Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Small Ants Intelligent Camera
#26

Xiaomi са за убиване! Как може да са го направили толкова сложно и неразбираемо... Big Grin Според теб, не е ли логично, като изключиш опцията, камерата да запомне да записва нон-стоп?

Пробвай! Wink
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами не.....махнах опцията, но отново греда Smile Като натисна камерката за записване и като излезна от камерата спира записва веднага, че даже не го и запаметява.....
Цитирай
#28

имаш друг проблем, при мен си работи постоянния запис.
Цитирай
#29

Кое е приложението с показаните настройки ?
Цитирай
#30

(2015-04-14, 15:15:42)kokosoft написа:  Пробвай с тази версия на MiHome  и с тази версия на YiCamera. Не съм ги тествал, но са последните преведени версии то Mark Hedley, които пича редовно споделя в Google+. Ползвам ги но не съм се заигравал с motion detection още.

незнам за вас аз мога само с китайската програма да се вържа - всички останали се дънят / пробвах 3.5.3 и 3.5.1 не искат да ме логнат за михоум става дума /
отделно ми показва че има ъпдейт на фърмуеъра на камерата - сваля го тръгва да го слага и ..........нищо 

някой със скрийншоти да обясни меню-то, че се побърках - с другия телефон и преводача смимам за да настроя, ама нещо не мога да я накарам да записва нонстоп.

edit: вече съм експерт Big Grin Big Grin  - брикнах я около 5-6 пъти оправих я, кълнах я, на английски ми говори, абе оправих се - много мразя да има разделение по пазари / флашнах и щатския фърм и кор ........ 1 час докато го оправя - за парите и толкова

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#31

Накарал си камерата да говори на английскиииии? КАК ? Smile Аз все още не мога да подкарам постоянния запис.
Цитирай
#32

(2016-04-27, 14:23:19)dika написа:  Накарал си камерата да говори на английскиииии? КАК ? Smile Аз все още не мога да подкарам постоянния запис.

той си е пуснат по дефоулт просто ти трябва карта вътре, понеже аз не ползвам ми рутер / всъщност ползвам но е флашнат с OpenWRT а и отделно го играе само АП /

проговори като и флашнах щатския фърм от тук но с него камерата е "тухла"

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#33

При мен има някакъв проблем явно, защото с карта и натискам да запива и в момента в който излезна от приложението или натисна бек спира записа и продължава да записва само на детекшън.
Цитирай
#34

(2016-04-28, 10:43:01)dika написа:  При мен има някакъв проблем явно, защото с карта и натискам да запива и в момента в който излезна от приложението или натисна бек спира записа и продължава да записва само на детекшън.

еми аз ползвах 2-ри андроид телефон и с транслейт приложението гледах менютата, и по дефоулт си беше на постоянен и има опция да го направиш на детект - дори като се напълни трие стари записи

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)