Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X (2014)
#26

Пак ме карате да го инсталирам ... Вчера пробвах с пет програми, нито една не го показа
[Изображение: 189e8b8f0895eeb4a303940e727f148c.jpg]

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
Аксесоари
#27

На sony е IMX230 което е много добре, все едно снимаш с z3-ka
Цитирай
#28

От къде разбра, колега?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#29

И по темата:Аз във Алито не намерих оферти за Moto X 2014...Някой някакви идеи и препоръки има ли?По принцип може ли да се поръча от официалния сайт на Моторола и да пристигне до България?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#30

(2015-09-10, 11:03:40)Claping Monkey написа:  От къде разбра, колега?
http://m.connect.dpreview.com/post/14152...ch-display

не забравяме, че софтуерно сензорите имат различен софтуерен support и различни оптоки
 , нямам идея как ще се представят двата телефона един срещу друг , но е яко Smile
Цитирай
#31

айде почна се - Бразилия и индия вече получават андроид 6 . тва за сега е за мото х стал и мото х2 2014
Цитирай
#32

Това е супер добра новина!Перфектно изпълнение от страна на Моторола.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#33

Някой успя ли да се върже към ЛТЕ то на теленор. Аз не можах. С 3 в 1 карта съм ама все HSPA+ ми дава. И в тестовете 4Г марк мрежата ми излиза 3Г до 13 мбпс. Фона ми е ХТ 1092 - евро версия.
Цитирай
#34

Те не го ли пускат на 1-ви декември?Аз така прочетох днес,иначе сега ще пробвам да видя.И моя е XT1092 еврото.
П.С-И при мен изкарва 3G на теста.Ще видим след 1-ви декември Smile.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#35

Някой почиствал ли е кожения гръб на Moto X 2014 ?Тука нещо от няколко дена го зацапах леко почерня по средата и се чудя как да го изчистя.Някой ако го е правил или има идея нека сподели.Моя е червен гръб и си личи като се изцапа.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#36

Има едни мокри кърпи за кожа при домакинските препарати, пробвай с тях.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#37

Ще проверя,не се бях сещал за подобно нещо!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#38

Айде честито,от тая сутрин съм със Android 6.0 Marshmallow.Ъпдейта е наличен за европейския и за UK моделите.Моя е XT1092 32GB retGB.На първо разцъкване,мнението ми е,че всичко се отваря по-леко и по-бързо.Самият софтуер има променени анимации при разцъкване из менюто,които са доста по-бързи от преди.За батерията още не мога да говоря,тъй като едва от 1 час го разцъквам.Определено ми харесва оптимизацията!Задължително,който е получил ъпдейта препоръчвам да се инсталира,има какво да се усети от към бързина.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#39

Камерата на Motorola X Play  може ли да се сравнява с тази на LG G4 или S6 ?
Цитирай
#40

Един бърз въпрос: Колко по-бързо зарежда Quick Charge 2.0? Струва ли си да дам 20лв. за него?

Според мен камерата на X Play е много добра, но чак с S6 (особено по функционалност) и с G4 (чиято камера е в топ 5, по мое мнение), мисля че не може да се сравни.. Но изглежда добра.
Цитирай
#41

Ще съкратиш цялостно зареждане от около 5% до 100% със около 30 мин.Примерно ако сега зареждаш телефона за 2ч.,със Quick Charge ще го зареждаш за 1:30ч.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#42

.. не е нещо особено, май ..
Цитирай
#43

Според мен не си струва..за това и не съм си купил такова зарядно.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#44

Добре. А някой да забелязва слаб stand by time? Може да взема тела на 100%, да направя точно 2 действия, ието ти минус 2%..

Doze въобще не съм сигурен, че се включва .. Аз го задавам optimaze all apps, излизам от менюто, връщам се .. И пак е на Not optimazed..
Цитирай
#45

Аз лично нямам такъв проблем с батерията.Хубаво си погледни какви приложения имаш,щото аз преди имах едно за Reading Mode и ми правеше мизерия.Това за оптимизирането нещо си се объркал,защото е зададено автоматично всички приложения да са оптимизирани.Това 2% за 2 действия е ненормално.Сутрин си изкарвам телефона от зарядното в 7ч. и вечер към 20ч. съм на 10-15%,като целия ден съм го спукал от социалките като фейс и месинджър и някое друго видео през деня,малко снимки,разговори.Хората твърдят,че батерията била малка,но според мен след ъпдейта до 6.0 телефона се представя отлично за тоя капацитет батерия.Аз преди и със 5.1 не съм имал проблеми де..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#46

Аз го ползвам с 6.0 от самото начало ..

Иначе аз пък играя много игри и гледам много видеа..

В училище успявам да я сваля за 2-3 часа батерията .. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)