Оценете темата:
  • 20 гласа - средно 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S5 (SM-G900F) Android 5.0 Lollipop
#51

Подписа ми е актуален и не съм и намеквал даже, че имам S5 .

Съчувствам на колегата , че не може да му се радва пълноценно до момента.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#52

rado__8 написа:Подписа ми е актуален и не съм и намеквал даже, че имам S5 .

Съчувствам на колегата , че не може да му се радва пълноценно до момента.
Мдаа, за съжаление, ще се чака. Най-много ми липсват adblock-арите и че не мога да пиша на външната памет!
Иначе "близалката" не е кой знае какво повече от 4.4.2 - след целия шум по обявяването й, очаквах по-силно "уау" да излезе от устата ми...







Цитирай
#53

Подледния ъпдейт на фейсбук крашва. По старата версия си работи.
Цитирай
#54

Някой може ли да даде линк за по-стара версия на фейсбук, че и при мен крашва...
Цитирай
#55

Добре бе хора..не се ли научихте, че полският андроид който излиза винаги първи е пълен с бъгове. И пак го слагате и пак се оплаквате... Huh

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#56

XPls7 написа:Някой може ли да даде линк за по-стара версия на фейсбук, че и при мен крашва...
Изтегли си blackmart и сложи фб от там Wink
Цитирай
#57

XPls7 написа:Някой може ли да даде линк за по-стара версия на фейсбук, че и при мен крашва...
От тук и после кажи коя работи >> http://facebook.en.uptodown.com/android/old

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#58

http://4pda.ru/forum/dl/post/5239712/Fac....28.14.apk при мене работи с тази версия
Цитирай
#59

tozarat написа:
XPls7 написа:Някой може ли да даде линк за по-стара версия на фейсбук, че и при мен крашва...
Изтегли си blackmart и сложи фб от там Wink
При мен нещо се развали Blackmart-a. Като напиша нещо го търси и си стои на Loading Huh Пробвах с 3G, няколко WIFI мрежи, но все същото. Само при мен ли е така? Извинете за малко off-topic-a Smile

[Изображение: G6HYac9.jpg]

I love rock/metal/pop but don't mind any other music genre except чалга...that thing sux
I also love cars

PS I'm friendly
Цитирай
#60

Това е от програмата

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#61

Здравейте,колеги!
Вчера флашнах близалката и съм изключително  доволен до момента с изключение само на едно нещо.Мобилните данни не работят,отгоре си излиза H+,но всеки път когато опитам да отворя някой сайт (независимо от браузъра) ми дава или Forbidden или просто излиза че няма връзка с мрежа.
Чудех се дали някой друг изпитва същия проблем?

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#62

Изчисти APN настройките и ги въведи пак Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#63

Опитах.Изтрих ги и после Reset to Defaults
Не оправи проблема :/


Update:
Оказа се че като цяло ми липсват настройките за Интернет в APN.Добре че в сайта на Виваком ги има. Christmas
Извинявам се за излишния спам Tooth Rolleyes

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#64

dani2192 написа:Опитах.Изтрих ги и после Reset to Defaults
Не оправи проблема :/
Просто влез в менюто на сим картата и си изпрати смс за конфигурация или се обади на оператора да ти прати настройки. При мен така се оправи Wink
Цитирай
#65

Някой може ли да ми каже като излезе бг ъпдейта на лолипоп коя от четирите версии да изтегля за свободно закупен апарат от мовен. Bgl или вивакомския понеже съм на виваком ?
Цитирай
#66

Мерси много за помощта! Dance
Съвсем бях изключил,мислех че WAP се отнася за настройките на Интернета. Big Grin

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#67

tozarat написа:Някой може ли да ми каже като излезе бг ъпдейта на лолипоп коя от четирите версии да изтегля за свободно закупен апарат от мовен. Bgl или вивакомския понеже съм на виваком ?

Няма абсолютно никакво значение.Ако ти дойде ОТА ъпдейт,така или иначе ще е с вивателския ром

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#68

Пропуснах да кажа че сега сложих 5ца полски ром и искам като излезе бг да сложа него
Цитирай
#69

Еми следиш тук или в sammobile-то и като излезе "близалката" за България го флашваш с Один.А дали ще сложиш за виваком,мтел,глобул или общия за България няма значение.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#70

Няма значение кой софтуер слагаш, телефона няма да се заключи...или отключи.

Е има малки изключения за някои модели, но този не е така Smile

Разликите са включването на на рекламни и системни приложения в софтуера за операторите и много често при сглобяване на img файла да има бъгчета...за това има разлика в софтуерите на различни оператора Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#71

Мерси за изчерпателния отговор. Дълго време ползах само iphone докато не преминах в отбора на андроид. Адмирации за отношението към незнаещите. В bgiphone докато попиташ яхват метлите хихи.
Извинете за спама.
Цитирай
#72

Този лолипоп, мтел пуснали ли са го?
Цитирай
#73

Моя го взех от мтел и нямам още;]

iPhone 6  // Galaxy tab s 10.5
Цитирай
#74

И да са ще е алфа версия,което значи,че не е разработена,не са изказани наблюдения и не са изчистени бъговете при различните телефони.Което значи,че само ще съжалявате (доколкото виждам из форума) ,че сте го сложили и после ще искате съвет как да се "върнете" към КитКат-а и дали ще загубите рут,имей,програми и прочие.Така,че първо четете 1-воначалните впечатления на хората и тогава действайте,използвайте Youtube,там има много информация относно всякакви телефони (за разлика от vbox7).И на последно място не мислете толкова за телефона,той е 1 вещ,не робувайте на някакви си вещи има и по-важни неща.Другото го има и в МОЛ-а както се казва .Поздрави.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#75

Днес сложих близалката и веднага ми излезе ъпдейт 350мб сложих и него и нямам проблеми с приложенията.На мен ми допадат промените и пи се струва бързо телефончето ще направя цикъл на батерията и ще споделя отзиви Christmas

iPhone 6  // Galaxy tab s 10.5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)