil

P.S.

-Zedge също ми крашна преди мъничко.
Цитирай
#46

CStoikov написа:
rado__8 написа:
CStoikov написа:С два пълни уайпа - преди и след инсталацията, при мен няма нито лаг, нито краш. Друг ми е проблема - не мога да го руутна :wall: Пробвах различни методи, уж се получи, почнах да трия ненужните ми приложения с System app remover pro и след малко ми изписа, че нямам руут права :facepalm: Някой, ако има идея как да руутна "близалката", да помага, моля!
Зареждаш в Odin 309 в AP >> http://download.chainfire.eu/397/CF-Root...mg900f.zip
Пробвах и това, братле, но след флаша, телефона влиза в буутлуп и като пробвах да уайпна кеша, установих,
че е изчезнало рикавъри-то :facepalm: Флашвам рикавъри - губи се руута! През рикавъри флашвам ъпдейта на SuperSu v.2.37 и телефона умира - върти около 5 минути на логото и изписва "систем не стартира - изчакване или спиране?" И каквото и да избера, пак същото от начало :facepalm: :facepalm: Омагьосан кръг! Над 20 флаша направих от събота до сега и не се получава...

Приятел сиг ли си че флашваш с Odin 3.09 щото при 1.85 ми направи същия гаф като твоя ?

S5
Цитирай
#47

CStoikov написа:Пробвах и това, братле, но след флаша, телефона влиза в буутлуп и като пробвах да уайпна кеша, установих,
че е изчезнало рикавъри-то :facepalm: Флашвам рикавъри - губи се руута! През рикавъри флашвам ъпдейта на SuperSu v.2.37 и телефона умира - върти около 5 минути на логото и изписва "систем не стартира - изчакване или спиране?" И каквото и да избера, пак същото от начало :facepalm: :facepalm: Омагьосан кръг! Над 20 флаша направих от събота до сега и не се получава...
Явно ще трябва да изчакаш малко...и аз не намирам нищо макар, че бях ти дал линк от guide за S5 Lollipop...но трябваше да те предупредя, че не съм го пробвал лично. Най-много две седмици и ще има Cf Autoroot.

Ето от тук има тема, но май от нея ти дадох линка >> http://www.ibtimes.co.uk/root-galaxy-s5-...ot-1478356


bazhlekov написа:Приятел сиг ли си че флашваш с Odin 3.09 щото при 1.85 ми направи същия гаф като твоя ?
А ти рутнат ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#48

Не съм root-нал

S5
Цитирай
#49

Явно ще се чака момчета...

Знам какво е да си свикнал на свободата при рутнати устройства и да чакаш... Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#50

Е ти ся последно със S5 ли си или ноута

S5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)